Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePS4
Okładka Everybody's Golf (PS4)

Everybody's Golf PS4

Kolejna odsłona serii Everybody's Golf, od lat towarzyszącej konsolom firmy Sony. Podobnie jak poprzednie części, New Everybody’s Golf jest zręcznościową grą sportową przeznaczoną dla miłośników golfa.

Sportowe | TPP | golf | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 4
Okładka Everybody's Golf (PS4)

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS4:

29sierpnia2017

30sierpnia2017

PSN

Everybody’s Golf to kolejna odsłona serii Everybody's Golf, od lat towarzyszącej konsolom firmy Sony. Tym razem jest to produkcja przeznaczona na PS4. Za projekt odpowiedzialna jest ekipa Clap Hanz, czyli twórcy poprzednich części cyklu.

Mechanika

Podobnie jak poprzednie odsłony, tak i Everybody’s Golf jest zręcznościową grą sportową przeznaczoną dla miłośników golfa lubiących bardziej przystępną rozgrywkę niż oferują to specjalistyczne symulatory. Ważne jest jednak to, iż produkcja nie jest przez to prostacka, a jej pełne poznanie wymaga czasu bowiem na polach golfowych rządzi realistyczna mechanika i fizyka.

Deweloperzy nie wprowadzili do mechaniki rozgrywki wielu drastycznych zmian w stosunku do poprzednich odsłon serii, w zamian skupiając się na kilku nowych elementach. Przede wszystkim udostępniono system tworzenia i dostosowywania postaci. We wcześniejszych grach z cyklu staraliśmy się zdobywać nowych zawodników o rozmaitych zdolnościach, ale tym razem rozwiązano to nieco inaczej. Na początku określamy wygląd i ubiór postaci, a w późniejszym czasie udoskonalamy umiejętności naszego podopiecznego, wykonując odpowiednie zadania.

Inną wartą wzmianki nowinką są w pełni otwarte pola golfowe. W okolice kolejnych dołków nie przenosimy się dzięki teleportacji - zamiast tego chodzimy, biegamy, albo nawet wsiadamy do pojazdu i jedziemy gdzie tylko chcemy.

Tryby gry

Everybody’s Golf na PS4 skupia się nie tylko na trybie dla jednego gracza, ale oferuje również zmagania w multiplayerze. Pracownicy studia Clap Hanz przygotowali rozmaite formy zabawy - od rywalizacji, przez współpracę, aż po wykonywanie specjalnych zadań.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: 9.0 / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Gry podobne do Everybody's Golf

Klasyfikacja PEGI Everybody's Golf

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.