Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePSP
Okładka Hot Shots Golf: Open Tee (PSP)
OkładkaHot Shots Golf: Open Tee (PSP)

Everybody's Golf PSP

Hot Shots Golf: Open Tee

Everybody's Golf to gra w golfa w zręcznościowej konwencji. Autorzy oddali do naszej dyspozycji trzy tryby rozgrywki: single player, multiplayer oraz trening.

Sportowe | golf | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Everybody's Golf Premiera PSP

3maja2005

pudełko PL

1września2005

producent: Clap Hanz wydawca: Sony Interactive Entertainment wydawca PL: Sony Interactive Entertainment Polska Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Everybody's Golf to gra w golfa w zręcznościowej konwencji. Stanowi ona próbę przeniesienia na platformę PSP serii rozwijanej od 1998 roku (ostatnio na PS2). Autorzy oddali do naszej dyspozycji trzy tryby rozgrywki: single player, multiplayer oraz trening. W Stroke Play możemy pobawić się na wszystkich odkrytych przez nas dołkach. Tryb Challenge pozwala natomiast rozegrać sezon pełen różnych turniejów i odkryć w tym czasie nowe postacie (jest ich w grze dziesięć), a także gadżety dla nich. Swojego gracza możemy dowolnie definiować, wybierając spośród 250 części wyposażenia - fryzur, czapek, strojów i akcesoriów.

Jak wygląda rozgrywka? Uderzenie piłeczki kijem polega na trzykrotnym wciśnięciu odpowiedniego guzika. W oddaniu dobrego strzału pomaga nam umiejscowiony u dołu ekranu miernik siły i precyzji trafienia. Gdy zbliżymy piłeczkę do dołka, pojawia się ekranik ze zbliżeniem na sytuację. W sumie w Everybody's Golf znalazło się sześć dopracowanych serii dołków.

W czasie zabawy nasz bohater zbiera doświadczenie i poprawia (bądź pogarsza) statystyki, a poza tym zdobywa coraz to lepsze kije i piłeczki. Czym lepszy sprzęt posiadamy, tym łatwiej jest nam oddać pewne i precyzyjne uderzenie.

Wiadomo, że najlepiej bawić się w gronie przyjaciół. Everybody's Golf pozwala grać naraz maksymalnie ośmiu osobom w turniejach i dwóm graczom w pojedynczych rundach. Na uznanie zasługuje bajkowa grafika z efektownym oświetleniem, ustawieniami kamery nadającymi grze dramatyzmu oraz realistyczną fizyką.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna   Liczba graczy: 1-8  

Nośnik: 1 UMD

Ocena użytkowników: 6,4 / 10 na podstawie 27 głosów czytelników.

Everybody's Golf cena w dniu premiery: 199 PLN

Klasyfikacja PEGI Everybody's Golf

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Everybody's Golf Wymagania sprzętowe

PlayStation Portable

PlayStation Portable

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci