Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiX360PSPPS3
Okładka Dynasty Warriors: Strikeforce (X360)
OkładkaDynasty Warriors: Strikeforce (X360)

Dynasty Warriors: Strikeforce

Dynasty Warriors: Strikeforce jest kolejna pozycja z popularnej serii, ale różni się nieco od swoich poprzedniczek, gdyż jest nastawiona głównie na wspólną walkę kilku graczy.

Akcji | TPP | hack'and'slash | beat 'em up | PS Plus Premium

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Dynasty Warriors: Strikeforce Premiera

26lut2009

PSP

1paź2009

X360 PS3

Gry podobne do Dynasty Warriors: Strikeforce

Samurai Warriors 2

Dynasty Warriors 5: Empires

N3II: Ninety-Nine Nights

Dynasty Warriors: Strikeforce jest kolejną pozycją z popularnej serii bijatyk, ale różni się nieco od swoich poprzedniczek, gdyż jest nastawiona głównie na wspólną walkę kilku graczy. Produkcja ta spełni oczekiwania tych, którzy lubią przygody, walkę i szybką akcję.

Fabuła przenosi nas w zamierzchłą, nieco przekoloryzowaną przeszłość na tereny Azji. Zamieszkujący tę rzeczywistość bohaterowie walczą z rzeszami straszliwych potworów i stojącymi na ich czele bossami. Grę podzielić można na trzy wątki, z których każdy związany jest z jednym z historycznych Trzech Królestw.

Choć wcześniejsze części Dynasty Warriors opierały się na motywie samotnego bohatera walczącego ze złem, to Strikeforce oferuje cały szereg opcji związanych z trybem multiplayer. Gracz może wraz z innymi stworzyć zespół, planować skoordynowane ataki, wspólnie zdobywać fortece etc. Użytkownicy mają możliwość rozwijania swoich talentów taktycznych m.in. przy okazji organizowania zasadzek.

Sama akcja nie toczy się wyłącznie na powierzchni ziemi. Gracze mogą wykonywać część ataków w powietrzu. Specjalna opcja Awakening (Przebudzenie) daje postaciom dodatkową moc i umiejętności, pozwalając zarazem nadrobić straty energii. Gracz ma do wyboru wiele rodzajów broni - łuki, miecze itp. Ponadto sam decyduje o tym, czym i w jaki sposób walczy jego postać.

Wersje gry przeznaczone na „duże” konsole zostały wzbogacone o ponad 40 nowych misji, w trakcie których można wykonać nawet 200 dodatkowych zadań. Ponadto, dzięki usługom Xbox Live Marketplace i PlayStation Network istnieje możliwość ściągnięcią na dysk twardy konsoli nowych kampanii.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-4  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 5,3 / 10 na podstawie 63 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Dynasty Warriors: Strikeforce

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Dynasty Warriors: Strikeforce Wymagania sprzętowe

PlayStation Portable

PlayStation Portable

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 32 MB
PSP
X360
PS3