Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePS2PC
Okładka Tiger Woods PGA Tour 2001 (PS2)

Tiger Woods PGA Tour 2001

Symulator golfa w wydaniu na rok 2001. W grze uaktualniono listę zawodników oraz pól golfowych, ponadto ulepszono oprawę audiowizualną i poprawiono realizm rozgrywki.

Sportowe | golf

Okładka Tiger Woods PGA Tour 2001 (PS2)

data premiery gry:

7gru2000

PC

6mar2001

PS2

Kolejne, tym razem zawierające w tytule liczbę 2001, wydanie gry traktującej o stosunkowo mało w Polsce popularnej dyscyplinie sportu, jaką jest golf. Podstawową różnicą w stosunku do wersji z roku 2000 jest uaktualnienie listy zawodników, biorących udział w zawodach oraz ilości pól golfowych. Dodatkowo twórcy zadbali o to, by gra wierniej oddawała realizm oraz standardowo już udoskonalili grafikę i oprawę dźwiękową.

Gra pozwala nam na rozgrywkę w otoczeniu takich gwiazd tego sportu jak: tytułowy Tiger Woods, a także Mark O'Meara, Justin Leonard, Brad Faxon, Lee Janze na 17 najznamienitszych polach golfowych świata, między innymi: TPC w Sugarloaf oraz TPC w River Highlands. Można się bawić nie tylko w trybie single player, ale także w wieloosobowym pojedynku z przyjaciółmi przy wykorzystaniu Internetu oraz sieci lokalnej.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   gorące krzesło    

Nośnik: 1 DVD

Gry podobne do Tiger Woods PGA Tour 2001

Wymagania wiekowe Tiger Woods PGA Tour 2001

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Tiger Woods PGA Tour 2001

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium II 233
  • 32 MB RAM
  • karta dźwiekowa
Tiger Woods i EA razem przez kolejnych 6 lat
Tiger Woods i EA razem przez kolejnych 6 lat

wiadomość3 lutego 2006

Tiger Woods podpisał nową umowę z koncernem Electronic Arts, na mocy której użyczać będzie swego wizerunku oraz nazwiska gigantowi światowego rynku rozrywki, koncernowi Electronic Arts, przez kolejnych 6 lat.

Pierwsze informacje na temat Tiger Woods PGA Tour 06

wiadomość13 czerwca 2005

Na łamach serwisu Worthplaying pojawiły się pierwsze informacje na temat nowego odcinka sportowego tasiemca o nazwie PGA Tour. Podobnie jak to miało miejsce wcześniej, edycja programu datowana na 2006 rok również będzie sygnowana nazwiskiem jednego z najlepszych golfistów świata – Tigera Woodsa.

EA Sports podaje szczegóły o Tiger Woods PGA Tour 2002

wiadomość22 grudnia 2001

EA Sports, oddział Electronic Arts zajmujący się grami sportowymi, zamierza w lutym przyszłego roku wypuścić najnowszą odsłonę symulacji golfa firmowaną nazwiskiem mistrza świata Tiger Woods’a. Edycja Tiger Woods PGA Tour 2002 pojawi się na platformę PC i PlayStation 2.

PC
PS2