Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 7 października 2008

Królewska 57 - odc. 19 - Mrożony Kryzys
Królewska 57 - odc. 19 - Mrożony Kryzys

Antoni Łuchniak & VZ, 7 października 2008, 16:30

Jeśli wydaje się Wam, że kosmici z Crysis: Warhead po prostu sobie wynaleźli mrożącą wszystko wokół broń to jesteście w błędzie. Każdy rodzaj broni masowego rażenia musi najpierw przejść wiele testów. Odsłaniamy przed Wami kulisy jednego z nich.

Goldeneye 007 na XBLA i Wii gotowe

vampire, 7 października 2008, 15:20

Przeszło dziesięć lat temu studio Rare stworzyło świetnego FPSa, Goldeneye 007, na starszą konsolę Nintendo - N64. W marcu ubiegłego roku szef firmy poinformował, że jest możliwość przygotowania remake'u produkcji, który trafiłby na Wii, a dokładniej do usługi Virtual Console.

Kolejna odsłona Need For Speed w produkcji

Jiker, 7 października 2008, 13:34

Need for Speed: Undercover (PC, PS3, X360, Wii, PS2, PSP, NDS i Bóg wie co jeszcze) ściga się z czasem, by zdążyć na swoją listopadową premierę, a Electronic Arts wspólnie z deweloperem Black Box zastanawiają się nad finalnym kształtem kolejnej odsłony swej kultowej serii. Tak jest, dobrze przeczytaliście – Need for Speed 10 znajduje się już w zaawansowanym stadium produkcji. Powinniście zacząć odkładać pieniądze.

Znamy kompozytorów muzyki do Dead Space
Znamy kompozytorów muzyki do Dead Space

Hed, 7 października 2008, 13:13

Za muzykę w oczekiwanym nowym projekcie EA Games odpowiadają: główny kompozytor Jason Graves oraz Rod Abernethy. Autorzy gry zapowiadają, że to co usłyszymy będzie na pewno przerażało. W końcu Dead Space to survival horror, więc ścieżka dźwiękowa będzie dość ważna w budowaniu odpowiedniego napięcia. Wszystkie utwory pochodzące z tego dzieła zostaną udostępnione jeszcze przed premierą.

Zagadka KotOR MMO rozwiąże się 21 października
Zagadka KotOR MMO rozwiąże się 21 października

Jiker, 7 października 2008, 11:35

Prace nad nowym MMO osadzonym w realiach uniwersum Gwiezdnych Wojen trwają już od dłuższego czasu. W lipcu bieżącego roku dowiedzieliśmy się, że produkt powstający przy współpracy LucasArts i BioWare zostanie zaprojektowany w oparciu o markę Knights of the Old Republic.

Nowa gra twórców No More Heroes wykorzysta Unreal Engine 3.0
Nowa gra twórców No More Heroes wykorzysta Unreal Engine 3.0

Hed, 7 października 2008, 11:28

Firma Grasshopper Manufacture, znana w przeszłości z bardzo ciekawych gier (No More Heroes, killer7), w swoim najnowszym dziele wykorzysta trzecią generację popularnego silnika graficznego stworzonego przez Epic Games. Nowym projektem tych utalentowanych twórców jest wspominany już przez nas tytuł utrzymany w konwencji horroru.

Startują zapisy na darmowy weekend z Crysis Wars
Startują zapisy na darmowy weekend z Crysis Wars

Ramsik, 7 października 2008, 11:16

Kilka dni temu informowaliśmy o bardzo przystępnej dla graczy formie promocji gry, na jaką zdecydowały się firmy Crytek oraz Electronic Arts. Dzięki niej każdy będzie mógł przetestować za darmo moduł multiplayer Crysis: Warhead już w najbliższy weekend – wczoraj ruszyła natomiast rejestracja.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (7 października 2008)

Jiker, 7 października 2008, 11:10

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: gonimy własny ogon w Pyroblazer, słuchamy ścieżki dźwiękowej NBA 2K9, kupujemy talizmany, walczymy w wojnie secesyjnej, rockujemy z dodatkiem do Guitar Hero: On Tour oraz regionalizujemy Nintendo DSi. Zapraszamy do lektury.

