Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 2 marca 2010

Splinter Cell: Conviction nie dla PS3. Ubisoft ucina plotki. Ale w przyszłości...
Splinter Cell: Conviction nie dla PS3. Ubisoft ucina plotki. Ale w przyszłości...

Remigiusz Maciaszek, 2 marca 2010, 19:21

Max Beland, przedstawiciel Ubisoftu, w wywiadzie dla serwisu Edge Online poinformował, że Splinter Cell: Conviction, na podstawie umowy z Microsoftem, zostanie wydany tylko dla Xbox 360 i PC. Jeżeli chodzi natomiast o przyszłe wydania serii, to prawdopodobnie możemy się ich spodziewać również na PS3 oraz pozostałych platformach.

Wieści ze świata (Borderlands, Splinter Cell: Conviction, Epic Games) 2/03/10
Wieści ze świata (Borderlands, Splinter Cell: Conviction, Epic Games) 2/03/10

Piotr Doroń, 2 marca 2010, 13:47

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o nowościach w temacie Splinter Cell: Conviction, przenośnych przygodach Sherlocka Holmesa, pudełkowej kompilacji dodatków do Borderlands, a także szczegółach Tokyo Game Show 2010. Zapraszamy do lektury.

Polski Napoleon: Total War – koniec problemów ze Steamem
Polski Napoleon: Total War – koniec problemów ze Steamem

Aleksander Kaczmarek, 2 marca 2010, 13:34

Dobra wiadomość dla polskich graczy Napoleon: Total War, zaskoczonych piątkowymi problemami z instalacją i uruchomieniem polskojęzycznej wersji gry na Steamie. Odpowiadająca za dystrybucję tytułu w naszym kraju firma CD Projekt poinformowała o usunięciu błędów.

EMPiK - Top Lista - tydzień 8 (02/03/10)

Przemysław Zamęcki, 2 marca 2010, 12:55

Zapraszamy do kolejnego notowania najlepiej sprzedających się gier w salonach EMPiK. Na liście znajdują się tytuły wydane na komputery osobiste oraz konsole PS2, PSP, PS3 i Xbox 360. Dane pochodzą z okresu pomiędzy 22 a 28 lutego 2010 i zostały zebrane w 147 salonach sieci.

Nowe informacje o sieciowej strzelaninie Blacklight: Tango Down
Nowe informacje o sieciowej strzelaninie Blacklight: Tango Down

Piotr Doroń, 2 marca 2010, 12:15

Do grona wysokiej jakości produkcji dostępnych wyłącznie drogą cyfrową – np. Shadow Complex oraz Battlefield 1943 – dołączy latem najnowsza propozycja studia deweloperskiego Zombie oraz firmy Ignition Entertainment, a przynajmniej taką nadzieję wyrażają sami twórcy. Będzie nią kosztująca 15 dolarów sieciowa strzelanina Blacklight: Tango Down.

Przegląd gry MMO (02/03/2010)
Przegląd gry MMO (02/03/2010)

Remigiusz Maciaszek, 2 marca 2010, 11:13

Po raz kolejny witam w Przeglądzie MMO i zapraszam do czytania. Minęły kolejne dwa tygodnie, a w świecie masywnych gier online buczy jak w ulu. Nie wiem czy powodem jest nadchodząca wiosna, ale ilość informacji na temat MMO jest po prostu przytłaczająca. Jak zwykle, bo staje się to już normą, więcej czasu poświęcam sortowaniu informacji niż ich zdobywaniu.

Just Cause 2 ze wsparciem pakietu Steamworks
Just Cause 2 ze wsparciem pakietu Steamworks

Piotr Doroń, 2 marca 2010, 10:59

Przedstawiciel londyńskiego oddziału firmy Square Enix poinformował, że Just Cause 2 będzie kolejną produkcją, która skorzysta z dobrodziejstw pakietu Steamworks. Osoby, które zdecydują się na zakup pecetowej wersji gry otrzymają w ten sposób dostęp do automatycznych uaktualnień, materiałów dodatkowych, osiągnięć, a także opcji przechowywania stanów gier na serwerach Steam.

Valve rzuca wyzwanie graczom – tajemnicza zagadka w Portalu
Valve rzuca wyzwanie graczom – tajemnicza zagadka w Portalu

Szymon Liebert, 2 marca 2010, 10:41

Firma Valve znana jest z ciekawego marketingu, częstych kontaktów z fanami i ukrywania w swoich tytułach wielu odniesień. Portal, jeden z bardziej udanych tworów studia, doczekał się wczoraj niespodziewanej aktualizacji. Zamiast łatki poprawiającej błędy gra została wzbogacona o 26 odbiorników radiowych, które transmitują tajemniczą, zakodowaną wiadomość.

PlayStation naprawiło „zegarową” usterkę

Anna Karpińska, 2 marca 2010, 10:02

Firmie Sony udało się wczoraj rozwiązać problem z dostępem do platformy PlayStation Network wynikający z błędu w synchronizacji zegara w starszych wersjach konsol PlayStation 3. Mimo zmiany daty na aktualną, po zalogowaniu do PSN część użytkowników nadal skarży się kłopoty z synchronizacją i utratą zawartości kont.

Battlefield: Bad Company 2 rozpoczyna miesiąc gorących premier
Battlefield: Bad Company 2 rozpoczyna miesiąc gorących premier

Szymon Liebert, 2 marca 2010, 09:45

Wyjątkowo gorący marzec, o którym pisaliśmy w niedawnym artykule, rozpoczyna się od światowej premiery gry Battlefield: Bad Company 2, czyli najnowszego dzieła studia EA DICE. Chociaż w naszym kraju produkcja oficjalnie trafi do sprzedaży w piątek, to wiele sklepów rozsyła ją do klientów już od kilkunastu godzin. Czy nowy Battlefield pokona Modern Warfare 2?

10 milionów sztuk Wii sprzedanych w Japonii
10 milionów sztuk Wii sprzedanych w Japonii

Maciej Śliwiński, 2 marca 2010, 09:40

Nintendo Wii cieszy się ciągle niesłabnącą popularnością w Japonii. Strona Kotaku donosi, opierając się na danych Enterbrain, że do 28 lutego tego roku, japoński koncern sprzedał na tamtejszym rynku ponad 10 milionów sztuk tego produktu.

Afera w Infinity Ward - Activision zwalnia twórców Call of Duty!

Piotr Doroń, 2 marca 2010, 09:18

Sukces jest nierzadko początkiem wielkich zmian. Redakcja serwisu G4TV sugeruje, że wczoraj przekonali się o tym boleśnie najważniejsi pracownicy studia Infinity Ward, odpowiedzialnego za wyprodukowanie wielu odsłon cyklu Call of Duty, w tym bestsellerowego Modern Warfare 2.

Mhairi - kolejna postać Dragon Age Początek Przebudzenie
Mhairi - kolejna postać Dragon Age Początek Przebudzenie

Remigiusz Maciaszek, 2 marca 2010, 08:37

BioWare opublikował na oficjalnej stronie Dragon Age: Początek – Przebudzenie informacje na temat kolejnego towarzysza w grze – Mhairi.