Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweX360PC
Okładka 3D Ultra Mini Golf Adventures (X360)

3D Ultra Mini Golf Adventures

3D Ultra Mini Golf Adventures to pozycja o charakterze sportowym, w której wbijamy piłeczkę do dołków w lokacjach stylizowanych na przestrzeń kosmiczną, Dziki Zachód i lunapark.

Sportowe | golf

Okładka 3D Ultra Mini Golf Adventures (X360)

producent: Wanako Games

wydawca: Sierra

Strona oficjalna

data premiery gry:

18kwi2007

X360 PC

3D Ultra Mini Golf Adventures to pozycja o charakterze sportowym, będąca konwersją tytułu z 1998 r., dobrze znanego posiadaczom komputerów osobistych klasy PC. Początkowo owa pozycja została zapowiedziana wyłącznie z myślą o posiadaczach konsoli Xbox 360, aczkolwiek developerzy postanowi poszerzyć grono jej miłośników również o odbiorców pierwotnej wersji.

Rozpoczynając zabawę użytkownik wybiera jedną z czterech postaci, posiadających odmienne umiejętności i odznaczających się unikalnymi cechami charakteru. Do jego dyspozycji oddano prawie czterdzieści dołków, rozmieszczonych na trzech polach golfowych. Wirtualne środowiska zostały wystylizowane na lunapark, Dziki Zachód i przestrzeń kosmiczną. Co więcej, każda lokacja odznacza się typowymi dla siebie pułapkami i przeszkodami, w postaci chociażby zwierząt, indiańskich namiotów, rakiet i karuzel.

Jakby tego było mało, producenci udostępnili rozbudowany zestaw opcji, dających szansę na przygotowanie nowych plansz wedle własnego uznania. Na ich przestrzeni można ulokować wybraną ilość dołków oraz wprowadzić dowolne ukształtowania terenu. Ma się także sposobność rozmieszczenia przeszkód w postaci akwenów, bunkrów, drzew i wielu innych elementów otoczenia. Wato również pamiętać, aby gdzieniegdzie porozstawiać power-upy, zdecydowanie urozmaicające całą zabawę.

Poza rozgrywką w pojedynkę zaoferowano też możliwość rywalizacji wieloosobowej – czterech użytkowników staje ze sobą w golfowe szranki online. Rzecz jasna istnieje sposobność do zamieszczenia uzyskanych rezultatów punktowych w globalnym rankingu.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / wspólny ekran     Liczba graczy: 1-4  

Klasyfikacja PEGI 3D Ultra Mini Golf Adventures

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe 3D Ultra Mini Golf Adventures

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

Wykorzystuje: Xbox Live

X360
PC