Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 marca 2010, 13:30

autor: Jiker

Wieści ze świata (God of War III, DJ Hero, Home) 11/03/10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o planach twórców God of War, aktualizacji PlayStation Home, darmowych DLC do Dynasty Warriors: Strikeforce, a także nowej odsłonie cyklu Lips. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o planach twórców God of War, aktualizacji PlayStation Home, darmowych DLC do Dynasty Warriors: Strikeforce, a także nowej odsłonie cyklu Lips. Zapraszamy do lektury.

God of War

Studio Sony Computer Entertainment Santa Monica, które ukończyło niedawno produkcję God of War III (polska premiera 17 marca), rozpoczęło wstępne prace nad dwoma kolejnymi grami. Z informacji ujawnionych przez Johna Highta w rozmowie z serwisem MTV Multiplayer wynika, że nie będą one związane z przygodami Kratosa. Przy okazji serwis VG247 dowiedział się, że studio rozważa możliwość stworzenia dodatków do ostatnich przygód pogromcy greckich bogów.

DJ Hero

W marcu posiadacze gry muzycznej DJ Hero w wersjach na Xboksa 360, PlayStation 3 i Wii otrzymają szansę zaopatrzenia się w nowy dodatek DLC. W skład JAY-Z vs. Eminem Mix Pack wejdą trzy mash-upy, stanowiące połączenie utworów obu raperów. Cena paczki ustalona została na poziomie odpowiednio 640 punktów MS (X360, premiera 18 marca), 7,99 euro, a także 300 punktów Wii za pojedynczy utwór (PS3, Wii, debiut 25 marca).

Rebellion

Serwis MCV donosi, że szefostwo studia Rebellion (Aliens vs Predator) podjęło decyzję o zwolnieniu około 20 pracowników zatrudnionych w głównej siedzibie firmy, mieszczącej się w Oxford. Informacje wortalu sugerują również zamknięcie oddziału z Derby. Pierwsze plotki na ten temat pojawiły się w styczniu.

PlayStation Home

Firma Sony zaplanowała na dzisiaj aktualizację usługi PlayStation Home do wersji 1.35. Celem update’u jest skrócenie czasu ładowania się poszczególnych elementów Home, a także wprowadzenie kilku zmian do nawigacji. Dokładniejszy opis zmian znajdziecie na łamach oficjalnego bloga PlayStation.

Dynasty Warriors: Strikeforce

Europejski oddział firmy Tecmo Koei ujawnił, że w podzięce dla tysięcy tutejszych posiadaczy Xboksa 360 i PlayStation 3, którzy nabyli grę akcji Dynasty Warriors: Strikeforce, producenci udostępnią im cztery darmowe dodatki DLC. Rozszerzenia będą wydawane co tydzień – począwszy od 18 marca (w przypadku PS3 pierwsze bezpłatne DLC miało swoją premierę 4 marca), a skończywszy na 15 kwietnia. W każdym z nich znajdą się trzy nowe misje, a także pojedynczego wyzwanie.

Lips: I Love The 80s

2 kwietnia do sklepów powędruje Lips: I Love The 80s – nowa odsłona cyklu gier muzycznych, wydawanych przez Microsoft. Produkcja będzie dostępna wyłącznie w wersji na Xboksa 360. Producenci zawrą w niej czterdzieści kompozycji, w tym: Relax autorstwa Frankie Goes To Hollywood, Blue Monday ’88 New Order, Gold Spandau Ballet, Boys Don’t Cry The Cure, a także Let’s Dance Davida Bowie.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Battlefield: Bad Company 2

Sid Meier's Civilization V

Mafia II

True Crime 3 PC

True Crime 3 X360

EyePet

SOCOM 4

Super Street Fighter IV

F1 2010

I'm Not Alone

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Need for Speed Shift - Exotic Racing Series

Lost Planet 2

R.U.S.E. - Open Beta

Shank

Gramy w Runes of Magic Gramy!

Owoce Morza - steampunkowe google video magazyn

Dragon Age: Początek - Przebudzenie – Architekt

gry