Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 3 listopada 2002

Nadciąga Enclave na PC

Sznur, 3 listopada 2002, 14:06

Wygląda na to, że wkrótce doczekamy się kolejnego hack’n’slasha, bowiem zespół Starbreeze postanowił przenieść swoją najnowszą produkcję – Enclave – z Xboxa na platformę PC. Enclave to trójwymiarowa gra akcji z elementami przygodowymi, osadzona w świecie fantasty, gdzie naszym głównym zadaniem będzie dekapitacja kolejnych przeciwników przy pomocy przeróżnej broni białej, podobnie jak to miało miejsce Die by the Sword, czy Severance: Blade of Darkness.

Activision dementuje pogłoski dotyczące PC-towej wersji gry Tony Hawk's Pro Skater 4

Łosiu, 3 listopada 2002, 13:00

Jeszcze w chwili, gdy mój redakcyjny kolega DeSade pisał na początku października wiadomość - Tony Hawk's Pro Skater 4 „gold”, wszyscy fani tej serii żywili nadzieję, iż czwarta część Tonyego zostanie wydana także na komputery PC. Niestety najnowsza wypowiedź przedstawiciela wydawcy gry, firmy Activision niemal całkowicie przekreśla wydanie PC.

Finałowy turniej World Cyber Games

Sznur, 3 listopada 2002, 11:37

Od 28 października do dzisiaj w EXPO Park w Korei trwały światowe finały rozgrywek World Cyber Games organizowane przez firmę Samsung Electronics. Uczestniczyło w nich blisko 500 zawodników z całego świata, wyłonionych przez wrześniowe eliminacje krajowe (informacja). Zawodnicy zmagali się w sześciu „konkurencjach”, którymi były gry: Age of Empires II: Conquerors, 2002 FIFA World Cup, Half-Life: Counter-Strike, Quake III: Arena, Starcraft: Brood Wars i Unreal Tournament. W Polsce eliminacje przeprowadzono jedynie w trzech konkurencjach i na finały w Korei pojechało reprezentować nas dziewięciu zawodników.

Besieger - kolejna produkcja twórców The I of the Dragon

Łosiu, 3 listopada 2002, 10:53

Firma Primal Software, kończąca już prace nad interesującym tytułem The I of the Dragon, przedstawiła pierwsze informacje na temat swego drugiego projektu, strategii czasu rzeczywistego o dużo mówiącym tytule – Besieger. Otwarto też oficjalną stronę tego tytułu, gdzie możemy zapoznać się z pierwszymi opublikowanymi screenami i cechami gry.

Wydawnicza mapa tygodnia (03/11/02)

Sznur, 3 listopada 2002, 10:07

Prawdopodobnie skrócony tydzień procy o świąteczny dzień spowodował praktycznie całkowity brak premier na rodzimym rynku. Obudził się za to LK Avalon wypuszczając trzy pozycje dla młodszych odbiorców. Na świecie pojawiło się kilka wielce ciekawych pozycji, zwłaszcza Age of Mythology z Microsoftu (następca Age of Empire), kolejna FIFA Football 2003 z EA Sports oraz, nareszcie, klasyczna przygodówka Tony Tough.

Opóźnienie amerykańskiej premiery Colin McRae Rally 3 w wersji na PS2

Łosiu, 3 listopada 2002, 09:44

Firma Codemasters potwierdziła informację, jakoby w Stanach Zjednoczonych premiera Colin McRae Rally 3 w wersji na PS2 przesunęła się na przyszły rok, dokładnie na luty 2003. Oznacza to, że jedynie Ci amerykanie, którzy posiadają maszynkę zwaną Xbox będą mogli pograć sobie w kolejną odsłonę słynnych rajdów samochodowych w tym roku - premiera na Xboxa została oficjalnie potwierdzona na 10 grudnia 2002.