Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 września 2021, 17:55

autor: hexx0

PS Plus na październik - dostaniemy trzy gry, w tym jedną premierową [Aktualizacja]

Sony potwierdziło informacje z poniedziałkowego wycieku, który zawierał listę gier mających stanowić październikową ofertę abonamentu PS Plus. Znalazły się na niej trzy tytuły, w tym jeden, którego konsolowa premiera ma dopiero nastąpić.

Aktualizacja:

Sony oficjalnie zapowiedziało październikową ofertę PS Plusa. Tym samym potwierdził się przeciek, o którym pisaliśmy w poniedziałek. W przyszłym miesiącu subskrybenci zagrają na PS5 w debiutujące na konsolach Hell Let Loose, natomiast na PS4 – w Mortal Kombat X oraz PGA Tour 2021. Wszystkie trzy tytuły będzie można odebrać od 5 października.

PS Plus na październik - dostaniemy trzy gry, w tym jedną premierową [Aktualizacja] - ilustracja #1
Źródło: Sony.

Oryginalna wiadomość:

Powoli staje się tradycją, że tytuły gier oferowanych co miesiąc w ramach abonamentu PlayStation Plus wyciekają do sieci przed oficjalnym ujawnieniem. Nie inaczej jest w przypadku październikowej oferty – billbil-kun, jeden z użytkowników francuskiego portalu Dealabs.com (stanowiącego część platformy Pepper), zamieścił popartą grafiką informację, jakoby subskrybenci PS Plusa mieli odebrać w przyszłym miesiącu trzy gry: Hell Let Loose (na PS5), Mortal Kombat X i PGA TOUR 2K21 (obie na PS4).

PS Plus na październik - dostaniemy trzy gry, w tym jedną premierową [Aktualizacja] - ilustracja #2
Źródło: Dealabs.com.

Dwóch ostatnich tytułów, czyli bijatyki osadzonej w ikonicznym uniwersum oraz kolejnej odsłony symulatora golfowego, chyba nie trzeba przedstawiać. Hell Let Loose jest natomiast strzelanką stawiającą na rozgrywkę wieloosobową, której akcja toczy się podczas II wojny światowej. 27 lipca wersja pecetowa tytułu opuściła wczesny dostęp, a 5 października produkcja ma się ukazać na PS5 i XSX|S. Jeśli przeciek się potwierdzi, posiadacze konsoli Sony opłacający abonament otrzymają grę równocześnie z premierą. Może padnie kolejny rekord Guinnessa?

Przeciek wygląda na więcej niż wiarygodny, a jeśli weźmiemy pod uwagę, że w poprzednim miesiącu dzięki temu samemu użytkownikowi Dealabs.com poznaliśmy z lekkim wyprzedzeniem ofertę PS Plusa na wrzesień, można założyć, iż również tym razem informacja doczeka się potwierdzenia. Mimo to pamiętajcie, żeby podchodzić do niej z lekkim dystansem. Po co później czuć się rozczarowanym, prawda? Choć zdajemy sobie sprawę, że część z Was wolałaby otrzymać zgoła inne tytuły. Pozostaje nam czekać na oficjalny komunikat Sony.