Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePCXBOXPS2
Okładka Tiger Woods PGA Tour 06 (PC)

Tiger Woods PGA Tour 06

PGA Tour 06 to kolejna odsłona popularnego cyklu produkcji sportowych stworzonego przez koncern Electronic Arts, a zajmującego się tematyką gry w golfa.

Sportowe | golf

Okładka Tiger Woods PGA Tour 06 (PC)

data premiery gry:

23wrz2005

PC XBOX PS2
Kolekcja gier
Obserwuj grę

PGA Tour 06 to kolejna odsłona popularnego cyklu produkcji sportowych stworzonego przez koncern Electronic Arts, a zajmującego się tematyką gry w golfa. Podobnie jak to miało miejsce wcześniej, także i teraz program sygnowany jest nazwiskiem jednego z najlepszych zawodników tej dyscypliny – Tigera Woodsa.

Do sprawdzonej i lubianej konwencji jak zwykle wprowadzono kilka usprawnień, w tym zupełnie nowe podejście do tematu wybijania piłki. Gracz jednocześnie kontroluje sposób zamachu jak i siłę uderzenia kijem, co wprowadza do rozgrywki większy realizm. Zmiany dosięgły również oprawy wizualnej, która prezentuje się znacznie ciekawiej niż w poprzednich odsłonach gry. Graficy oraz animatorzy poświęcili mnóstwo wysiłku, aby jak najbardziej realistycznie odwzorować teren, na którym toczą się zmagania. Przykładowo: spadająca na powierzchnię piłka zostawi po sobie ślad – i nieważne czy będzie to piasek czy krótko przystrzyżona trawa. W podobny sposób podrasowana została fizyka gry. Autorzy dołożyli wszelkich starań, aby lot oraz kolizja piłki z obiektami miały jak największe odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Tiger Woods PGA Tour 06 czerpie garściami z bogatego arsenału światowej klasy zawodników. W grze zobaczymy wszystkie gwiazdy pól golfowych, poczynając od Vijay’a Singha, na samym Tigerze Woodsie skończywszy. W rolę komentatorów wcielą się natomiast David Feherty i Gary McCord.

W nowej odsłonie popularnego cyklu rozwinięto również tryb kariery oraz możliwości w tworzeniu własnego zawodnika. Ci ostatni charakteryzowani są przez większą liczbę parametrów. Jeśli komuś znudzą się samotne zmagania, może spróbować swoich sił w rozbudowanym trybie multiplayer.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1 - 8  

Nośnik: 3 CD

Ocena czytelników: 6,4 / 10 na podstawie 71 głosów czytelników.

Gry podobne do Tiger Woods PGA Tour 06

Klasyfikacja PEGI Tiger Woods PGA Tour 06

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Tiger Woods PGA Tour 06

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium III 800 MHz
  • 256 MB RAM
  • karta grafiki 32MB (GeForce 2 lub lepsza)
  • 2 GB HDD
Tiger Woods i EA razem przez kolejnych 6 lat
Tiger Woods i EA razem przez kolejnych 6 lat

wiadomość3 lutego 2006

Tiger Woods podpisał nową umowę z koncernem Electronic Arts, na mocy której użyczać będzie swego wizerunku oraz nazwiska gigantowi światowego rynku rozrywki, koncernowi Electronic Arts, przez kolejnych 6 lat.

Gra Tiger Woods PGA Tour 06 powędrowała do tłoczni
Gra Tiger Woods PGA Tour 06 powędrowała do tłoczni

wiadomość9 września 2005

Zaledwie dwa dni temu informowaliśmy Was o tym, że najnowsza odsłona programu podejmującego tematykę gry w golfa, czyli Tiger Woods PGA Tour 06 zostanie wzbogacona o stosowny soundtrack, a już dziś koncern Electronic Arts poinformował, że program uzyskał status „gold” i powędrował do tłoczni.

Tiger Woods PGA Tour 06 ze stosownym soundtrackiem
Tiger Woods PGA Tour 06 ze stosownym soundtrackiem

wiadomość7 września 2005

Koncern Electronic Arts poinformował, że najnowsza odsłona programu podejmującego tematykę gry w golfa, czyli Tiger Woods PGA Tour 06 zostanie wzbogacona o stosowny soundtrack.

PC
XBOX
PS2