Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 3 lutego 2006, 10:15

autor: Piotr Doroń

Tiger Woods i EA razem przez kolejnych 6 lat

Tiger Woods podpisał nową umowę z koncernem Electronic Arts, na mocy której użyczać będzie swego wizerunku oraz nazwiska gigantowi światowego rynku rozrywki, koncernowi Electronic Arts, przez kolejnych 6 lat.

Któż nie zna Tigera Woodsa? Najmłodszy golfista w historii, któremu udało się zdobyć dziewięć najważniejszych tytułów mistrzowskich, niesamowity bogacz (choć w tym roku dopiero czwarty na listach płac wśród golfistów) i, jakby tego wszystkiego było mało, spotykał się swego czasu z pewną Polką, co rozdmuchiwały wszelkie dzienniki oraz brukowce w naszym kraju. Ale najważniejszym elementem jego biografii jest fakt, iż łączy go umowa, na mocy której użycza swego wizerunku oraz nazwiska gigantowi światowego rynku rozrywki, koncernowi Electronic Arts. I będzie użyczał jeszcze przez co najmniej 6 lat.

Tiger Woods i EA razem przez kolejnych 6 lat - ilustracja #1

Nowa umowa podpisana dosłownie kilkanaście godzin temu wydłuży okres współpracy do roku 2012 i z pewnością przyniesie ogromne zyski zarówno jednej, jak i drugiej stronie (od lat seria Tiger Woods PGA Tour jest najlepiej sprzedającą się pozycją dla fanów wirtualnego, i nie tylko, golfa). Niestety szczegółowych danych co do kwoty, jaką zainkasuje Tiger, nie ujawniono. Możemy się jedynie domyślać, że chodzi tu z pewnością o piękną liczbę uzupełnioną legendarnymi już sześcioma zerami.

Piotr Doroń

Piotr Doroń

Z wykształcenia dziennikarz i politolog. W GRYOnline.pl od 2004 roku. Zaczynał od zapowiedzi i recenzji, by po roku dołączyć do Newsroomu i już tam pozostać. Obecnie szef tego działu, gdzie zarządza zespołem złożonym zarówno ze specjalistów w swoim fachu, jak i ambitnych żółtodziobów, chętnych do nauki oraz pracy na najwyższych obrotach. Były redaktor niezapomnianego emu@dreams, gdzie zagnała go fascynacja emulacją i konsolami, a także recenzent magazynu GB More. Miłośnik informacji, gier (długo by wymieniać ulubione gatunki), Internetu, dobrej książki sci-fi i fantasy, nie pogardzi również dopieszczonym serialem lub filmem. Mąż, ojciec trójki dzieci, esteta, zwolennik umiaru w życiu prywatnym.

więcej