Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 9 listopada 2002

Ostatnio grane : Battlefield 1942

Soulcatcher, 9 listopada 2002, 15:46

Gra nie jest już taka nowa, gdyż jej premiera w Polsce była prawie miesiąc temu, lecz dopiero teraz znalazłem czas aby bliżej się przyjrzeć wizji firmy Digital Illusions na II Wojnę Światową. I nie żałuję zabawa była pierwszorzędna.

Sprzedawać Xboxa każdy może - trochę lepiej lub trochę gorzej...

Mariusz Klamra, 9 listopada 2002, 15:20

No i stało się – fatalne wyniki sprzedaży Xboxa w Japonii, o których pisaliśmy już kilkakrotnie, spowodowały w końcu rezygnację szefa tamtejszego oddziału konsol Microsoftu z zajmowanego stanowiska. Pan Hirohisa Ohura przejdzie do centrali Microsoftu w USA, zaś już rozpoczęły się „łowy” na jego następcę.

Ostatni tydzień promocji TOP SECRET

Soulcatcher, 9 listopada 2002, 13:45

Już tylko tydzień pozostał do zakończenia promocji na obniżoną cenę prenumeraty miesięcznika Top Secret. Jeżeli chcesz dostawać co miesiąc prosto do domu prawdziwe profesjonalne i fachowe pismo o grach zawierające w każdym numerze pełną wersję dobrej gry komputerowej, a wszystko to za cenę niższą niż jedna piracka płytka – masz jeszcze tylko kilka dni.

Mafia: 06-03 Fairplay – Before The Race

Soulcatcher, 9 listopada 2002, 13:15

Polska premiera gry Mafia zbliża się wielkimi krokami. Ja wiem że to będzie super gra, ty też pewnie o tym wiesz, oni wiedzą to z pewnością. Dlatego zamiast pisać kolejnego pochwalnego newsa o tej mafijnej opowieści wygrzebałem wam na jednym z zachodnich forów dyskusyjnych, bardzo pomocną na przyszłość uwagę dotyczącą jednej z trudniejszych misji w grze.

Nowe oficjalne Detonatory

Mariusz Klamra, 9 listopada 2002, 13:00

Wczoraj ukazały się nowe drivery NVIDII z serii Detonator 40, a dokładniej o numerze wersji 40.72. Tym razem w przeciwieństwie do zwykłej praktyki NVIDII nie są to sterowniki w wersji beta, lecz oficjalnej, a w wypadku Win95/98/Me i 2000/XP również z certyfikatem WHQL.

Nowości na naszym FTP

Mariusz Klamra, 9 listopada 2002, 12:36

Na naszym FTP pojawiły się dwa nowe ciekawe dema. Jednym z nich jest wcześniej zapowiadane i oczekiwane demo dodatku do Medal of Honor: Allied Assault – MOH: AA Spearhead, które opublikowaliśmy dziś rano. Natomiast drugie powinno zainteresować miłośników przygodówek, gdyż jest to demo Post Mortem, bardzo ciekawie zapowiadającej się gry twórców Syberii.