Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 14 marca 2010

Kolejne informacje na temat APB: All Points Bulletin

Olek, 14 marca 2010, 17:05

David Jones, kojarzony chociażby z takimi tytułami jak Grand Theft Auto, Lemmings czy Crackdown, ujawnił kilka szczegółów megaprodukcji studia Real Time Worlds. Prace nad APB: All Points Bulletin trwają już pięć lat i wszystko wskazuje na to, że gangsterskie MMO ujrzy światło dzienne w połowie tego roku.

Brutalny trailer Medal of Honor

Olek, 14 marca 2010, 13:59

Wiemy już dlaczego najnowsza odsłona serii Medal of Honor przeznaczona będzie „tylko dla dorosłych” (kategoria M). W serwisie Gametrailers pojawił się najnowszy, obfitujący w brutalne sceny zwiastun gry.

Basista zespołu Kiss głosem Guitar Hero 6

Olek, 14 marca 2010, 11:55

Kiedy pracuje się z muzykami rockowymi, trudno jest utrzymać wszystko w sekrecie. Tym razem zbyt długim językiem popisał się Gene Simmons, basista zespołu Kiss, który potwierdził spekulacje o trwających pracach nad szóstą częścią muzycznej serii Guitar Hero.

Afery w Infinity Ward ciąg dalszy

Adrian Werner, 14 marca 2010, 11:19

Jak już chyba wszyscy wiedzą nad Infinity Ward zbierają się ostatnio czarne chmury. Nie tak dawno pisaliśmy o zwolnieniu dwóch czołowych pracowników firmy. Teraz okazuje się, że sytuacja osób wciąż zatrudnionych nie przedstawia się różowo.

Jaki będzie Mass Effect 3?

Adrian Werner, 14 marca 2010, 10:42

Na imprezie GDC odbył się panel dyskusyjny, w którym Christina Norman z Bioware opowiadała o procesie produkcyjnym Mass Effect 2 oraz o założeniach, na jakich bazować ma trzecia część cyklu.

Spekulacje na temat przyszłych projektów Valve oraz Bungie

Adrian Werner, 14 marca 2010, 08:56

Mamy dla was nową porcję ciekawych plotek branżowych. Tym razem dotyczą one wsparcia firmy Valve dla konsoli PlayStation 3 oraz następnego projektu ekipy Bungie Software.