Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePCX360
Okładka 3D Ultra Mini Golf Adventures (X360)
Okładka3D Ultra Mini Golf Adventures (X360)

3D Ultra Mini Golf Adventures

3D Ultra Mini Golf Adventures to pozycja o charakterze sportowym, w której wbijamy piłeczkę do dołków w lokacjach stylizowanych na przestrzeń kosmiczną, Dziki Zachód i lunapark.

Sportowe | golf

Kolekcja gier
Obserwuj grę

3D Ultra Mini Golf Adventures Premiera

18kwi2007

PC X360

producent: Wanako Games wydawca: Sierra Strona oficjalna

3D Ultra Mini Golf Adventures to pozycja o charakterze sportowym, będąca konwersją tytułu z 1998 r., dobrze znanego posiadaczom komputerów osobistych klasy PC. Początkowo owa pozycja została zapowiedziana wyłącznie z myślą o posiadaczach konsoli Xbox 360, aczkolwiek developerzy postanowi poszerzyć grono jej miłośników również o odbiorców pierwotnej wersji.

Rozpoczynając zabawę użytkownik wybiera jedną z czterech postaci, posiadających odmienne umiejętności i odznaczających się unikalnymi cechami charakteru. Do jego dyspozycji oddano prawie czterdzieści dołków, rozmieszczonych na trzech polach golfowych. Wirtualne środowiska zostały wystylizowane na lunapark, Dziki Zachód i przestrzeń kosmiczną. Co więcej, każda lokacja odznacza się typowymi dla siebie pułapkami i przeszkodami, w postaci chociażby zwierząt, indiańskich namiotów, rakiet i karuzel.

Jakby tego było mało, producenci udostępnili rozbudowany zestaw opcji, dających szansę na przygotowanie nowych plansz wedle własnego uznania. Na ich przestrzeni można ulokować wybraną ilość dołków oraz wprowadzić dowolne ukształtowania terenu. Ma się także sposobność rozmieszczenia przeszkód w postaci akwenów, bunkrów, drzew i wielu innych elementów otoczenia. Wato również pamiętać, aby gdzieniegdzie porozstawiać power-upy, zdecydowanie urozmaicające całą zabawę.

Poza rozgrywką w pojedynkę zaoferowano też możliwość rywalizacji wieloosobowej – czterech użytkowników staje ze sobą w golfowe szranki online. Rzecz jasna istnieje sposobność do zamieszczenia uzyskanych rezultatów punktowych w globalnym rankingu.

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Klasyfikacja PEGI 3D Ultra Mini Golf Adventures

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

3D Ultra Mini Golf Adventures Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
X360
PC