Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 5 marca 2010

Portal 2 potwierdzony przez magazyn Game Informer

Hed, 5 marca 2010, 19:45

W ubiegłym tygodniu firma Valve dwukrotnie zaktualizowała jedną ze swoich nowszych produkcji, czyli Portal, rozpoczynając świetnie zaprojektowaną zabawę ARG (alternate reality game) i zmieniając zakończenie gry. Oczekiwania wszystkich graczy śledzących te wydarzenia zostały wysłuchane – na okładce najnowszego numeru Game Informera pojawił się Portal 2.

Wieści ze świata (Aliens vs Predator, Halo 2, PlayStation 2) 5/03/10

Jiker, 5 marca 2010, 14:30

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o zmianach w MMO Alganon, kolekcjonerskiej edycji Elemental: War of Magic, pomyśle Sony na nowy typ wersji demonstracyjnych, prezentach dla zrozpaczonych fanów Halo 2 i dziesiątych urodzinach PlayStation 2. Zapraszamy do lektury.

Najciekawsze okazje na weekend 6-7 marca

Filip „fsm” Grabski, 5 marca 2010, 13:45

Marzec marzeń rozpoczęty – w tym miesiącu czeka nas mnóstwo gorących premier, a zaczynamy od pecetowej wersji Assassin's Creed II. Szkoda, że tylko jeden market zechciał zareklamować obecność tego tytułu w swojej gazetce. Być może ofertowa mielizna w tym tygodniu zachęci Was do spaceru i własnoręcznego sprawdzenia oferty?

Oficjalna polska premiera Battlefield: Bad Company 2

Rock Alone, 5 marca 2010, 12:50

Nadeszła pora na europejską, a więc i polską premierę Battlefield: Bad Company 2. Chociaż premiera, to może zbyt duże słowo wobec tytułu, który jest dostępny w sklepach już od wtorku.

Do sieci wyciekły materiały z pierwszego DLC do Modern Warfare 2?

omadaha, 5 marca 2010, 12:30

W internecie pojawiły się pierwsze screeny i filmy prezentujące wygląd najnowszego DLC do Call of Duty: Modern Warfare 2, nazwanego Stimulus Package. Wygląda na to, że dodatek będzie zawierał pokaźny zestaw nowych map, które mają szansę wprowadzić powiew świeżości, zwłaszcza w trybie multiplayer.

Start promocji na serię The Sims 2!

Jiker, 5 marca 2010, 12:10

Sklep Gry-OnLine przygotował, wspólnie z firmą Electronic Arts, interesującą promocję związaną z drugą odsłoną cyklu The Sims. Od dzisiaj kupując jeden z zestawów dodatkowych akcesoriów lub jedno z rozszerzeń otrzymacie drugi/drugie zupełnie za darmo. W sprzedaży znalazły się również ciekawe kompilacje The Sims 2.

Pecetowy Assassin's Creed II w sprzedaży

Jiker, 5 marca 2010, 11:35

Po ponad trzymiesięcznym opóźnieniu względem edycji konsolowych do europejskich, w tym polskich sklepów trafiła wreszcie pecetowa odsłona drugiej części cyklu Assassin’s Creed.

Najnowsze sterowniki Nvidii mogą uszkodzić twój komputer

omadaha, 5 marca 2010, 11:20

W sieci pojawiły się informacje o problemach z najnowszymi sterownikami do kart graficznych firmy Nvidia. Użytkownicy zgłaszają, że zestaw bibliotek opatrzony numerem 196.75 powoduje spadki ilości FPS podczas gry, a w skrajnych przypadkach ich użytkowanie doprowadza do całkowitego uszkodzenia karty graficznej.

Ubisoft zapowiada Shaun White Skateboarding (05/03/10)

Maciej Śliwiński, 5 marca 2010, 11:10

Obok ujawnionej dziś gry piłkarskiej, Ubisoft pracuje nad jeszcze jedną sportową produkcję. Tym razem francuski wydawca rzuca wyzwanie serii Tony Hawk, a do promocji tytułu zaangażował mistrza olimpijskiego z Vancouver, Shauna White’a.

Kto posiada prawa do marki Call of Duty: Modern Warfare?

Jiker, 5 marca 2010, 10:40

Serwisy Bloomberg oraz Kotaku dotarły do dokumentów sądowych, stanowiących część pozwu złożonego przez byłych szefów studia Infinity Ward przeciwko koncernowi Activision. Czytamy w nich, że Jason West oraz Vince Zampella domagają się od wydawcy rekompensaty na poziomie co najmniej 36 milionów dolarów.

EA wyda nową grę twórcy Monkey Island

omadaha, 5 marca 2010, 10:19

Studio EA Partners ogłosiło, że zajmie się wydaniem najnowszej gry Rona Gilberta zatytułowanej DeathSpank. Tytuł ukaże się za pośrednictwem platform Xbox Live i PlayStation Network. Jednocześnie z tą informacją pojawiła się również plotka, jakoby oznaczało to rezygnację z wydania wersji na PC.

Sony pracuje nad konkurencją dla iPada

Maciej Śliwiński, 5 marca 2010, 10:11

Rywalizacja na rynku smartphonów i mobilnych urządzeń multimedialnych wchodzi w nowy etap. Do walki o użytkowników tych urządzeń przystępuje Sony, które według doniesień mediów pracuje nad dwoma gadżetami.

Black Prophecy z nowym wydawcą i bez abonamentu

Adrian Werner, 5 marca 2010, 09:30

W zeszłym roku pisaliśmy o problemach finansowych niemieckiego studia Reakktor Media. Niewiele wtedy brakowało, by firma zbankrutowała. Niemcom udało się jednak utrzymać na powierzchni i najnowsze wieści malują przyszłość dewelopera w jasnych barwach.

Killzone 3 ze wsparciem 3D i kontrolera Arc

Rock Alone, 5 marca 2010, 09:07

Najnowsza odsłona jednej z flagowych serii dla PlayStation - Killzone 3 otrzyma pełne wsparcie technologii 3D (stereoscopic 3D) oraz obsługę nowego kontrolera ruchu Sony, który wg plotek ma nosić nazwę „Arc”.

Nadchodzi SOCOM 4

Adrian Werner, 5 marca 2010, 09:05

SOCOM, czyli jedna z najpopularniejszych serii sieciowych strzelanin na konsole z rodziny PlayStation doczeka się jeszcze w tym roku kontynuacji. Na oficjalnym blogu, Jeremy Dunham z Zipper Interactive ujawnił, że trwają prace nad SOCOM 4.

Pure Futbol - nowa gra piłkarska koncernu Ubisoft

Jiker, 5 marca 2010, 08:50

Francuski koncern Ubisoft przedstawił pierwsze szczegóły na temat swojej nowej sportowej marki – piłkarskiego Pure Futbol. Wynika z nich, że dzieło kanadyjskiego studia Ubisoft Vancouver będzie produkcją, wraz z którą zaserwowane zostanie nam zupełnie inne spojrzenie na podstawowe aspekty tego sportu.