Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 30 marca 2010

Twórcy Splinter Cell: Conviction stawiają na przystępność
Twórcy Splinter Cell: Conviction stawiają na przystępność

Hed, 30 marca 2010, 19:34

Max Beland, pracownik firmy Ubisoft i jeden z głównych twórców gry Splinter Cell: Conviction, powiedział w rozmowie z serwisem Industry Gamers, że „super hardcorowe” produkcje wstrzymują rozwój przemysłu rozrywki elektronicznej, chociaż zrezygnowanie z nich jest kłopotliwą i drażliwą kwestią. Co w takim razie jest kluczem do sukcesu? Zdaniem autora - przystępność.

Darksiders zmierza na PC
Darksiders zmierza na PC

Jiker, 30 marca 2010, 19:10

Niezadowalająca sprzedaż konsolowych edycji Darksiders okazała się sporym zmartwieniem dla twórców ze studia Vigil Games. Nieciekawa sytuacja doprowadziła w końcu do podjęcia przez firmę THQ decyzji o sfinansowaniu prac nad konwersją na PC. Z informacji udostępnionych przez wydawcę wynika, że komputerowa odsłona jednej z najciekawszych gier tego roku trafi na sklepowe półki już w czerwcu.

Szalone wyścigi motorówek latem w ofercie Xbox Live Arcade
Szalone wyścigi motorówek latem w ofercie Xbox Live Arcade

Jiker, 30 marca 2010, 13:59

Firma Microsoft Game Studios oraz studio Vector Unit zapowiedziały oficjalnie grę wyścigową Hydro Thunder Hurricane. Kontynuacja popularnego dzieła firmy Midway z 2000 roku (PlayStation, Nintendo 64, Dreamcast) zostanie wydana latem wyłącznie w wersji przeznaczonej na konsolę Xbox 360. Grę będzie można nabyć za pośrednictwem serwisu Xbox Live Arcade.

Przecieki z GAME i daty premier xboksowych hitów
Przecieki z GAME i daty premier xboksowych hitów

Olek, 30 marca 2010, 13:43

Crysis 2 i Guitar Hero 6 we wrześniu, Call of Duty 7, Fallout: New Vegas i Yoga Natal w październiku... Serwis VG247 dotarł do wewnętrznych dokumentów międzynarodowej sieci sklepów GAME, w których zamieszczony został harmonogram premier najważniejszych tytułów, jakie w tym roku ukażą się na konsolę Xbox 360.

Milion egzemplarzy Battlefield 1943 w wersji na X360. Edycja na PC w czerwcu! [news zaktualizowany]
Milion egzemplarzy Battlefield 1943 w wersji na X360. Edycja na PC w czerwcu! [news zaktualizowany]

Jiker, 30 marca 2010, 12:40

Sieciowa strzelanina Battlefield 1943, której konsolowe wersje trafiły do cyfrowej sprzedaży w lipcu ubiegłego roku, spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony graczy. EA DICE poinformowało, że edycja na Xboksa 360 bez większych problemów przekonała do siebie milion posiadaczy tej konsoli.

Twitterowy konkurs polskiego oddziału Electronic Arts

Hed, 30 marca 2010, 12:35

Firma Electronic Arts Polska postanowiła zareklamować swoje konto na Twitterze, organizując konkurs, w którym do wygrania czekają najróżniejsze gry oraz jedna konsola Xbox 360. Jak wziąć udział w zabawie? Wystarczy zacząć śledzić kanał dostępny pod adresem http://twitter.com/eapolska - główną nagrodę otrzyma tysięczny subskrybent.

Wieści ze świata (BioWare, The Conduit 2, After Burner Climax) 30/03/10
Wieści ze świata (BioWare, The Conduit 2, After Burner Climax) 30/03/10

Jiker, 30 marca 2010, 12:20

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o konsolowej wersji BlazBlue: Continuum Shift, dacie premiery After Burner Climax, konkursie BioWare Bazaar, a także drugiej odsłonie The Conduit 2 na Wii. Zapraszamy do lektury.

