Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 marca 2010, 13:59

autor: Aleksander "Olek" Kaczmarek

Brutalny trailer Medal of Honor

Wiemy już dlaczego najnowsza odsłona serii Medal of Honor przeznaczona będzie „tylko dla dorosłych” (kategoria M). W serwisie Gametrailers pojawił się najnowszy, obfitujący w brutalne sceny zwiastun gry.

Wiemy już dlaczego najnowsza odsłona serii Medal of Honor przeznaczona będzie „tylko dla dorosłych” (klasyfikacja M). W serwisie Gametrailers pojawił się najnowszy, obfitujący w brutalne sceny zwiastun gry.

Przy okazji Konferencji Deweloperów Gier (GDC) w San Francisco sypnęło świeżymi informacjami na temat nowej gry z serii Medal of Honor, nad którą pracują studia EA Los Angeles oraz EA DICE. O tym, że na szumnych zapowiedziach twórców się nie skończy, przekonać miał graczy nowy trailer, który zgodnie z obietnicami zamieszczony został w serwisie Gametrailers.

Filmik obrazuje poczynania elitarnego oddziału Tier 1 w Afganistanie. Tworzący go żołnierze to specjaliści od dywersji, doskonale wyszkoleni w cichych ale śmiercionośnych technikach walki. Działania za linią wroga wymagają kamuflażu, wykorzystania elementu zaskoczenia i maksymalnej skuteczności. Żołnierze Tier 1 w najnowszej grze z serii MoH podcinają więc gardła, łamią karki, dokonują skrytobójczych ataków na posterunki talibskich bojowników. Przeciwnik nie jest jednak bezbronny, a nawet najprostsza misja odbicia porwanego żołnierza może okazać się śmiertelną pułapką.

Brutalny trailer Medal of Honor - ilustracja #1

Nowy trailer znakomicie ilustruje wcześniejsze zapewnienia twórców nowego Medal of Honor, którzy zamierzają pokazać graczom różne oblicza walk w Afganistanie. Dobra oprawa graficzna, którą oglądać mogliśmy już na niedawno udostępnionych screenach, mocno zróżnicowane misje, w pełni interaktywne otoczenie – być może nowy MoH nie przyniesie rewolucji, ale zapowiada się na naprawdę solidną produkcję z gatunku FPS, która będzie mogła konkurować z Call of Duty: Modern Warfare 2 czy Battlefield: Bad Company 2.

Więcej szczegółów na temat najnowszej odsłony Medal of Honor, która swoją premierę będzie miała jesienią tego roku, znajdziecie we wcześniejszych informacjach opublikowanych w serwisie gry-online.