Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePSP
Okładka Hot Shots Golf: Open Tee (PSP)

Everybody's Golf PSP

Hot Shots Golf: Open Tee

Everybody's Golf to gra w golfa w zręcznościowej konwencji. Autorzy oddali do naszej dyspozycji trzy tryby rozgrywki: single player, multiplayer oraz trening.

Sportowe | golf | tytuły ekskluzywne PlayStation

PlayStation Portable
Okładka Hot Shots Golf: Open Tee (PSP)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PSP:

3maja2005

1września2005

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Everybody's Golf to gra w golfa w zręcznościowej konwencji. Stanowi ona próbę przeniesienia na platformę PSP serii rozwijanej od 1998 roku (ostatnio na PS2). Autorzy oddali do naszej dyspozycji trzy tryby rozgrywki: single player, multiplayer oraz trening. W Stroke Play możemy pobawić się na wszystkich odkrytych przez nas dołkach. Tryb Challenge pozwala natomiast rozegrać sezon pełen różnych turniejów i odkryć w tym czasie nowe postacie (jest ich w grze dziesięć), a także gadżety dla nich. Swojego gracza możemy dowolnie definiować, wybierając spośród 250 części wyposażenia - fryzur, czapek, strojów i akcesoriów.

Jak wygląda rozgrywka? Uderzenie piłeczki kijem polega na trzykrotnym wciśnięciu odpowiedniego guzika. W oddaniu dobrego strzału pomaga nam umiejscowiony u dołu ekranu miernik siły i precyzji trafienia. Gdy zbliżymy piłeczkę do dołka, pojawia się ekranik ze zbliżeniem na sytuację. W sumie w Everybody's Golf znalazło się sześć dopracowanych serii dołków.

W czasie zabawy nasz bohater zbiera doświadczenie i poprawia (bądź pogarsza) statystyki, a poza tym zdobywa coraz to lepsze kije i piłeczki. Czym lepszy sprzęt posiadamy, tym łatwiej jest nam oddać pewne i precyzyjne uderzenie.

Wiadomo, że najlepiej bawić się w gronie przyjaciół. Everybody's Golf pozwala grać naraz maksymalnie ośmiu osobom w turniejach i dwóm graczom w pojedynczych rundach. Na uznanie zasługuje bajkowa grafika z efektownym oświetleniem, ustawieniami kamery nadającymi grze dramatyzmu oraz realistyczną fizyką.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   sieć lokalna     Liczba graczy: 1-8  

Nośnik: 1 UMD

Ocena czytelników: 6,4 / 10 na podstawie 27 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 199 PLN

Klasyfikacja PEGI Everybody's Golf

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Everybody's Golf

PlayStation Portable

PlayStation Portable

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci
Potężna porcja plotek o grach MMO od Bungie i Blizzard, nowym Anno i innych
Potężna porcja plotek o grach MMO od Bungie i Blizzard, nowym Anno i innych

wiadomość9 stycznia 2010

Jak dotąd 2010 plotkami stoi. Nie będzie przesadą, jeśli stwierdzimy, że jesteśmy wręcz zalewani kolejnymi ich falami. Dzisiaj opowiemy m.in. o spekulacjach odnośnie nowych gier MMO od Bungie i Blizzard, Rock Band 3, nowym Anno oraz kontynuacjach Bully i NBA Jam.

Premiera Hot Shots Tennis w lipcu

wiadomość25 kwietnia 2007

Grupa deweloperska Clap Hanz od 10 lat prezentuje graczom całkiem odmienne spojrzenie na - zdobywającą coraz większą popularność w Polsce - dyscyplinę sportową, zwaną golfem.

Najlepiej sprzedające się gry w Japonii - "tylko" 6 na 10 pozycji na NDS

wiadomość23 września 2006

Podczas gdy tytuły na NDS w dalszym ciągu zajmują większość pozycji na liście najlepiej sprzedających się gier w Japonii, to za sprawą nowych produkcji na inne platformy (PS2, PSP), równowaga powoli zostaje przywrócona. Japońska top lista nie jest już tak monotonna jak w sierpniu, kiedy to została całkowicie zdominowana przez produkcje na przenośną konsolę Nintendo.

Twórca Hot Shots Golf pracuje nad wirtualnym safari na PlayStation 3
Twórca Hot Shots Golf pracuje nad wirtualnym safari na PlayStation 3

wiadomość23 września 2006

Gra Afrika jest obecnie chyba najbardziej enigmatycznym tytułem na PlayStation 3 zaprezentowanym przez Sony na tegorocznych targach Tokyo Game Show. Poza robiącym wrażeniem trailerem niezbyt wiadomo, czym w rzeczywistości ta produkcja będzie.