Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Links 2003 (PC)

Links 2003 PC

Kolejna odsłona bardzo realistycznej symulacji golfa z firmy Microsoft. Względem poprzednich edycji serii, posiada unowocześnioną grafikę, nowe pola golfowe oraz szereg innych poprawek i udogodnień.

Sportowe | golf

PC Windows
Okładka Links 2003 (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

20września2002

12listopada2002

pudełko PL

Links 2003 to kolejna odsłona bardzo realistycznej symulacji golfa z firmy Microsoft, kontynuowanej z powodzeniem już od ponad dekady. Gracze mogą samodzielnie stworzyć swojego zawodnika i brać udział w mistrzostwach obok największych gwiazd tego sportu, w tym nawet Sergio Garcia. Twórcy serii, tradycyjnie już, znacznie udoskonalili silnik graficzny (wysoka rozdzielczość, foto-realistyczne tekstury trawy, piasku, wody, itp.). Każde pole golfowe zostało idealnie odtworzone przy użyciu technologii GPS, a postacie zawodników są całkowicie trójwymiarowe. Dzięki dynamicznej kamerze możemy też bez przeszkód oglądać nasze uderzenia z różnych perspektyw.

Największym postępem w stosunku do poprzednich edycji serii, jest bez wątpienia wprowadzenie uderzenia w czasie rzeczywistym. Zadbano również o wierne odwzorowanie warunków fizycznych towarzyszących grze w golfa, jak np.: wpływ wiatru na tor lotu piłeczki. Do dyspozycji gracza oddano całą gamę kijów golfowych oraz całej gamy sprzętu używanego zarówno przez amatorów jak i zawodowców. W grze występuje sześć pól golfowych znajdujących się w Meksyku, Nowej Zelandii, Szkocji i Stanach Zjednoczonych, a jeśli nie wystarcza nam ta liczba możemy przekonwertować odpowiednie pliki ze starszych gier z serii. Jeśli chcemy to gramy nawet na polach występujących w wersji z 1997 roku. Ponadto w grze znajduje się edytor pól, więc jeśli chcemy, sami przygotowujemy sobie wymarzone miejsce do grania. Do nowych i udoskonalonych cech Links 2003 należy jeszcze dodać wysokiej jakości dźwięk przestrzenny, zestaw interaktywnych Tutoriali oraz nowe możliwości rozgrywki wieloosobowej, jak na przykład opcja: „tournament by e-mail”.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna    

Nośnik: 1 CD

Cena gry w dniu premiery: 169 PLN

Klasyfikacja PEGI Links 2003

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Links 2003

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium III 700MHz
  • 128MB RAM
  • 32MB akcelerator 3D
  • 250 MB HDD
Links 2004 wyłącznie na konsoli Xbox...
Links 2004 wyłącznie na konsoli Xbox...

wiadomość13 maja 2003

Według informacji, jakie podała firma Microsoft Game Studios, najnowsza edycja popularnej serii symulacji golfa, czyli Links 2004, nie trafi na komputery typu PC. Producent programu zdecydował, iż najlepiej będzie, jak z rzeczonym wydaniem zapoznają się jedynie posiadacze konsoli Xbox...

Trzy asy Bill'a na E3 2003: Links 2004, Project Gotham Racing 2 i RalliSport Challenge 2

wiadomość27 marca 2003

Bezapelacyjnie największy katalog gier na platformę Xbox należy do korporacji Microsoft, czyli „bazy” owej konsoli. Firma Bill’a Gatesa uchyliła właśnie rąbka tajemnicy w sprawie swoich wybranych nowości wydawniczych, które zostaną zaprezentowane podczas tegorocznych targów Electronic Entertainment Expo (14-16 maja; Los Angeles).

Links 2003 w polskich sklepach

wiadomość12 listopada 2002

Jak informuje firma APN Promise, dziś w do polskich sklepów trafił pierwszy tysiąc egzemplarzy gry Links 2003, kolejnej części jednej z najstarszej i najpopularniejszej serii golfowej. Cena sugerowana gry wynosi 169 PLN.

Links 2003 - dla miłośników golfa

wiadomość5 listopada 2002

APN Promise zakończył prace nad projektem opakowania do Links 2003 wchodzącej na polski rynek gry Microsoftu. Jak informuje firma w bieżącym tygodniu zostaną również ukończone prace nad polskojęzyczna instrukcją. Finalizacja prac lokalizacyjnych oznacza, że w ciągu najbliższych dwóch tygodni program może znaleźć się w sprzedaży.

Age of Mythology oraz Links® 2003 już w drodze do Polski

wiadomość30 października 2002

Pierwsza partia gier opuściła Irlandię i zostanie dostarczona do Polski w połowie listopada. Frima APN Promise informuje wszystkich miłośników gier Age of Emipres i Age of Kings o nadchodzącej dacie pojawienia się na polskim rynku najnowszej część rewelacyjnej serii gier. W Age of Mythology pojawi się w sklepach już 29 listopada.