Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePSVPS3
Okładka Hot Shots Golf: World Invitational (PS3)
OkładkaHot Shots Golf: World Invitational (PS3)

Everybody's Golf

Hot Shots Golf: World Invitational | Everybody's Golf (2011)

Everybody's Golf to zręcznościowa symulacja golfa, w której największe znaczenie ma dobra zabawa i widowiskowość wyczynów na polu golfowym.

Sportowe | TPP | golf | tytuły ekskluzywne PlayStation | PS Plus Premium

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Everybody's Golf Premiera

17gru2011

PSV

22lis2012

PS3

Początki serii Hot Shots Golf sięgają czasów konsoli PlayStation. Już przy powstawaniu pierwszej części, jej twórcom nie zależało na konkurowaniu z profesjonalnymi grami golfowymi, dlatego zdecydowali się na wprowadzenie wyróżniającej się kreskówkowej grafiki i sporej dawki humoru. Pomimo niepoważnego wyglądu, użyli jednak dosyć dobrego silnika fizycznego odwzorowującego zachowanie piłki i golfistów, który zapewniał satysfakcjonującą zabawę nie tylko dla niedzielnych graczy. Przez lata, kolejnym odsłonom cyklu udało się zdobyć rzesze oddanych fanów na całym świecie. Hot Shots Golf: World Invitationalto kolejna drobna ewolucja serii, która zachowuje większość cech charakteryzujących jej poprzedników.

Podstawową nowością w serii jest zaimplementowanie obsługi ekranu dotykowego PS Vity. Dzięki niemu możemy wskazać miejsce w którym ma wylądować uderzana przez nas piłka oraz sterować ruchami naszego golfisty.

Poza standardowym, gra obsługuje też asynchroniczny tryb multiplayer, w którym dwójka graczy nie musi równocześnie przebywać w sieci. Tytuł rejestruje nasze ruchy, a potem przesyła je przeciwnikowi. Gra wspiera także obsługę tablic wyników pozwalających porównać swoje osiągnięcia z najlepszymi wirtualnymi golfistami.

Jeżeli chodzi o grafikę, gra prezentuje się nawet lepiej niż jej poprzednicy wydani na PlayStation 3. Dzięki większej rozdzielczości ekranu i zwiększonej mocy obliczeniowej Vity, graficy przy modelowaniu postaci i otocznia mogli użyć znacznie większej liczby polygonów, co przełożyło się na pełen detali i żywych barw obraz.

Ostatnia modyfikacja 24 października 2012

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1 - 4  

Ocena użytkowników: 4,8 / 10 na podstawie 151 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Everybody's Golf

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.
PSV
PS3