Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 5 listopada 2002

Baldur's Gate za 29,99 PLN

Fajek, 5 listopada 2002, 14:12

Już 13 listopada ukaże legendarny RPG - Baldur's Gate w cenie 29,99 zł w serii eXtra Gra Wielkie Hity! Ta kultowa już gra RPG będzie wydana na 5 płytach CD i dostępna w każdym kiosku.

Links 2003 - dla miłośników golfa

Sznur, 5 listopada 2002, 14:09

APN Promise zakończył prace nad projektem opakowania do Links 2003 wchodzącej na polski rynek gry Microsoftu. Jak informuje firma w bieżącym tygodniu zostaną również ukończone prace nad polskojęzyczna instrukcją. Finalizacja prac lokalizacyjnych oznacza, że w ciągu najbliższych dwóch tygodni program może znaleźć się w sprzedaży.

Neverwinter Nights PL już w tłoczni

Łosiu, 5 listopada 2002, 13:17

Firma CD Projekt przekazała nam wiadomość, która z pewnością ucieszy wszystkich fanów gier z gatunku role-playing. Dzisiaj do tłoczni trafiła polska wersja „Neverwinter Nights PL”. Oznacza to, że planowana data premiery, 20 listopada, zostanie dotrzymana! Ponadto polska wersja NWN jest w pewien sposób wyjątkowa, ponieważ w pakiecie oprócz 3 płyt CD z NWN PL znajdzie się bonusowy dysk z masą dodatków do NWN, mapa, instrukcja oraz karta pomocy podręcznej.

Recenzja: Nina: Kroniki Agenta - Tunele Afganistanu

Fajek, 5 listopada 2002, 12:58

Nina: Kroniki Agenta miały być produkcją nawiązującą do Tomb Raider’a, czerpiącą z tej i innych produkcji najlepsze pomysły. Zakupienie licencji Lith-Tech miało dodatkowo zwiększyć atrakcyjność tytułu... niestety „coś” chyba nie wyszło...

Dzień wielkich premier - FIFA 2003, NHL 2003 i NFS: Hot Pursuit 2 trafiają do polskich sklepów

Fajek, 5 listopada 2002, 11:43

Dzisiejszy dzień to prawdziwa gratka dla graczy w naszym kraju. Otóż właśnie dziś mają swoją premierę trzy znakomite gry ze stajni Electronic Arts (z czego dwie pochodzące z dywizji EA Sports) – mowa o grach: FIFA 2003, NHL 2003 oraz Need for Speed: Hot Pursuit 2.

Najlepiej sprzedające się gry w salonach EMPiK (05/11/02)

Fajek, 5 listopada 2002, 11:05

Jak co tydzień, przedstawiamy kolejna listę najlepiej sprzedających się gier w salonach EMPiK. Zestawienie obejmuje tydzień na przełomie października i listopada, tj. od 28.10 do 3.11.

Multiplayer demo Medal Of Honor: Allied Assault – Spearhead w piątek

Łosiu, 5 listopada 2002, 09:59

Jak informuje firma Electronic Arts na oficjalnej stronie gry Medal Of Honor: Allied Assault, już w ten piątek zostanie wydane multiplayerowe demo dodatku Medal Of Honor: Allied Assault – Spearhead. Co więcej będzie ono zawierało jedną ekskluzywną mapę „Malta”, która nie zostanie zawarta w pełnej wersji dodatku. W wersji demo pojawią się nowe, nie występujące w MoH:AA rodzaje broni, a do walki ruszą żołnierze czterech narodowości, tj.: Niemcy, Brytyjczycy, Rosjanie i Amerykanie.

Hegemonia: Żelazne Legiony - „bonus CD” w polskiej wersji gry

Solnica, 5 listopada 2002, 00:18

Dzięki uprzejmości firmy LEM, możemy podzielić się dzisiaj z wami kolejnymi informacjami na temat mającej trafić do sprzedaży pod koniec tego miesiąca gry Hegemonia: Żelazne Legiony. Tym razem dotyczą one niespodzianki, jaka znajdzie się w polskim wydaniu tego tytułu.

Nowa „zabawka” od Nokii, telefon i mini konsola do gier w jednym

Solnica, 5 listopada 2002, 00:06

Podczas odbywającej się w Monachium konferencji poświęconej technologiom bezprzewodowym, firma Nokia zaprezentowała swoje nowe urządzenie o nazwie Nokia N-Gage™, będące połączeniem telefonu komórkowego oraz mini konsoli do gier.

Star Trek: Starfleet Command III „ozłocony”

Solnica, 5 listopada 2002, 00:02

Jak poinformował Activision, zakończone zostały prace nad trzecią częścią serii Star Trek: Starfleet Command. W tej chwili trwa proces tłoczenia płyt CD, dzięki czemu jeszcze w tym miesiącu gra ta powinna pojawić się na półkach sklepowych.