Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 2 października 2008

Daty premier Shaun White Snowboarding i nowego Raymana
Daty premier Shaun White Snowboarding i nowego Raymana

Jiker, 2 października 2008, 16:16

Francuski UbiSoft zdecydował się na opublikowanie oficjalnych terminów debiutu dwóch interesująco zapowiadających się produkcji – ekstremalnego Shaun White Snowboarding oraz komediowego Rayman Raving Rabbids: TV Party. Obie pozycje ukażą się na europejskim rynku tego samego dnia – 14 listopada.

LittleBigPlanet na PSP?

Hed, 2 października 2008, 15:03

Jakiś czas temu pisaliśmy o problemach Sony związanych z malejącą liczbą gier na PSP produkowanych przez niezależnych producentów. Wydaje się jednak, że proces poprawy tej sytuacji jest w toku – może platformie pomogą mocne tytuły. Jednym z nich, mógłby być czołowy produkt PlayStation 3 – LittleBigPlanet. Pojawiły się bowiem doniesienia o możliwości wydania tego dzieła także na PSP.

Wrześniowe Serce GRY-OnLine
Wrześniowe Serce GRY-OnLine

Redakcja GRYOnline.pl, 2 października 2008, 15:00

Kolejny miesiąc naszej stałej Akcji Charytatywnej Serce GRY-OnLine zakończony. Tym razem zdecydowaliście, że 1% przychodów z usług SMS za wrzesień 2008 przekażemy na konto WWF Polska. Organizacja ta już po raz trzeci zwyciężyła w naszej akcji.

Zabezpieczenia antypirackie Fallouta 3
Zabezpieczenia antypirackie Fallouta 3

vampire, 2 października 2008, 14:30

W serwisie ShackNews pojawił się wywiad z Petem Hinesem, przedstawicielem firmy Bethesda Softworks, którego tematem był Fallout 3. Między innymi padło pytanie odnośnie zabezpieczeń antypirackich w grze. Okazuje się, że będą one zbliżone do tych zastosowanych w Oblivionie, czyli zapewne ograniczą się do sprawdzenia legalności naszej płyty.

Ofensywa Nintendo - najciekawsze wieści z konferencji w Tokio

Jiker, 2 października 2008, 14:05

Tokijska konferencja koncernu Nintendo miała jednego bohatera. Był nim oczywiście nowy model przenośnej konsoli NDS – DSi. W jej trakcie ujawnionych zostało jednak jeszcze kilka ciekawych faktów. Zdecydowana większość z nich dotyczyła bezpośrednio Wii. Poniżej postaramy się Wam przedstawić najważniejsze z nich.

NBA 2K9 pojawi się również na pecety
NBA 2K9 pojawi się również na pecety

fsm, 2 października 2008, 13:50

Miła informacja dla wszystkich miłośników wirtualnej koszykówki – wydawana przez 2K Sports gra NBA 2K9 pojawi się na komputerach osobistych jeszcze w tym roku.

Left 4 Dead dużo popularniejszy niż Orange Box
Left 4 Dead dużo popularniejszy niż Orange Box

vampire, 2 października 2008, 12:30

Wygląda na to, że tworzony z myślą o PC i Xboxach 360 Left 4 Dead ma duże szanse stać się najpopularniejszą produkcją Valve wszechczasów. Już teraz liczba złożonych przedpremierowych zamówień jest o ponad 40% większa niż w przypadku Orange Boxa, przynajmniej jeśli chodzi o wersje pudełkowe tytułów, bo jak na razie nie możemy porównać wyników elektronicznej sprzedaży.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (2 października 2008)

Jiker, 2 października 2008, 12:24

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: Queen w Singstarze, były producent MGS 4 stworzy nowe Halo, Blizzard wygrywa sądową bitwę, Puzzle Quest także dla PS3. Zapraszamy do lektury.

Najlepiej sprzedające się gry w USA na PC (14 - 20 września)
Najlepiej sprzedające się gry w USA na PC (14 - 20 września)

Przemysław Zamęcki, 2 października 2008, 11:58

Zapraszamy na najnowsze zestawienie dziesięciu najlepiej sprzedających się gier na komputery osobiste w Stanach Zjednoczonych w okresie od 14 do 20 września. Zostało ono przygotowane przez amerykańską organizację NPD zajmującą się badaniem i analizą amerykańskiego rynku branży elektronicznej.

Peter Molyneux w sprawie pecetowej wersji Fable II
Peter Molyneux w sprawie pecetowej wersji Fable II

fsm, 2 października 2008, 11:12

Od ponad tygodnia długo oczekiwana druga część Fable jest w fazie gold i jej droga na konsole Xbox 360 nie jest już niczym zagrożona. Tymczasem pecetowcy wciąż pozostają w niepewności.

Kolejne gry za darmo! Area 51, Full Spectrum Warrior oraz Rise and Fall
Kolejne gry za darmo! Area 51, Full Spectrum Warrior oraz Rise and Fall

fsm, 2 października 2008, 11:07

Zupełnie niedawno do wciąz powiększającego się grona gier freeware trafiła całkiem świeża produkcja Midway – horror The Suffering. Od dzisiaj za darmo będzie można zagrać w kolejne trzy tytuły. Gwiazdka nadeszła wcześniej!

Limitowana Edycja Fable II mocno ograniczona
Limitowana Edycja Fable II mocno ograniczona

vampire, 2 października 2008, 10:30

Lionhead Studios, twórcy Fable II, niestety po raz kolejny się nie spisali, tym razem ograniczając skład Limitowanej Edycji swego najnowszego dzieła. Według informacji zawartych w ostatnim wpisie na blogu deweloperskim, z powodu problemów z siecią zaopatrzeniową, wydanie to zostanie pozbawione praktycznie wszystkich "materialnych" bonusów.

Nintendo prezentuje nową wersję DS-a
Nintendo prezentuje nową wersję DS-a

Jiker, 2 października 2008, 08:30

Potwierdziły się domysły japońskiego serwisu Nikkei, który donosił, że koncern Nintendo, przeżywający w ostatnim czasie świetną passę, zdecyduje się na ujawnienie nowego modelu przenośnej konsoli Nintendo DS. Doszło do tego przed kilkudziesięcioma minutami, w trakcie tokijskiej konferencji Wielkiego N.

Penny Arcade Adventures Episode Two ozłocony
Penny Arcade Adventures Episode Two ozłocony

Jiker, 2 października 2008, 08:14

Produkcja drugiego epizodu odcinkowego cyklu Penny Arcade Adventures: On the Rain-Slick Precipice of Darkness została ukończona, w związku z czym pozycja osiągnęła złoty status, poinformowała firma Hothead Game, zobowiązujący twórców do rychłej publikacji swojego dzieła. Dojdzie do tego jeszcze tej jesieni. Czy Episode Two powtórzy spory sukces pierwszej odsłony, wydanej na rynek w maju bieżącego roku? Ma na to spore szanse.

Data premiery pecetowego Brothers in Arms Hell's Highway
Data premiery pecetowego Brothers in Arms Hell's Highway

Jiker, 2 października 2008, 07:25

Koncern UbiSoft podzielił się z nami oficjalnymi informacjami na temat daty europejskiego debiutu najnowszej, pecetowej odsłony cyklu Brothers in Arms, produkcji noszącej podtytuł Hell’s Highway. Wynika z nich, że posiadacze komputerów osobistych poczekają na nią jeszcze kilka dni.