Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePCPS4XONESwitch
Okładka PGA TOUR 2K21 (PC)

PGA TOUR 2K21

PGA TOUR 2K21 to symulator golfowy, za którego opracowanie odpowiedzialne są firmy HB Studios i 2K Sports. W czasie zabawy gracz rozgrywa zawody na licencjonowanych (lub stworzonych przez społeczność) polach.

Sportowe | golf | multiplayer | na 2 osoby

Okładka PGA TOUR 2K21 (PC)

producent: HB Studios

wydawca: 2K Sports

Strona oficjalna

data premiery gry:

21sie2020za 76dni

PC PS4 XONE

lis2020

Switch

PGA TOUR 2K21 to realistyczny symulator golfowy. W grze znalazły się licencjonowane pola golfowe oraz prawdziwi zawodnicy. Za produkcję odpowiada HB Studios. Wydaniem zajęło się 2K Sports.

Mechanika

W PGA TOUR 2K21 gracz rozpoczyna zabawę od stworzenia własnej postaci, która będzie jego awatarem w trakcie zabawy. Do tego celu przygotowano edytor pozwalający na dostosowanie wyglądu zawodnika (w tym także jego ubrań). Następnie bierze on udział w zawodach odbywających się na faktycznie istniejących polach golfowych i mierzy się z 11 rywalami, wśród których znaleźć można np. Justina Thomasa.

Tytuł kładzie duży nacisk na realizm rozgrywki, dlatego też twórcy przygotowali zaawansowaną fizykę odpowiadającą za to, co dzieje się na ekranie. Podczas zawodów należy odpowiednio dobrać siłę i kąt uderzenia piłeczki golfowej, uwzględniając przy tym przeszkody, jakie znajdują się na jej torze lotu oraz panujące warunki atmosferyczne. Dla rozpoczynających przygodę z golfem przygotowana została opcja sugerowania trajektorii piłeczki.

Dodatkowo gra oferuje narzędzie, które pozwala stworzyć własne pole golfowe. Gracz może dobrać liczbę dołków, roślinność oraz ukształtowanie terenu. Łącznie, w tym celu, otrzymuje ponad tysiąc różnych obiektów.

Tryby gry

PGA TOUR 2K21 pozwala grać samotnie w specjalnie przygotowaną kampanię fabularną oraz bawić się z innymi osobami w kilku różnych trybach (np. Alt-Shot, Stroke Play, Skins i 4-Player Scramble).

Produkcja oferuje także wariant zabawy o nazwie Online Societies, w którym gracz zarządza własnym polem golfowym.

Kwestie techniczne

PGA TOUR 2K21 posiada trójwymiarową, realistyczną oprawą graficzną. Dzięki zastosowaniu technologii skanowania terenu, istniejące w rzeczywistości pola golfowe zostały bardzo wiernie odtworzone w ich wirtualnych wersjach.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / gorące krzesło     Liczba graczy: 1-4  

Cena gry w dniu premiery: 269,00 PLN

Centrum Nintendo Switch - Wszystko o konsoli i jej grach

Wymagania wiekowe PGA TOUR 2K21

odpowiednia dla każdego wieku

PC
PS4
XONE
Switch