Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka MARCH!: Offworld Recon (PC)
OkładkaMARCH!: Offworld Recon (PC)

MARS: Bunt Robotów PC

MARCH!: Offworld Recon

Futurystyczny FPS, którego akcja toczy się na powierzchni Marsa. Dowodzimy oddziałem złożonym z ziemskich robotów, które muszą się zmierzyć z wrogo nastawioną rasą obcych cyborgów.

Akcji | FPP

Kolekcja gier
Obserwuj grę

MARS: Bunt Robotów Premiera PC

10lutego2003

pudełko PL

11września2003

producent: HBM wydawca: Buka Entertainment wydawca PL: Cenega S.A. Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Akcja MARCH!: Offworld Recon przenosi nas do odległej przyszłości. Ludzie rozpoczęli kolonizację Marsa, ale liczba problemów jakim musieli się w związku z tym przeciwstawić zmusiła kolejnych kolonistów do opuszczenia czerwonej planety. W końcu pozostały na niej jedynie roboty i tajne instalacje wojskowe. Wydawało się, że temat czerwonej planety jest już skończony dla Ziemian, aż pewnego dnia jeden z marsjańskich satelitów odebrał dziwny przekaz, po czym łączność z nim została zerwana. Rząd zdecydował się wysłać specjalną ekipę dochodzeniową na Marsa, by zbadała dziwna sytuację. Okazało się jednak, że owo dochodzenie wkrótce zamieniło się w walkę o przetrwanie. Przed ludzkością stanęli cybernetyczni najeźdźcy (cyborgi). Gracz dowodzi zespołem ziemskich robotów bojowych uzbrojonych w szereg śmiercionośnych broni. Cała akcja toczy się na powierzchni Marsa. Gra posiada trójwymiarowy engine graficzny oraz bardzo wartką akcję będącą połączeniem taktycznej gry akcji i typowej strzelanki FPS. MARCH! pozwala na rozgrywkę w trybie single i multiplayer.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 6 / 10 na podstawie 71 głosów czytelników.

MARS: Bunt Robotów cena w dniu premiery: 59,90 PLN

Klasyfikacja PEGI MARS: Bunt Robotów

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

MARS: Bunt Robotów Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 700MHz
  • 128MB RAM
  • 32MB akcelerator 3D
  • 600 MB HDD