Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 października 2008, 10:00

Fallout 3 w tłoczni – Bethesda potwierdza

Wczoraj pojawiło się oświadczenie europejskiego oddziału Ubisoft – Fallout 3 uzyskał status gold. Brakowało jedynie potwierdzenia developera. Dzisiaj mamy również i je.

Wczoraj pojawiło się oświadczenie europejskiego oddziału UbisoftFallout 3 uzyskał status gold. Brakowało jedynie potwierdzenia developera. Dzisiaj mamy również i je.

Z przyjemnością oświadczam wszem i wobec – Bethesda potwierdza to, że Fallout 3 jest już „złoty” i setki tysięcy kopii gry bezproblemowo dojadą do wszystkich sklepów do końca miesiąca. W Polsce gra ukaże się nakładem Cenegi Poland i w wersji PC będzie miała trzy wersje językowe do wyboru: pełną polską (największą w historii firmy), kinową oraz oryginalną angielską grę prosto od Bethesdy (zatem głosy Liama Neesona i Malcolma McDowella będą dostępne dla wszystkich chętnych Polaków).

Przy okazji przypominamy, że polska sklepowa premiera gry to 31 października (wersja PC) czyli tak samo, jak w innych krajach Europy. Konsolowa wersja po polsku pojawi się w sklepach z około trzytygodniowym opóźnieniem, wersja angielska na X360 i PS3 będzie dostępna tylko w sklepie polskiej Cenegi.

Tradycyjnie już zapraszamy do zapoznania się z materiałami o grze zgromadzonymi w Encyklopedii.

Fallout 3 w tłoczni – Bethesda potwierdza - ilustracja #1
Last Minute do Pustkowi! 31 października!