Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 marca 2010, 13:34

autor: Olek

Polski Napoleon: Total War – koniec problemów ze Steamem

Dobra wiadomość dla polskich graczy Napoleon: Total War, zaskoczonych piątkowymi problemami z instalacją i uruchomieniem polskojęzycznej wersji gry na Steamie. Odpowiadająca za dystrybucję tytułu w naszym kraju firma CD Projekt poinformowała o usunięciu błędów.

Dobra wiadomość dla polskich graczy Napoleon: Total War , zaskoczonych piątkowymi problemami z instalacją i uruchomieniem polskojęzycznej wersji gry na Steamie. Odpowiadająca za dystrybucję tytułu w naszym kraju firma CD Projekt poinformowała o usunięciu błędów.

Polski Napoleon: Total War – koniec problemów ze Steamem - ilustracja #1

Kolejna odsłona znakomitej serii strategii czasu rzeczywistego Total War swoją europejską, w tym także polską premierę miała w piątek. Niestety, część rodzimych graczy, którzy zakupili nowe dzieło studia Creative Assembly, mocno się rozczarowała.

Gra, która do działania wymaga zainstalowanego pakietu Steamworks, napotykała problemy w trakcie instalacji polskiej wersji językowej. W niektórych przypadkach nawet poprawnie zainstalowana nie uruchamiała się.

Jeszcze w dniu premiery na forum CD Projekt rozgorzała dyskusja na temat sposobów radzenia sobie z błędami w instalacji. Posypały się też gromy na głowę polskiego dystrybutora.

Dzisiaj firma CD Projekt poinformowała, że niedogodności przy instalacji i uruchamianiu polskiej wersji gry Napoleon: Total War zostały usunięte. Nie wyjaśniała jednak przyczyn problemów, jakie napotkali gracze.

Fanom serii Total War polecamy lekturę recenzji gry Napoleon: Total War zamieszczonej w serwisie gry-online oraz obejrzenie materiału wideo przygotowanego przez redakcję tvgry.pl. Przypominamy też, że tytuł możecie zamawiać z naszego sklepu, gdzie za wersję standardową zapłacicie 79,90 złotych.