Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 5 października 2008

Dodatek do Spore już w listopadzie?
Dodatek do Spore już w listopadzie?

vampire, 5 października 2008, 18:00

Wygląda na to, że być może szybko doczekamy się pierwszego rozszerzenia Spore. Ostatnio w dwóch niezależnych od siebie sklepach internetowych - GameStop i Amazon mieszkańcy Stanów Zjednoczonych mogli dokonać przedpremierowego zamówienia Spore: Cute & Creepy Parts Pack. Rozszerzenie wycenione było na 19,99 USD (czyli około 46,50 zł), a jego data premiery wyznaczona już na 18 listopada.

Więcej szczegółów na temat Deus Ex 3
Więcej szczegółów na temat Deus Ex 3

vampire, 5 października 2008, 16:45

Zgodnie z tym, co pisaliśmy miesiąc wcześniej, tematem przewodnim najnowszego (200) numeru brytyjskiego pisma PC Zone jest Deus Ex 3. Chociaż w kioskach magazyn pojawi się dopiero w najbliższy czwartek, prenumeratorzy już otrzymali swoje egzemplarze, a jeden z nich postanowił podzielić się z resztą świata tym, co przeczytał.

Diablo III z lepszym trybem kooperacji
Diablo III z lepszym trybem kooperacji

vampire, 5 października 2008, 14:21

W serwisie AusGamers pojawił się wywiad z Jay'em Wilsonem, głównym projektantem Diablo III. Głównym tematem rozmowy był oczywiście nowy hack&slash Blizzarda. Poruszone zostały takie aspekty jak tryb multiplayer, klasy postaci, oprawa graficzna i ogólna polityka firmy.

Nominowani na Machinima Festival 2008

Hed, 5 października 2008, 12:40

Osoby, które nie wiedzą czym są machinimy zapraszamy do jednego z naszych felietonów przybliżających i rozszerzających ten termin. Kryją się pod nim, mówiąc najprościej, filmy wyreżyserowane i stworzone za pomocą gier. Dziś prezentujemy nie lada gratkę dla miłośników tego typu produkcji – w sieci można już bowiem przejrzeć nominowanych na tegorocznym Machinima Festival.

Molyneux i jego kontrowersyjne wypowiedzi

Hed, 5 października 2008, 11:16

Pan Molyneux znany jest z różnych ciekawych komentarzy. Jakiś czas temu, z niezwykłą dla branży szczerością, przekazał nam informacje o błędach w Fable 2, produkcji, na którą prawie wszyscy czekamy. Niedawno ten rezolutny autor wypowiedział się także o sprawie zabezpieczeń w grach i samym rynku PC, będącym według niego w opłakanym stanie. Okazuje się, że powyższe wypowiedzi nie przeszły bez echa.

Szczegóły dotyczące tras w MotorStorm: Pacific Rift
Szczegóły dotyczące tras w MotorStorm: Pacific Rift

Hed, 5 października 2008, 10:17

Poznaliśmy szczegółowe informacje dotyczące wszystkich dostępnych tras jakie zobaczymy w drugiej części MotorStorm. Twórcy wypuścili także kilkadziesiąt nowych zdjęć przedstawiających poszczególne miejsca. Wiemy, że gra jest już praktycznie ukończona. Pozostaje tylko pytanie, czy wobec zmian – braku dużych terenów, o czym pisaliśmy w zapowiedzi – tytuł ten zachowa swój klimat i jakość?