Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweX360
Okładka Golf: Tee It Up! (X360)
OkładkaGolf: Tee It Up! (X360)

Golf: Tee It Up! X360

Gra proponująca mniej realistyczne podejście do tematyki golfa. Główną nowością jest tryb Focus, załączający spowolnienie czasu i dający możliwość modyfikacji toru lotu piłki.

Sportowe | golf | tytuły ekskluzywne Xbox

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Golf: Tee It Up! Premiera X360

9lipca2008

producent: Housemarque wydawca: Activision Blizzard

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Golf: Tee It Up! to produkt oferujący arcade’owe podejście do tematytki tytułowego sportu. Za przygotowanie gry odpowiedzialna jest firma Housemarque, znana między innymi za sprawą remake’u strzelaniny Super Stardust. Golf: Tee It Up! rozprowadzany jest w ramach sieciowej usługi Xbox Live Arcade i kosztuje 800 punktów Microsoftu.

Jedną z głównych atrakcji opisywanej produkcji jest bardzo duże zróżnicowanie lokacji, w których rozgrywane są zawody golfowe. W grze pojawia się 36 różnych pól, usytuowanych między innymi na Karaibach czy w Szkocji. Warto dodać, iż plansze są rozległe, a w niektórych przypadkach również wielopoziomowe. Do dyspozycji gracza oddano kilkunastu zabawnie wykonanych golfistów. Na uwagę zasługują opcje modyfikacji ich wyglądu. Gracz może zadbać o nową fryzurę czy wymienić poszczególne elementy ubioru.

Na potrzeby gry przygotowano kilka standardowych trybów zabawy. Możliwe jest przystępowanie do pojedynczych potyczek, jak również bardziej złożonych turniejów, w których awansuje się na wyższe szczeble kariery. W grze nie zabrakło także multiplayera, obsługującego maksymalnie cztery osoby. W zależności od osobistych preferencji, gracze mogą ze sobą współzawodniczyć lub łączyć się w dwuosobowe drużyny.

Sterowanie dopasowano zarówno do potrzeb początkujących graczy, jak i umiejętności bardziej zaawansowanych golfistów. Godną wzmianki nowością jest funkcja Focus, umożliwiająca załączenie trybu spowolnienia czasu oraz lekkie modyfikowanie toru lotu piłki.

Oprawa wizualna Golf: Tee It Up! prezentuje bardzo wysoki poziom wykonania. Na uwagę zasługuje bardzo duże zróżnicowanie pól golfowych, które są ponadto szczegółowo zaprojektowane. Kolejnym ruchom w wykonaniu golfistów towarzyszą zabawne animacje ich zachowań.

Ostatnia modyfikacja 30 lipca 2008

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Klasyfikacja PEGI Golf: Tee It Up!

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Golf: Tee It Up! Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live