Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePCXBOXPS2
Okładka Tiger Woods PGA Tour 06 (PC)
OkładkaTiger Woods PGA Tour 06 (PC)

Tiger Woods PGA Tour 06

PGA Tour 06 to kolejna odsłona popularnego cyklu produkcji sportowych stworzonego przez koncern Electronic Arts, a zajmującego się tematyką gry w golfa.

Sportowe | golf

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Tiger Woods PGA Tour 06 Premiera

23wrz2005

PC PS2 XBOX

Gry podobne do Tiger Woods PGA Tour 06

Microsoft Golf 2001 Edition

Links LS 2000

Real World Golf 2007

PGA Tour 06 to kolejna odsłona popularnego cyklu produkcji sportowych stworzonego przez koncern Electronic Arts, a zajmującego się tematyką gry w golfa. Podobnie jak to miało miejsce wcześniej, także i teraz program sygnowany jest nazwiskiem jednego z najlepszych zawodników tej dyscypliny – Tigera Woodsa.

Do sprawdzonej i lubianej konwencji jak zwykle wprowadzono kilka usprawnień, w tym zupełnie nowe podejście do tematu wybijania piłki. Gracz jednocześnie kontroluje sposób zamachu jak i siłę uderzenia kijem, co wprowadza do rozgrywki większy realizm. Zmiany dosięgły również oprawy wizualnej, która prezentuje się znacznie ciekawiej niż w poprzednich odsłonach gry. Graficy oraz animatorzy poświęcili mnóstwo wysiłku, aby jak najbardziej realistycznie odwzorować teren, na którym toczą się zmagania. Przykładowo: spadająca na powierzchnię piłka zostawi po sobie ślad – i nieważne czy będzie to piasek czy krótko przystrzyżona trawa. W podobny sposób podrasowana została fizyka gry. Autorzy dołożyli wszelkich starań, aby lot oraz kolizja piłki z obiektami miały jak największe odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Tiger Woods PGA Tour 06 czerpie garściami z bogatego arsenału światowej klasy zawodników. W grze zobaczymy wszystkie gwiazdy pól golfowych, poczynając od Vijay’a Singha, na samym Tigerze Woodsie skończywszy. W rolę komentatorów wcielą się natomiast David Feherty i Gary McCord.

W nowej odsłonie popularnego cyklu rozwinięto również tryb kariery oraz możliwości w tworzeniu własnego zawodnika. Ci ostatni charakteryzowani są przez większą liczbę parametrów. Jeśli komuś znudzą się samotne zmagania, może spróbować swoich sił w rozbudowanym trybie multiplayer.

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1 - 8  

Nośnik: 3 CD

Ocena użytkowników: 6,6 / 10 na podstawie 81 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Tiger Woods PGA Tour 06

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Tiger Woods PGA Tour 06 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 800 MHz
  • 256 MB RAM
  • karta grafiki 32MB (GeForce 2 lub lepsza)
  • 2 GB HDD
PC
XBOX
PS2