Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 lutego 2002, 13:45

autor: Fajek

Pool of Radiance: Ruins of Myth Drannor - premiera

Firma Play-It poinformowała, że dziś na sklepowych półkach pojawi się długo oczekiwana gra cRPG - Pool of Radiance: Ruins of Myth Drannor.

Firma Play-It poinformowała, że dziś na sklepowych półkach pojawi się długo oczekiwana gra cRPG - Pool of Radiance: Ruins of Myth Drannor.

Pool of Radiance: Ruins of Myth Drannor to pierwsza gra komputerowa oparta na zasadach Trzeciej Edycji gry Dungeons & Dragons, opublikowanych w sierpniu 2000 przez wydawnictwo Wizards of the Coast. Jest to jednocześnie nawiązanie do pierwszej gry komputerowej opartej na zasadach D&D, stworzonej w 1988 roku przez SSI. Gracze kierując początkowo czteroosobową drużyną, wkraczają w fantastyczną przygodę oscylującą wokół legendarnego miasta elfów Myth Drannor (obecnie tajemniczego skupiska starożytnych ruin), opanowanego przez magię i straszliwe niebezpieczeństwa. Rozpatrując jego tragedię oraz dawno minioną chwałę, swymi bohaterskimi czynami mogą ocalić Myth Drannor od zła.

Pool of Radiance 2: Ruiny Myth Drannor dostępny jest w przystępnej cenie 99 zł, na 2 płytach CD, a w pudełku jak zwykle znaleźć można eXtra prezent od Wydawnictwa Play-It: trzecia płytę CD z muzyką z gry.

My zaś zapraszamy na rekomendowaną stronę gry Pool of Radiance: Ruins of Myth Drannor, która to znajduje się w Federacji GRY-OnLine. Znajdziecie na niej wszystkie materiały (informacje, recenzję, poradnik) na temat tejże gry.