Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 listopada 2002, 14:01

autor: Łosiu

Links 2003 w polskich sklepach

Jak informuje firma APN Promise, dziś w do polskich sklepów trafił pierwszy tysiąc egzemplarzy gry Links 2003, kolejnej części jednej z najstarszej i najpopularniejszej serii golfowej. Cena sugerowana gry wynosi 169 PLN.

Jak informuje firma APN Promise, dziś w do polskich sklepów trafił pierwszy tysiąc egzemplarzy gry Links 2003, kolejnej części jednej z najstarszej i najpopularniejszej serii golfowej. Cena sugerowana gry wynosi 169 PLN.

Links 2003 to kolejna odsłona bardzo realistycznej symulacji golfa z firmy Microsoft, kontynuowanej z powodzeniem już od ponad dekady. Gracze mogą tu samodzielnie stworzyć swojego zawodnika i brać udział w mistrzostwach obok największych gwiazd tego sportu, w tym nawet Sergio Garcia. Twórcy serii, tradycyjnie już, znacznie udoskonalili silnik graficzny (wysoka rozdzielczość, foto-realistyczne tekstury trawy, piasku, wody, itp.). Każde pole golfowe zostało idealnie odtworzone przy użyciu technologii GPS, a postacie zawodników są całkowicie trójwymiarowe. Dzięki dynamicznej kamerze możemy też bez przeszkód oglądać nasze uderzenia z różnych perspektyw.

Największym postępem w stosunku do poprzednich edycji serii, jest bez wątpienia wprowadzenie uderzenia w czasie rzeczywistym. Zadbano również o wierne odwzorowanie warunków fizycznych towarzyszących grze w golfa, jak np.: wpływ wiatru na tor lotu piłeczki. Do dyspozycji gracza oddano całą gamę kijów golfowych oraz całej gamy sprzętu używanego zarówno przez amatorów jak i zawodowców. W grze występuje sześć pól golfowych znajdujących się w Meksyku, Nowej Zelandii, Szkocji i Stanach Zjednoczonych, a jeśli nie wystarcza nam ta liczba możemy przekonwertować odpowiednie pliki ze starszych gier z serii. Jeśli chcemy to gramy nawet na polach występujących w wersji z 1997 roku. Ponadto w grze znajduje się edytor pól, więc jeśli chcemy, sami przygotowujemy sobie wymarzone miejsce do grania. Do nowych i udoskonalonych cech Links 2003 należy jeszcze dodać wysokiej jakości dźwięk przestrzenny, zestaw interaktywnych Tutoriali oraz nowe możliwości rozgrywki wieloosobowej, jak na przykład opcja: „tournament by e-mail”.

Oficjalna strona gry.