Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 2 listopada 2002

Demo - Mafia: The City of Lost Heaven

Łosiu, 2 listopada 2002, 13:53

Dziś w naszym dziale Pliki czeka na was nie lada gratka w postaci wersji demonstracyjnej Mafii, nowego dzieła zespołu Illusion Softworks, twórcy głośnej taktycznej gry akcji Hidden & Dungerous. Demo waży 230MB i pozwana na przejście jednej misji z pełnej wersji gry. W naszym kraju Mafia zostanie wydana w polskiej wersji językowej już w tym miesiącu przez firmę Play It. Cena wynosić będzie 99,99 PLN.

Pierwszy Ogólnopolski Turniej Counter-Strike

Sznur, 2 listopada 2002, 12:23

27 grudnia 2002 w Tarnowskich Górach (koło Katowic, woj. Śląskie) rozpocznie się Pierwszy Ogólnopolski Turniej Counter-Strike. Zmagania toczyć się będą przez trzy dni w kawiarence internetowej "Sza_bit", Plac Kaczyniec 12. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich, tych gorszych i lepszych graczy, szczególnie, iż całkowity dochód z turnieju przeznaczony zostanie na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Ilość klanów nieograniczona!

Papierowe poradniki do IWD2 i NWN po polsku

Sznur, 2 listopada 2002, 12:17

Zapewne niejednokrotnie, przy okazji odwiedzin zachodnich stron, zetknęliście się z wydawnictwem Prima, specjalizującym się w książkowych poradnikach do najciekawszych gier, nazywanych tam „Official Guides” i wydawanych najczęściej na zasadach wyłączności. Podobną drogą idzie krajowe Wydawnictwo CGS, wypuszczając papierowe poradniki w serii Biblioteka Gier Komputerowych. W listopadzie na rynku pojawią się dwie najnowsze pozycje – poradniki do Icewind Dale II i Neverwinter Nights.

Zapisy na otwarte beta testy PlanetSide – pierwszej gry z gatunku Massively Multiplayer FPS

Łosiu, 2 listopada 2002, 09:53

O sieciowym cRPG EverQuest słyszał chyba każdy gracz, nawet i ten, który nie interesuje się tego typu rozrywką. Jest to najpopularniejszy obecnie amerykański MMOcRPG i skupia wokół siebie tysiące miłośników magii, miecza i krain fantasy. Za jego powstanie i rozwój odpowiadają dwie firmy Verant Interactive oraz Sony Computer Entertainment. Za niedługo obie te firmy zamierzają odpalić całkowicie nową grę sieciową, z tym że PlanetSide, bo o nim mowa, skupi wokół siebie miłośników gier akcji - jak twierdzą autorzy, to pierwsza prawdziwa gra Massively multiplayer FPS. Produkcja PlanetSide od pewnego czasu ustawicznie się wydłużała, ale w końcu, dziś Sony podało, iż rozpoczynają się zapisy na otwarte beta testy Planetside, co oznacza, że już stosunkowo niewiele zostało do finalnego odpalenia gry. Tymczasem zapraszam wszystkich zainteresowanych do zgłoszenia się do testów.

The Elder Scrolls III: Tribunal - Gold

Łosiu, 2 listopada 2002, 08:49

Jak informuje firma Bethesda Softworks, The Elder Scrolls III: Tribunal, pierwszy pełnoprawny dodatek do jednego z najlepszych cRPG ostatnich lat - The Elder Scrolls III: Morrowind, został ukończony i pod koniec przyszłego tygodnia znajdzie się w sklepach Ameryki Północnej. Przypominam, że Morrowind zostanie wydany w naszym kraju przez firmę CD Projekt 4 grudnia. Nie przedstawiono jeszcze planów dotyczących polskiego wydania dodatku.