Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka I'm Not Alone (PC)

I'm Not Alone PC

I'm Not Alone to utrzymana w klimacie survival-horroru gra akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby (TPP), za której powstanie odpowiadają deweloperzy z Pix Rev oraz Profenix Studio.

Akcji | TPP | survival horror

PC Windows
Okładka I'm Not Alone (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

23lutego2010

I’m Not Alone to gra akcji utrzymana w klimacie survival horror, powstała dzięki współpracy dwóch mało znanych, włoskich firm deweloperskich, Pix Rev oraz Profenix Studio. Fabuła przenosi nas w Alpy austriackie, a konkretnie na teren ogromnej i luksusowej posiadłości Liliana Von Grubera, muzyka zamieszkującego ją na początku XIX wieku. Gracz wciela się w rolę śmiałego egzorcysty, którego zadaniem jest oczyszczenie posiadłości z nadnaturalnych mocy.

Jednak okazuje się, iż istoty, które opanowały to miejsce, są sporo silniejsze niż wszystko, z czym egzorcysta miał do tej pory do czynienia. Wykorzystując swoje specjalne zdolności medium do przenoszenia się pomiędzy rzeczywistością i światem demonów, a także całkiem spory arsenał broni, musimy odesłać wszystkie potwory z powrotem do piekła.

I’m Not Alone, inspirowany klasykiem gatunku, Alone in the Dark, ani na chwilę nie pozwala graczowi odetchnąć. Atmosferę grozy budują dziesiątki atakujących nasz maszkar oraz umiejętna gra światłem, cieniami i zmieniającą położenie kamerą. Gra korzysta z autorskiego silnika S2Engine 2009 - generuje on realistyczną grafikę, która dodatkowo podkreśla mroczny klimat rozgrywki. Oprócz czystej akcji gracz od czasu do czasu zmuszony jest do wysilenia szarych komórek i rozwiązania zadań logicznych stojących na jego drodze.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 6,5 / 10 na podstawie 61 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 7.9 / 10 na podstawie 7 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI I'm Not Alone

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe I'm Not Alone

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium 4 2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki GeForce 6600 lub lepsza, Windows 2000/XP/Vista