Produkcja gry Dead to Rights: Retribution zakończona
Produkcja gry Dead to Rights: Retribution zakończona

Hed, 30 marca 2010, 11:45

Firma Namco Bandai poinformowała, że Dead to Rights: Retribution, najnowsza gra studia Volatile Games, została oficjalnie ukończona i pojawi się w sklepach 23 kwietnia (w wersji na konsole PlayStation 3 i Xbox 360). Wkrótce dowiemy się więc, czy policjant Jack Slate i jego psi towarzysz Shadow, uratują Grant City i zdobędą uznanie miłośników gier akcji.

Poradnik: Metro 2033

Redakcja GRYOnline.pl, 30 marca 2010, 11:44

"Poradnik do gry Metro 2033 zawiera przede wszystkim bardzo szczegółowy opis przejścia prologu oraz siedmiu rozdziałów gry, pomagając w sprawnej eliminacji przeciwników, rozwiązywaniu celów misji, odnajdywaniu różnorakich sekretów i odblokowaniu wszystkich zakończeń. Oprócz tego w znalazło się tu miejsce dla licznych wskazówek związanych z najważniejszymi elementami rozgrywki (m.in. walka, wyposażenie, handlarze)."

Dodatkowe mapy do Call of Duty: Modern Warfare 2 już dzisiaj
Dodatkowe mapy do Call of Duty: Modern Warfare 2 już dzisiaj

Hed, 30 marca 2010, 09:59

Pierwszy pakiet map do Call of Duty: Modern Warfare 2, jednej z najlepiej sprzedających się gier ubiegłego roku, zostanie opublikowany dzisiaj. Rozszerzenie nazywa się Stimulus Package i będzie dostępne na razie jedynie na Xboksie 360. Wraz z pierwszym DLC możemy spodziewać się małej poprawki do gry i specjalnego weekendu z podwójnym doświadczeniem.

Cykle Quake oraz  AI War: Fleet Command za pół ceny
Cykle Quake oraz AI War: Fleet Command za pół ceny

Adrian Werner, 30 marca 2010, 09:55

Serwis dystrybucji cyfrowej Steam zaoferował graczom nowe promocje cenowe. Najnowsze okazje obejmują serię Quake oraz AI War: Fleet Command wraz z dodatkiem.

S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo podrasowany przez fanów
S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo podrasowany przez fanów

Hed, 30 marca 2010, 09:21

Kolejne odsłony serii S.T.A.L.K.E.R. to naprawdę świetne gry, które jednak cierpią na kilka poważnych bolączek, w tym chociażby niezbyt imponującą oprawę wizualną i mnóstwo pomniejszych błędów. Na szczęście fani po raz kolejny biorą sprawy w swoje ręce – efektem jest zestaw modów zupełnie odmieniających grę S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo.

Nadchodzi Guardians of Graxia - strategia pecetowa i gra planszowa w jednym
Nadchodzi Guardians of Graxia - strategia pecetowa i gra planszowa w jednym

Adrian Werner, 30 marca 2010, 08:59

Studio Petroglyph (twórcy m.in. Star Wars: Empire At War oraz Universe at War: Earth Assault) zapowiedzieli Guardians of Graxia – nietypową produkcję strategiczną, która ukaże się jednocześnie jako gra komputerowa oraz tradycyjna planszówka.

Zachodnia data premiery gry Vanquish potwierdzona
Zachodnia data premiery gry Vanquish potwierdzona

Hed, 30 marca 2010, 08:37

Firma Sega potwierdziła plany wydawnicze odnośnie gry Vanquish, która na zachodnich rynkach zostanie wydana zimą tego roku (w wersji na Xboksa 360 i PlayStation 3). Wcześniej wiedzieliśmy jedynie, że wynik kooperacji studia Platinum Games (MadWorld, Bayonetta) z twórcą gry Resident Evil (Shinji Mikami), pojawi się w tym okresie w Japonii.

EMPiK - Top Lista - tydzień 12 (30/03/10)

Przemysław Zamęcki, 30 marca 2010, 07:53

Zapraszamy do kolejnego notowania najlepiej sprzedających się gier w salonach EMPiK. Na liście znajdują się tytuły wydane na komputery osobiste oraz konsole PS2, PSP, PS3 i Xbox 360. Dane pochodzą z okresu pomiędzy 22 a 28 marca 2010 i zostały zebrane w 147 salonach sieci.