Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 stycznia 2010, 14:00

autor: Jiker

Wieści ze świata (EVE Online, Heavy Rain, Tiger Woods PGA Tour Online) 21/1/10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: aktualizacja EVE Online, Criterion Games rezygnuje z dodatków do Burnout Paradise, kolejny rekord Tetrisa, start beta-testów Tiger Woods PGA Tour Online i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: aktualizacja EVE Online, Criterion Games rezygnuje z dodatków do Burnout Paradise, kolejny rekord Tetrisa, start beta-testów Tiger Woods PGA Tour Online i inne. Zapraszamy do lektury.

EVE Online

Firma CCP opublikowała nową aktualizację kosmicznego MMO EVE Online – Dominion 1.1. Za jej sprawą wprowadzono do gry m.in. dwie nowe klasy statków, które zostały opisane szerzej na oficjalnym blogu deweloperów. O reszcie zmian i nowości przeczytacie w tym miejscu.

Persona 3

Produkcja jRPG o tytule Persona 3 w wersji przeznaczonej na PSP zostanie wydana w Stanach Zjednoczonych 6 lipca bieżącego roku. Przypominamy, że dzieło firmy Atlus jest rozbudowaną konwersją gry z konsoli PlayStation 2, wydanej oryginalnie w 2007 roku.

Metal Gear Solid: Peace Walker

Firma Konami poinformowała, że gra akcji Metal Gear Solid: Peace Walker na PSP zostanie wydana w Japonii w dwóch specjalnych zestawach. Na Metal Gear Solid: Peace Walker Premium Package złoży się egzemplarz gry, PSP-3000 pokryte grafiką wzorowaną na przygodach Big Bossa, a także szmatka do przecierania ekranu (cena: 26,980 jenów, czyli około 850 złotych). Ponadto w sprzedaży za pośrednictwem serwisu konamistyle.jp znajdzie się edycja limitowana (w nakładzie 1974 sztuk), w skład której wejdzie kilka dodatkowych akcesoriów. Jej cena to 36,980 jenów, czyli około 1150 złotych. Japoński debiut Peace Walkera zapowiadany jest na 18 marca. W Europie gra zadebiutuje w maju.

Burnout Paradise

Firma Criterion Games ucięła kategorycznie wszelkie plotki na temat kolejnych dodatków DLC do gry wyścigowej Burnout Paradise. Przedstawiciele firmy dokonali tego oznajmiając za pośrednictwem Twittera, że produkcja nie będzie już więcej rozbudowywana.

World of Warcraft

Robert Tapert, główny producent filmu powstającego na licencji World of Warcraft, oznajmił w wywiadzie udzielonym iF Magazine, że aktualnie prace nad obrazem sprowadzają się do próby ukończenia jego scenariusza. Przypominamy, że reżyserem obrazu, którego premiera została wstępnie zapowiedziana na 2011 rok, jest podobno Sam Raimi, mający w dorobku m.in. Spider-Mana z Tobey’em Maguirem w roli głównej.

Tetris

Agencja Associated Press donosi, że oficjalne, mobilne wersje Tetrisa zostały pobrane na całym świecie przez 100 milionów osób. Dane zostały sporządzone na podstawie statystyk firm The Tetris Company, Blue Planet Software oraz Electronic Arts, dysponujących licencjami jednej z najpopularniejszych gier w historii rynku elektronicznej rozrywki.

Heavy Rain

23 lutego do sprzedaży na francuskim Amazonie wprowadzony zostanie specjalny zestaw konsoli PlayStation 3 z 250GB dyskiem twardym i egzemplarzem gry Heavy Rain. Jego cena ustalona została na poziomie 349,95 euro. W chwili obecnej nie mamy sygnałów na temat ewentualnego wprowadzenie tego zestawu do innych sklepów.

Front Mission Evolved

Gra akcji TPP o tytule Front Mission Evolved zostanie wydana w Europie i Stanach Zjednoczonych wiosną bieżącego roku. O fakcie poinformował wydawca, firma Square Enix. Gra będzie dostępna w wersjach na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3. Za sprawą FME Japończycy podejmują próbę rozwoju marki, zapoczątkowanej jeszcze w SNES-ie. Wówczas seria należała jednak do gatunku strategii turowych.

Tiger Woods PGA Tour Online

Firma Electronic Arts uruchomiła oficjalny beta-test przeglądarkowej produkcji Tiger Woods PGA Tour Online. W celu wysłania swojego zgłoszenia powinniście udać się w to miejsce.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

3D Dot Game Heroes

Supreme Commander 2

Toki: Arcade Remixed

Rooms: The Main Building

Polar Panic

Excitebike: World Rally

Blade & Soul

Ace Combat: Joint Assault

Napoleon: Total War

Front Mission Evolved PS3

Front Mission Evolved X360

Front Mission Evolved PC

Dynasty Warriors: Strikeforce PS3

Dynasty Warriors: Strikeforce X360

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

SKATE 3 - Black Box Distribution Skate Park

Silent Hunter 5: Battle of the Atlantic

Section 8 - Seek and Destroy DLC

Death By Cube

Front Mission Evolved

Mass Effect 2

NieR Gestalt

Supreme Commander 2 - frakcje

gry