Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePCPS4XONE
Okładka The Golf Club 2019 (PC)

The Golf Club 2019

The Golf Club 2019 featuring PGA Tour

Kolejna część cyklu popularnych symulatorów golfa, rozwijanego od 2014 roku przez HB Studios. Gra The Golf Club 2019 oferuje dużo możliwości dostosowywania rozgrywki oraz szeroką gamę trybów i funkcji społecznościowych.

Sportowe | golf | multiplayer

Okładka The Golf Club 2019 (PC)

producent: HB Studios

wydawca: 2K Sports

Strona oficjalna

data premiery gry:

28sie2018

PC PS4 XONE

The Golf Club 2019 na platformie PC, PS4 i XONE jest kolejną odsłoną popularnego cyklu symulatorów gry w golfa. Narodził się on w 2014 roku, w wyniku przerwania współpracy pomiędzy rozwijającą wówczas serię Tiger Woods PGA firmą HB Studios i golfistą Tigerem Woodsem. W zaistniałej sytuacji twórcy postanowili kontynuować pracę nad kolejną grą, nie sygnując jej jednak nazwiskiem mistrza. W produkcji znajdziemy wybrane, znane z prawdziwego świata i wiernie odtworzone pola golfowe, a także realistyczny system fizyki zarządzający ruchami piłeczki.

Mechanika

Przygoda z The Golf Club 2019 rozpoczyna się od stworzenia awatara. Służy do tego specjalny, bardziej rozbudowany niż w poprzedniej części edytor (dodano między innymi trójwymiarowe, dynamiczne fryzury i zarost oraz nowe kije). Następnie przechodzimy już do właściwej rozgrywki. Produkcja umożliwia granie w zupełnie nowym trybie kariery, zabawę w turniejach oraz grę swobodną. Omawiany tytuł oferuje szeroki wachlarz uderzeń (możemy dobrać ich siłę i kąt). Osiągnięcie sukcesu wymaga także zwracania uwagi na siłę wiatru i przeszkody leżące na torze lotu piłki. The Golf Club 2019 stara się znaleźć złoty środek pomiędzy frajdą płynącą z rozgrywki a realizmem. Efektami naszych zmagań możemy dzielić się z innymi graczami za pośrednictwem sieci Internet.

Integralną częścią The Golf Club 2019 jest rozbudowane narzędzie pozwalające własnoręcznie tworzyć pola golfowe. Możemy ustalić m.in. liczbę dołków, układ terenu, wysokość roślinności oraz liczbę drzew, które znajdą się na projektowanym terenie. Swoje kreacje możemy udostępniać innym graczom, niezależnie od platformy, na jakiej grają. Twórcy chwalą się, że w ich produkcji można znaleźć przeszło 170 tys. różnych pól golfowych, stworzonych dzięki edytorowi.

Tryby gry

Gra The Golf Club 2019 w wersji na PC, PS4 i XONE posiada tryby przeznaczone zarówno do gry samotnej, jak i zabawy z przyjaciółmi, przy czym gry wieloosobowe mogą rozgrywać się wyłącznie na polach zaakceptowanych przez twórców. Ciekawą, nową dla serii funkcją, jest możliwość zakładania się i grania o pieniądze (chodzi o wirtualną walutę wewnątrz gry).

Kwestie techniczne

The Golf Club 2019 w wersji na PC, PS4 i XONE charakteryzuje się w pełni trójwymiarową, realistyczną oprawą graficzną. Dzięki silnikowi Unity, technologii Speed Tree, a także poprawkom w wyświetlaniu publiczności, pola golfowe robią przyzwoite wrażenie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Ocena czytelników: 8,4 / 10 na podstawie 149 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 209,00 PLN

Klasyfikacja PEGI The Golf Club 2019

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe The Golf Club 2019

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Intel Core i5-4670 3.4 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7850 lub lepsza, 12 GB HDD, Windows 10 64-bit
Minimalne: Intel Core i5-760 2.8 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 650 / Radeon HD 5770 lub lepsza, 12 GB HDD, Windows 7/8.1/10 64-bit

Yakuza 3-5 z remasterami, gra planszowa Crusader Kings i inne wieści
Yakuza 3-5 z remasterami, gra planszowa Crusader Kings i inne wieści

wiadomość22 maja 2018

Dziś piszemy o zapowiedzi ulepszonych wersji gier Yakuza 3, Yakuza 4 i Yakuza 5 na PS4, udanej zbiórce pieniędzy na grę planszową Crusader Kings i o odebraniu Electronic Arts licencji golfowego PGA Tour, którą teraz mogą pochwalić się twórcy The Golf Club. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

PC
PS4
XONE