Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 25 marca 2010

BlizzCon 2010 w październiku
BlizzCon 2010 w październiku

Hed, 25 marca 2010, 18:19

Tegoroczna edycja imprezy firmy Blizzard, czyli BlizzCon 2010, odbędzie się w dniach od 22 do 23 października, w Anaheim Convention Center (California, USA). Na miejscu spodziewamy się wielu atrakcji związanych ze StarCraftem II, Diablo III, World of Warcraft oraz starszymi produkcjami dewelopera. Która z nich doczeka się najbardziej spektakularnej zapowiedzi?

2K Games ujawniło datę premiery Mafia II
2K Games ujawniło datę premiery Mafia II

Jiker, 25 marca 2010, 14:45

Firma 2K Games ujawniła po wielu miesiącach niepewności oficjalną datę premiery gry akcji Mafia II. Otóż, dzieło studia 2K Czech trafi do sprzedaży w Europie 27 sierpnia bieżącego roku. Trzy dni wcześniej możliwość zagrania w dzieło twórców Mafia: The City of Lost Heaven otrzymają posiadacze PC, Xboksa 360 i PlayStation 3 mieszkający w Stanach Zjednoczonych.

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - relacja z pierwszego pokazu
Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - relacja z pierwszego pokazu

Vercetti, 25 marca 2010, 14:08

Na trwającej właśnie konferencji prasowej firmy CD Projekt po raz pierwszy prezentowana jest druga odsłona gry cRPG Wiedźmin. Począwszy od godz. 14 będziemy na bieżąco informować o szczegółach dotyczących tej najbardziej oczekiwanej polskiej produkcji.

Porównanie oprawy graficznej Just Cause 2
Porównanie oprawy graficznej Just Cause 2

Olek, 25 marca 2010, 13:18

Jak najnowsza odsłona przygód Rico Rodriqueza prezentuje się na poszczególnych platformach do grania? Serwis All Games Beta dotarł do screenshotów z gry Just Cause 2, obrazujących różnice w oprawie graficznej pomiędzy wersjami PC, Xbox 360 i PlayStation 3.

CD Projekt Conference Spring 2010 - relacja

Adrian Werner, 25 marca 2010, 12:45

Nadajemy na żywo z odbywającej się właśnie konferencji firmy CD Projekt,gdzie po raz pierwszy szerzej publiczności zaprezentowana zostanie druga odsłona Wiedźmina, w akcji zobaczymy także najciekawsze tytuły z planu wydawniczego CDP.

Wieści ze świata (Crysis 2, Just Cause 2, Yakuza 4) 25/03/10
Wieści ze świata (Crysis 2, Just Cause 2, Yakuza 4) 25/03/10

Jiker, 25 marca 2010, 12:37

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o problemach scenarzysty Crysis 2, łatce 3.3.3. do World of Warcraft, nowościach w becie Blur, trzeciej odsłonie Kingdom Hearts, a także sprzedaży Yakuza 4. Zapraszamy do lektury.

Restart i zmiany w Football Manager Live
Restart i zmiany w Football Manager Live

Olek, 25 marca 2010, 11:40

Nie każda legendarna seria przeniesiona do sieci musi odnieść sukces. Przekonali się o tym twórcy Football Manager Live ze studia Sports Interactive. Piłkarski menedżer online nie cieszy się przesadną popularnością i właśnie zaliczył reset serwerów. Wprowadzone zmiany w rozgrywce a także obniżenie wysokości miesięcznego abonamentu mają zachęcić graczy do większego zainteresowania się tym tytułem.

Powstanie gra o sowach na podstawie Strażników Ga'Hoole
Powstanie gra o sowach na podstawie Strażników Ga'Hoole

Hed, 25 marca 2010, 11:35

Firma Warner Bros. zapowiedziała grę Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole, która powstaje na kanwie książek i filmu animowanego, znanego jako Strażnicy Ga'Hoole. Produkcja kinowa (reżyserowana przez Zacka Snydera) i gra (przeznaczona na Xboksa 360, PlayStation 3, Wii i DS-a) pojawią się na amerykańskim rynku we wrześniu i miesiąc później w Europie.

Game Room zadebiutował na PC i X360
Game Room zadebiutował na PC i X360

Jiker, 25 marca 2010, 10:45

W ofercie Xbox Live Arcade i Games for Windows LIVE zamieszczona została produkcja będąca bardzo ciekawym eksperymentem. Chodzi tu konkretnie o Game Room – tytuł opracowany przez Krome Studios (Blade Kitten, Star Wars: The Clone Wars – Republic Heroes), przeznaczony dla posiadaczy Xboksa 360 i użytkowników pecetów.

Sony pracuje nad następnym Wipeoutem?
Sony pracuje nad następnym Wipeoutem?

Hed, 25 marca 2010, 10:34

Wygląda na to, że oddział firmy Sony z Liverpoolu, w którym niedawno doszło do poważnych zwolnień (WipeoutZone), pracował nad projektem z serii Wipeout, przeznaczonym na PlayStation 3. Taka informacja pojawiła się w CV jednego z byłych pracowników studia (Martina Linklatera) i na razie trudno powiedzieć, jaki był (lub wciąż jest) charakter tej produkcji.

Activision zapowiada kolejną grę o Monster Truckach
Activision zapowiada kolejną grę o Monster Truckach

Hed, 25 marca 2010, 09:52

Wszystkich fanów nieproporcjonalnej motoryzacji, czyli samochodów z kołami traktorów, powinna zainteresować zapowiedź nowej gry Activision, która nosi nazwę Monster Jam 2011. Jak widać jest to kontynuacja pomysłów z przeszłości, bo wydawca posiada licencję na markę od kilku lat i wydał już dwie odsłony serii (Monster Jam oraz Monster Jam: Urban Assault).

Finalna wersja sterowników ATI Catalyst 10.3 w sieci
Finalna wersja sterowników ATI Catalyst 10.3 w sieci

Hed, 25 marca 2010, 09:13

Firma ATI wypuściła kolejną odsłonę sterowników Catalyst (10.3), która została przetestowana w ubiegłym tygodniu. W finalnej wersji oprogramowania gracze otrzymują sporo nowości, w tym wsparcie dla modeli kart montowanych w notebookach, ulepszone działanie technologii Eyefinity, obsługę okularów 3D różnych firm i kilka innych poprawek.

Konsolowy Champions Online wstrzymany
Konsolowy Champions Online wstrzymany

Hed, 25 marca 2010, 08:18

Plany studia Cryptic odnośnie przeniesienia Champions Online na konsolę Xbox 360 uległy weryfikacji, o czym poinformowano na oficjalnym forum gry. Producent zarzucił pomysł na rzecz pecetowej wersji produkcji, której pełen potencjał ma zamiar pokazać w przyszłości. Posiadacze konsol pożegnali się więc z możliwością tworzenia zwariowanych „czempionów”.