Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 9 października 2008

Bionic Commando na początku przyszłego roku
Bionic Commando na początku przyszłego roku

Crash, 9 października 2008, 15:42

Otwarcie Tokyo Game Show 2008 mamy już za sobą. Wraz ze startem imprezy rządni newsów gracze mają to, na co czekali. Informowaliśmy was o najnowszych planach Microsoftu, teraz czas na Capcom. Redaktorzy zagranicznego serwisu Kotaku dowiedzieli się, że wcześniej zaplanowany debiut Bionic Commando na 2008 rok nie dojdzie do skutku.

Piractwo opóźnia premiery gier na PC
Piractwo opóźnia premiery gier na PC

fsm, 9 października 2008, 13:41

Ilu z was niejednokrotnie narzekało widząc, jak jakaś znana gra ogłoszona zostaje zarówno na konsole, jak i na pecety, lecz na tych drugich pojawia się często z kilkumiesięcznym opóźnieniem? Odpowiedzią developerów pytanych o powody takiej strategii jest jedno słowo – piractwo.

Nowa gra Petera Molyneux zostanie zapowiedziana na początku przyszłego roku
Nowa gra Petera Molyneux zostanie zapowiedziana na początku przyszłego roku

vampire, 9 października 2008, 13:00

Niedawno pisaliśmy o nowej grze studia Lionhead znajdującej się obecnie w produkcji. Wspomniał o niej oczywiście Preter Molyneux, założyciel firmy, w takcie wywiadów dla serwisu GameIndustry oraz blogu MTV Multiplayer. Swoje nowe dzieło opisał wtedy jako bardzo ambitny projekt oparty na niezwykle prostym pomyśle, a przy tym zupełnie inny niż wszystkie dotychczasowe produkcje, nad którymi pracował.

Sierra zamyka oficjalne serwery 21 gier

Jiker, 9 października 2008, 11:45

Firma Sierra poinformowała nas o planowanym zamknięciu oficjalnych serwerów, dzięki którym możliwe jest toczenie rozgrywek sieciowych w 21 tytułach wydanych w okresie od 1998 do 2006 roku. Oznacza to, że większość funkcjonalności i ułatwień wynikających z obecności serwerów dedykowanych zostanie wyłączona.

Brothers in Arms: Hell’s Highway PC w zachodnich sklepach
Brothers in Arms: Hell’s Highway PC w zachodnich sklepach

fsm, 9 października 2008, 11:10

Pecetowa odsłona trzeciej części wojennej serii Brothers in Arms – Hell’s Highway, już trafiła w ręce graczy. Ubisoft poinformował, że pudełka z grą ze znaczkiem PC-DVD od wtorku są na amerykańskich półkach sklepowych.

Wymagania sprzętowe World of Warcraft: Wrath of the Lich King

vampire, 9 października 2008, 11:00

Na oficjalnym forum World of Warcraft pojawiły się wymagania sprzętowe nadchodzącego rozszerzenia tej produkcji - Wrath of the Lich King. Jak wiemy dodatek wprowadzi kilka zmian w oprawie graficznej, między innymi poprawi wygląd cieni i tekstur oraz zwiększy się pole widzenia. Usprawnienia te wiążą się z nieco wyższymi w porównaniu do podstawki wymaganiami sprzętowymi.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (9 października 2008)

Jiker, 9 października 2008, 10:52

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: kupujemy gry z YouTube.com, rozmawiamy dzięki Wii, testujemy nowe poziomy do Echochrome, zabawiamy się w Snake’a w LittleBigPlanet i wiele innych. Zapraszamy do lektury.

Październikowe Szaleństwo Cenowe - The Settlers: Wschodnie Królestwa za 39,90 zł
Październikowe Szaleństwo Cenowe - The Settlers: Wschodnie Królestwa za 39,90 zł

Przemysław Zamęcki, 9 października 2008, 10:09

Skorzystaj z okazji, Październikowe Szaleństwo Cenowe trwa nadal! To już czwarty dzień z naszą super-promocją w Sklepie GRY-OnLine, w którym za niewielkie pieniądze możecie zaopatrzyć się w najnowsze hity. Po promocji, którą objęte zostały gry S.T.A.L.K.E.R.: Czyste niebo, Uncharted: Drake’s Fortune i Devil May Cry 4, proponujemy Wam kolejny tytuł.

Fallout 3 w tłoczni – Bethesda potwierdza
Fallout 3 w tłoczni – Bethesda potwierdza

fsm, 9 października 2008, 10:00

Wczoraj pojawiło się oświadczenie europejskiego oddziału Ubisoft – Fallout 3 uzyskał status gold. Brakowało jedynie potwierdzenia developera. Dzisiaj mamy również i je.

Microsoft na TGS08 - nowe Halo, Ninety-Nine Nights 2, Tekken 6 na Xboxa 360
Microsoft na TGS08 - nowe Halo, Ninety-Nine Nights 2, Tekken 6 na Xboxa 360

Jiker, 9 października 2008, 09:15

Jednym z najmocniejszych punktów każdych targów poświęconych elektronicznej rozrywce są wielkie konferencje największych graczy rynku gier. To właśnie podczas nich koncerny Microsoft, Sony, czy też Nintendo ujawniają swoje najważniejsze projekty. Nie inaczej jest w tym roku. Poniżej chcielibyśmy przedstawić Wam kilka najistotniejszych faktów z konferencji producenta Xboxa 360.

Targi Tokyo Game Show 2008 rozpoczęte
Targi Tokyo Game Show 2008 rozpoczęte

Jiker, 9 października 2008, 08:40

Rozpoczęły się jedne z największych targów poświęconych elektronicznej rozrywce. Japońskie Tokyo Game Show 2008 potrwają do niedzieli, 12 października, a w ich trakcie zapoznamy się z ogromną liczbą ciekawych wiadomości. Zapewni nam to ponad dwustu producentów i wydawców, którzy przybyli na tegoroczne TGS.