Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 października 2008, 14:40

autor: vampire

Koei zapowiada trzy nowe gry z serii Dynasty Warriors

Podczas trwających właśnie targów Tokyo Game Show firma Koei zapowiedziała trzy nowe gry z Dynasty Warriors w tytule. Pierwsza z nich to samodzielny dodatek do Dynasty Warriors 6 - Empires, który podobnie jak podstawka zostanie wydany na konsolach Xbox 360 i PS3.

Podczas trwających właśnie targów Tokyo Game Show firma Koei zapowiedziała trzy nowe gry z Dynasty Warriors w tytule. Pierwsza z nich to samodzielny dodatek do Dynasty Warriors 6 - Empires, który podobnie jak podstawka zostanie wydany na konsolach Xbox 360 i PS3. Chociaż niewiele zostało na jego temat powiedziane, możemy spodziewać się tego samego, co w przypadku rozszerzeń dla części piątej i czwartej, czyli wprowadzenia nowego trybu rozgrywki - Empire Mode oraz zapewne dodatkowych postaci, przedmiotów i map. Produkcja ta powinna ukazać się w Europie i Stanach Zjednoczonych na początku przyszłego roku. Pozostałe dwie gry tworzone są z myślą o handheldach.

Koei zapowiada trzy nowe gry z serii Dynasty Warriors - ilustracja #1

Dynasty Warriors: Strikeforce otrzymają wyłącznie posiadacze PSP, w Japonii tytuł znany jest jako Dynasty Warriors: Multi-Raid. Powstaje on na bazie przeznaczonej na PS2 edycji Dynasty Warriors 6, jednak w przeciwieństwie do tamtej wersji będzie nastawiony przede wszystkim na tryb kooperacji dla maksymalnie czterech osób. Ponadto występujący w nim bohaterowie zostaną obdarzeni nadludzkimi umiejętnościami i otrzymają nowe techniki i ciosy specjalne. W czasie zabawy odwiedzimy wiele różnych lokacji między innymi zamki i statki. Twórcy zapowiedzieli też możliwość dostosowania wyglądu wybranej postaci oraz dodatkową zawartość do pobrania. Premiera Strikeforce odbędzie się w przyszłym roku w Europie i Stanach Zjednoczonych.

Koei zapowiada trzy nowe gry z serii Dynasty Warriors - ilustracja #2

Monster Racers należeć ma do bardzo popularnej w Japonii odmiany jRPGów, w których naszym zadaniem jest kolekcjonowanie stworków. W większości tego typu produkcji walka z innymi trenerami i dzikimi stworzeniami zrealizowana jest w sposób turowy, tutaj natomiast będziemy mieć do czynienia ze swego rodzaju wyścigiem przypominającym klasyczną, dwuwymiarową platformówkę. W odniesieniu zwycięstwa pomoże nam odpowiednie wykorzystanie umiejętności naszego podopiecznego oraz łapanie rozrzuconych po planszy power-upów. Będziemy mogli też wziąć udział w turnieju z maksymalnie trzema innymi osobami oraz wymienić się z nimi swoimi rekordowymi czasami za pośrednictwem Wi-Fi. Sam świat gry będzie zbliżony do naszego. Monster Racers zostanie wydany na Nintendo DS w 2009 roku.

Koei zapowiada trzy nowe gry z serii Dynasty Warriors - ilustracja #3
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.