Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 marca 2010, 08:37

autor: Rock Alone

Mhairi - kolejna postać Dragon Age Początek Przebudzenie

BioWare opublikował na oficjalnej stronie Dragon Age: Początek – Przebudzenie informacje na temat kolejnego towarzysza w grze – Mhairi.

BioWare opublikował na oficjalnej stronie Dragon Age: Początek – Przebudzenie informacje na temat kolejnego towarzysza w grze – Mhairi.

Mhairi - kolejna postać Dragon Age Początek Przebudzenie - ilustracja #1

Mhairi była żołnierzem w służbie króla Cailana, a oddanie sprawie Feraldenu przyniosło jej szacunek i honor zarówno w oczach przełożonych jak i towarzyszy walki. Jakiś czas po tym jak król został zdradzony w bitwie pod Ostagarem, zdecydowała się dołączyć do Szarych Strażników, którzy rozpoczęli odbudowę zakonu w twierdzy Vigila.

Kolejna ciekawa wiadomość dotyczy komiksu opublikowanego na łamach oficjalnego bloga BioWare. Komiks powstał przy współpracy Davida Gaidera głównego scenarzysty Dragon Age: Początek oraz Irmy Ahmed, lepiej znanej pod pseudonimem Aimo, artystki która między innymi publikuje prace związane z tematyką gier.

Mhairi - kolejna postać Dragon Age Początek Przebudzenie - ilustracja #2

BioWare pozostaje wierne taktyce publikowania dużej ilości informacji na temat swoich gier przed dniem premiery. Oczywiście ma to ogromne znaczenie marketingowe, co zresztą często spotyka się z krytyką. Niezależnie jednak od powodów, dla graczy oczekujących na daną produkcję każda garść informacji jest na wagę złota. Skoro korzysta na tym zarówno gracz jak i deweloper, to chyba nie ma w tym nic złego.

Przypominam, że kolejnej porcji informacji można spodziewać się niewątpliwie w najbliższy piątek, po prezentacji Dragon Age: Początek – Przebudzenie w serwisie Xfire, o czym pisaliśmy tutaj.