Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePSVPS3
Okładka Everybody's Golf (2011) (PSV)
OkładkaEverybody's Golf (2011) (PSV)

Everybody's Golf (2011)

Everybody's Golf

Everybody's Golf to zręcznościowa symulacja golfa, w której największe znaczenie ma dobra zabawa i widowiskowość wyczynów na polu golfowym.

Sportowe | TPP | golf | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Everybody's Golf (2011) Premiera

17gru2011

PSV

22lis2012

PS3

Początki serii Hot Shots Golf sięgają czasów konsoli PlayStation. Już przy powstawaniu pierwszej części, jej twórcom nie zależało na konkurowaniu z profesjonalnymi grami golfowymi, dlatego zdecydowali się na wprowadzenie wyróżniającej się kreskówkowej grafiki i sporej dawki humoru. Pomimo niepoważnego wyglądu, użyli jednak dosyć dobrego silnika fizycznego odwzorowującego zachowanie piłki i golfistów, który zapewniał satysfakcjonującą zabawę nie tylko dla niedzielnych graczy. Przez lata, kolejnym odsłonom cyklu udało się zdobyć rzesze oddanych fanów na całym świecie. Hot Shots Golf: World Invitationalto kolejna drobna ewolucja serii, która zachowuje większość cech charakteryzujących jej poprzedników.

Podstawową nowością w serii jest zaimplementowanie obsługi ekranu dotykowego PS Vity. Dzięki niemu możemy wskazać miejsce w którym ma wylądować uderzana przez nas piłka oraz sterować ruchami naszego golfisty.

Poza standardowym, gra obsługuje też asynchroniczny tryb multiplayer, w którym dwójka graczy nie musi równocześnie przebywać w sieci. Tytuł rejestruje nasze ruchy, a potem przesyła je przeciwnikowi. Gra wspiera także obsługę tablic wyników pozwalających porównać swoje osiągnięcia z najlepszymi wirtualnymi golfistami.

Jeżeli chodzi o grafikę, gra prezentuje się nawet lepiej niż jej poprzednicy wydani na PlayStation 3. Dzięki większej rozdzielczości ekranu i zwiększonej mocy obliczeniowej Vity, graficy przy modelowaniu postaci i otocznia mogli użyć znacznie większej liczby polygonów, co przełożyło się na pełen detali i żywych barw obraz.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: brak danych  

Ocena użytkowników: 8,3 / 10 na podstawie 151 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Everybody's Golf (2011) cena w dniu premiery: 169,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Everybody's Golf (2011)

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.
PSV
PS3