Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 8 marca 2010

Pierwszy film z rozgrywki w Prince of Persia: Zapomniane Piaski
Pierwszy film z rozgrywki w Prince of Persia: Zapomniane Piaski

Jiker, 8 marca 2010, 19:25

Firma Ubisoft opublikowała w Sieci film „Z dziennika dewelopera” poświęcony najnowszej odsłonie cyklu Prince of Persia – Prince of Persia: The Forgotten Sands (a dokładnie wersjom na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3). Uzyskaliśmy za jego sprawą wgląd do pierwszych ujęć z rozgrywki, prezentujących Księcia Persji zarówno w czasie walk, jak i eksploracji otoczenia.

Króliczki Playboya w Mafia II
Króliczki Playboya w Mafia II

Jiker, 8 marca 2010, 18:20

Do dosyć niecodziennego porozumienia doszło dzisiaj pomiędzy koncern 2K Games, a firmą Playboy Enterpreises, czyli wydawanego od 1953 roku magazynu dla panów. Na jego mocy w grze akcji Mafia II zawartych zostanie ponad pięćdziesiąt klasycznych okładek i rozkładówek pochodzących z dawnych numerów Playboya.

Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (28 lutego - 6 marca)
Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (28 lutego - 6 marca)

Przemysław Zamęcki, 8 marca 2010, 12:46

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym notowaniem najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii według organizacji Charttrack. Obejmuje ono okres między 28 lutego a 6 marca.

Wieści ze świata (Dante's Inferno, Blur, Vanquish) 8/03/10
Wieści ze świata (Dante's Inferno, Blur, Vanquish) 8/03/10

Jiker, 8 marca 2010, 12:44

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o tegorocznym QuakeCon, bankructwie studia CING, aktualizacji Dawn of War II, braku multiplayera w Vanquish oraz debiucie nowego DLC do Dante’s Inferno. Zapraszamy do lektury.

Wysyp informacji o Portal 2
Wysyp informacji o Portal 2

Adrian Werner, 8 marca 2010, 12:00

Zgodnie z zapowiedziami najnowszy numer pisma Game Informer przyniósł rozległą zapowiedź Portala 2, zaspokajając tym samym (przynajmniej częściowo) ciekawość tysięcy fanów tej gry.

Premiery gier w Polsce (1-5 marca)
Premiery gier w Polsce (1-5 marca)

Vercetti, 8 marca 2010, 11:55

Od piątku na polskim rynku dostępna jest pecetowa wersja długo oczekiwanego Assassin’s Creed II. Głośny tytuł firmy Ubisoft to jednak nie jedyna propozycja, którą przygotowali w ubiegłym tygodniu rodzimi dystrybutorzy. W ciągu minionych siedmiu dni do sklepów nad Wisłą trafiły również m.in. Battlefield: Bad Company 2 oraz dodatki do Fallouta 3.

Battlefield: Bad Company 2 zmaga się z problemami
Battlefield: Bad Company 2 zmaga się z problemami

Hed, 8 marca 2010, 11:11

Wydany w ubiegłym tygodniu Battlefield: Bad Company 2 wciąż ma problemy. Dotyczą one przede wszystkim sieciowych aspektów zabawy, na jakość których wpływa zbyt mała wydajność serwerów firmy Electronic Arts. To sprawia, że posiadacze PlayStation 3 nie mogą skorzystać z wbudowanego sklepu, a na pecetach i Xboksach pojawiają się kłopoty z połączeniem.

Nowy Mortal Kombat pod koniec 2010 roku?
Nowy Mortal Kombat pod koniec 2010 roku?

Jiker, 8 marca 2010, 10:50

Redakcja serwisu TRMK dotarła do szeregu plotek i niepotwierdzonych informacji poświęconych dziewiątej odsłonie cyklu bijatyk Mortal Kombat. Wynika z nich, że premiera kolejnego dzieła Eda Boona i ekipy WB Games Chicago ma szansę odbyć się pod koniec bieżącego roku, a nowe fakty na jego temat ujawnione zostaną w przyszłym miesiącu.

Międzyplatformowe pomysły Microsoftu
Międzyplatformowe pomysły Microsoftu

Hed, 8 marca 2010, 10:28

Firma Microsoft niedawno rozpoczęła promocję nowego systemu operacyjnego na komórki, czyli Windows Phone 7, który ma wprowadzić między innymi większe wsparcie dla gier (w postaci dostępu do Xbox Live). Na razie koncern nie ujawnił zbyt wielu szczegółów na ten temat, ale dzięki imprezie MIX10 wiemy przynajmniej czego możemy się spodziewać.

Bestsellerowe gry w dystrybucji elektronicznej (28 lutego - 6 marca 2010)

Przemysław Zamęcki, 8 marca 2010, 10:22

Zapraszamy do zapoznania się z listą najlepiej sprzedających się gier w dystrybucji elektronicznej w systemach Direct2Drive.eu i Steam. Wyniki obejmują okres od 28 lutego do 6 marca.

Problemy z Assassin's Creed II na PC

Jiker, 8 marca 2010, 10:10

Nowe zabezpieczenie antypirackie firmy Ubisoft zdążyło już zirytować sporą liczbę użytkowników pecetów, którzy krytykują przede wszystkim wymóg utrzymywania stałego połączenia z Internetem. W niedzielę do tego grona dołączyli również nabywcy komputerowej odsłony Assassin’s Creed II, którzy przez kilkanaście godzin mieli olbrzymie problemy z rozpoczęciem lub kontynuacją przygód Ezio.

E-Sport: Polak trzecim graczem Quake Live na świecie
E-Sport: Polak trzecim graczem Quake Live na świecie

Maciej Śliwiński, 8 marca 2010, 10:00

Maciej ‘av3k’ Krzykowski brązowym medalistą mistrzostw świata Intel Extreme Masters! Turniej Counter Strike 1.6 sensacyjnie wygrała ukraińska formacja Natus Vincere. W sobotę zakończyła się jedna z najważniejszych imprez dla graczy w tym roku.

Bodycount - nowa strzelanina od współtwórcy Black
Bodycount - nowa strzelanina od współtwórcy Black

Adrian Werner, 8 marca 2010, 08:12

W lutym informowaliśmy, że Codemasters po cichu pracuje nad nową strzelanina, której głównym projektantem jest jeden z ojców gry Black. Dziś wiemy już, że najnowszy numer Official Xbox Magazine zawierać będzie pierwsze konkrety na temat tego projektu.

Pecetowa wersja Prince of Persia opóźniona
Pecetowa wersja Prince of Persia opóźniona

Adrian Werner, 8 marca 2010, 07:38

Niestety, nie mamy dobrych wieści dla pecetowców czekających z utęsknieniem na premierę Prince of Persia: The Forgotten Sands. Wszystko wskazuje na to, że wersja komputerowa zaliczy opóźnienie w porównaniu do edycji konsolowych.