Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 6 listopada 2002

Civilization 3 i Warcraft 3 w nowym wydaniu

Fajek, 6 listopada 2002, 13:57

6 listopada będzie bez wątpienia szczęśliwym dniem dla fanów gier strategicznych w Polsce! Dzisiaj do sklepów na terenie całego kraju trafi gra Civilization 3 - po raz pierwszy w pełnej, profesjonalnej, polskiej wersji językowej!

Polska premiera Colin McRae Rally 3!

Fajek, 6 listopada 2002, 12:51

Dziś do sklepów w całej Polsce trafiła znakomita i długo oczekiwana gra rajdowa Colin McRae 3 na Playstation 2! Jest to jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów tego roku.

Magic Builder - wirtualne klocki 3D na PC

Sznur, 6 listopada 2002, 12:47

Jak informuje TopWare Poland, w sprzedaży jest dostępny kolejny tytuł z serii TOPWARE JUST 4 FUN. Jest to gra logiczna pt. Magic Builder, w której można budować fantastyczne budowle, rozwijając przy tym swoją kreatywność oraz wyobraźnię.

Zapowiedź: Starfleet Command III

Fajek, 6 listopada 2002, 11:20

Starfleet Command III to kolejna cześć znanej taktycznej symulacji opartej na motywach popularnej gwiezdnej sagi Star Trek (w tym przypadku na odcinkach z serii Star Trek: The Next Generation). Podobnie jak we wcześniejszych częściach gracz staje się dowódcą statku Federacji, musi dowodzić jego załogą i decydować o strategii ataku na wroga. To, co odróżnia Star Trek: Starfleet Command III od starszych produkcji, to przede wszystkim nowy interfejs znacznie ułatwiający zarządzanie całym statkiem.

Asheron's Call 2 - prace ukończone, wkrótce premiera

Fajek, 6 listopada 2002, 11:01

Po czterech latach działania serwerów cieszącej się nieustanną popularnością gry Asheron’s Call, Microsoft postanowił wydać jej następcę. Prace powierzono zespołowi Turbine Entertainment, temu samemu, który odpowiedzialny był za pierwowzór. I właśnie w dniu dzisiejszym prace nad sequelem zostały ukończone i do tłoczni trafił Asheron’s Call 2: Fallen Kings.

Korespondent wojenny donosi...

Łosiu, 6 listopada 2002, 08:51

Operacja w Normandii przebiega wyśmienicie, jak informuje nasz wojenny korespondent Strategy First, G.I. Combat wylądował już na zachodnich półkach sklepowych. W dżungli wietnamskiej sytuacja jest równie dobra, Platoon: The 1st Airborne Cavalry Division in Vietnam ukończył już szkolenie bojowe (status GOLD) i przewiduje się, że wkroczy do akcji 19 listopada.

Homeworld 2 na screenach

Łosiu, 6 listopada 2002, 08:21

Homeworld 2 to druga część rewolucyjnej gwiezdnej strategii pochodzącej z firm Relic Entertainment oraz Sierra Inc. Jest to zarazem gra, na którą czekamy już dwa długie lata i na dobrą sprawę prawie nic o niej nie wiemy (dokładnie 22 marca 2001 roku uruchomiono jej stronę oficjalną – do dziś składa się ona wyłącznie ze screenu startowego). Wszelkie dane są skrzętnie ukrywane i nic nie przedostaje się do prasy, ups przepraszam nie przedostawało się do prasy, ponieważ w październikowym numerze magazynu PC Gamer opublikowano screeny z Homeworld 2 i z tego co wiem, do końca roku w różnych magazynach i serwisach pojawią się oficjalne dane dotyczące tej produkcji.

Flat-Out - kolejne wyścigi twórców Rally Trophy

Solnica, 6 listopada 2002, 00:46

Spektakularne kraksy, kaskaderskie popisy, mnóstwo adrenaliny, wysokiej jakości grafika, szesnaście dostępnych modeli samochodów oraz ponad czterdzieści tras – tak w wielkim skrócie wyglądać będzie Flat-Out, kolejna gra wyścigowa twórców wydanego pod koniec zeszłego roku Rally Trophy - fińskiego zespołu Bugbear Entertainment.