Demon's Souls - nowy RPG wyłącznie dla PS3
Demon's Souls - nowy RPG wyłącznie dla PS3

vampire, 7 października 2008, 11:00

W magazynie Weekly Famitsu pojawiła się zapowiedź Demon's Souls - RPGa dark fantasy autorstwa japońskiego studia From Software, znanego zachodniemu odbiorcy przede wszystkim z cyklu Armored Core. Tytuł określany jest mianem duchowego spadkobiercy King's Field, serii roleplayów zapoczątkowanej w 1994 roku na konsoli PlayStation. Gra ukaże się w Japonii w przyszłym roku wyłącznie na PS3.

Październikowe Szaleństwo Cenowe - Uncharted : Drake’s Fortune za 69,90 zł
Październikowe Szaleństwo Cenowe - Uncharted : Drake’s Fortune za 69,90 zł

Redakcja GRYOnline.pl, 7 października 2008, 10:20

Wczoraj rozpoczęła się akcja promocyjna w Sklepie GRY-OnLine o nazwie Październikowe Szaleństwo Cenowe. Dzisiaj mamy coś ciekawego dla posiadaczy konsoli PlayStation 3. Tylko do jutra, do godz. 10:00 mogą oni nabyć grę Uncharted: Drake’s Fortune za 69,90 zł.

LEGO Batman już wkrótce i u nas!
LEGO Batman już wkrótce i u nas!

Hed, 7 października 2008, 10:06

Otrzymaliśmy potwierdzenie informacji, że sklepowa wersja tej niezwykle zabawnej gry zostanie wydana dokładnie 10 października w Wielkiej Brytanii. Znamy także polskiego dystrybutora i datę premiery na naszym rynku. W Polsce tytułem zajmuje się więc CD Projekt i powinien on być dostępny dopiero na początku listopada. W naszym kraju wydana zostanie jak na razie tylko wersja na pecety.

EMPiK - Top Lista - tydzień 40 (07/10/08)

Przemysław Zamęcki, 7 października 2008, 09:35

Zapraszamy do kolejnego notowania najlepiej sprzedających się gier w salonach EMPiK. Na liście znajdują się tytuły wydane na komputery osobiste oraz konsole PS2, PS3 i Xbox 360. Dane pochodzą z okresu pomiędzy 25 września a 5 października i zostały zebrane w 123 salonach sieci.

Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (28 września - 4 października)
Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (28 września - 4 października)

Przemysław Zamęcki, 7 października 2008, 09:21

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym notowaniem najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii według organizacji Charttrack. Obejmuje ono okres między 28 września a 4 października.

Eternal Sonata na PS3 w lutym 2009

Ramsik, 7 października 2008, 09:19

Lipcowe pogłoski, według których Eternal Sonata w wersji na PlayStation 3 miała nie wypłynąć poza granice Japonii, można już uznać za całkowicie niezgodne z prawdą. Firmy Atari i Namco Bandai podały bowiem przybliżony termin premiery tej produkcji na terenie Europy.

Nowy Tomb Raider na Xboxa 360 otrzyma ekskluzywne dodatki
Nowy Tomb Raider na Xboxa 360 otrzyma ekskluzywne dodatki

Jiker, 7 października 2008, 08:32

Ekskluzywne dodatki nie są niczym nowym. W przeszłości zdarzały się już kilkukrotnie, a za ostatni przykład tego typu rozwiązania mogą uchodzić m.in. rozszerzenia do GTA IV, (przynajmniej na początku, otrzymają je jedynie posiadacze Xboxa 360) oraz wtyczki do Fallout 3, z których ucieszą się wyłącznie właściciele wspomnianej już platformy Microsoftu, a także pecetów. Z podobną sytuacją mamy do czynienia również w przypadku Tomb Raider: Underworld, o czym poinformował nas właśnie Eidos Interactive.