Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 4 października 2008

Demo Resident Evil 5 na poczatku przyszłego roku?
Demo Resident Evil 5 na poczatku przyszłego roku?

vampire, 4 października 2008, 17:00

W ostatnim numerze brytyjskiego magazynu GamesTM, poświęconego tematyce gier, możemy znaleźć informacje na temat najnowszej odsłony popularnej serii survival-horrorów autorstwa Capcomu - Resident Evil 5. Pismo podało, że na początku przyszłego roku, w bliżej nieokreślonym terminie, twórcy udostępnią nam demo tej produkcji.

Electronic Arts chce przejąć Epic Games?

vampire, 4 października 2008, 15:00

W serwisie GameGuru pojawiły się pogłoski, według których koncern Electronic Arts planuje w przyszłości wykupić firmę Epic Games (twórców serii Unreal i Gears of War), a tym samym zdobyć również prawa do powstającego już silnika Unreal Engine 4.0. W dodatku autor omawianego tekstu uznał, że pierwsze kroki w tym celu już poczyniono.

Alan Wake – dlaczego tak długo?
Alan Wake – dlaczego tak długo?

Hed, 4 października 2008, 13:03

Na projekt firmy Remedy, odpowiedzialnej w przeszłości za bardzo klimatyczną serię Max Payne, czekamy już od jakiegoś czasu, a od imprezy X06, która odbyła się w Barcelonie w roku 2006 nie otrzymaliśmy praktycznie żadnej nowej informacji na jego temat. Na dzień dzisiejszy nic się nie zmieniło, jednak twórcy udzielili ogólnych wyjaśnień co do przyczyn takiego stanu rzeczy.

Manhunt 2 ukaże się w Wielkiej Brytanii jeszcze w tym miesiącu

vampire, 4 października 2008, 12:00

Serwis IGN otrzymał informację prosto od firmy Rockstar Games, że po długich bojach z organizacją BBFC, Manhunt 2 zostanie w końcu wydany w Wielkiej Brytanii. Ukaże się tam nieco ponad rok po Amerykańskiej premierze (29 października 2007), czyli 31 października na konsolach Wii, PS2, PSP, oczywiście jako program przeznaczony wyłącznie dla dorosłych użytkowników.

Brak uaktualnień dla pecetowej wersji Mercenaries 2?
Brak uaktualnień dla pecetowej wersji Mercenaries 2?

Hed, 4 października 2008, 11:59

Pomimo faktu, że pecetowa wersja tej świetnej gry akcji otrzymała już jedną łatkę poprawiającą błędy, pojawiły się spekulacje o możliwym braku przyszłych aktualizacji, oferujących przede wszystkim nową zawartość (czyli postacie, bronie, kody i inne). Czyżby posiadacze Mercenaries 2: World in Flames w wersji na komputery osobiste zostali na lodzie?

Darmowy weekend z Crysis Wars
Darmowy weekend z Crysis Wars

Hed, 4 października 2008, 10:08

Czym jest Crysis Wars? To komponent odpowiedzialny za multiplayer w bardzo wysoko ocenianej i popularnej grze Crysis: Warhead. Podobno oferuje on całkiem wciągającą zabawę. Firma Crytek, wraz z wydawcą tego tytułu (Electronic Arts), ogłosiła, że w przyszły weekend w sieci zmierzyć będą mogli się wszyscy zainteresowani, gdyż moduł w dniach 10-12 października będzie dostępny za darmo.