Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Koei - newsy i ciekawostki

Samurai Warriors 5
Samurai Warriors 5

Danteveli, 30 lipca 2021, 19:50

Musou uczy i bawi. Tak brzmiałoby hasło promujące gry z cyklu Warriors, gdyby Koei Tecmo raczyło odpowiedzieć na moje maile z propozycją współpracy. Jako oddany fan gier tego typu, mogę śmiało mówić o ich wkładzie w rozwój jednostki takiej jak ja. Poznawanie historii i kultury odległych krajów. Do tego sporo siepania i tłuczenia przeciwników. Jak tu nie kochać tych gier? Czy Samurai Warriors 5 dostarcza fanom Musou, tego, na co czekają?

Dynasty Warriors 7 – wyrok
Dynasty Warriors 7 – wyrok

shin, 10 maja 2011, 17:19

Jest w świecie gier kilka takich serii, których fenomen dla przeciętnego gracza z europy może wydawać się co najmniej dziwny. Dynasty Warriors jest jedną z nich. Wyprodukowany przez japończyków slasher opowiadający historię Chin, gdzie w każdej misji bohater zabija tysiące przeciwników, a całość da się przejść klepiąc tylko jeden przycisk. O dziwo sprzedaż tych gier poza Japonią ma się względnie nieźle. Czy siódma(a właściwie szósta) część serii, nie licząc spinoffów, zaliczyła progres godny konsol obecnej generacji?

Dynasty Warriors 7 z trybem kooperacji, lecz bez edytora postaci
Dynasty Warriors 7 z trybem kooperacji, lecz bez edytora postaci

Jiker, 17 stycznia 2011, 10:04

Europejska premiera chodzonej bijatyki Dynasty Warriors 7, osadzonej w realiach starożytnych Chin (Epoka Trzech Królestw), zbliża się nieubłagalnie. Najwyższy zatem czas, abyśmy poznali nieco więcej szczegółów o produkcji. Do podobnego wniosku doszła redakcja fanowskiego serwisu KoeiWarriors, która postanowiła zebrać najistotniejsze informacje na temat Dynasty Warriors 7.

Ujawniono datę premiery Dynasty Warriors 7
Ujawniono datę premiery Dynasty Warriors 7

Sarge, 29 grudnia 2010, 09:00

Fani jednej z najbardziej popularnych chodzonych bijatyk na konsolach niedługo doczekają się jej kolejnej odsłony. Mowa o Dynasty Warriors 7 – grze zapowiedzianej we wrześniu, na której wydanie nie będziemy musieli czekać zbyt długo.

Uncharted Waters Online obiera kurs na zachód
Uncharted Waters Online obiera kurs na zachód

Adrian Werner, 13 czerwca 2010, 09:30

Po sześciu latach od azjatyckiej premiery gra MMO Uncharted Waters Online wreszcie zawita do amerykańskich i europejskich portów.

Ubiegły rok w oczach Tecmo Koei  - słabe zainteresowanie Samurai Warriors 3  i Ninja Gaiden Sigma 2
Ubiegły rok w oczach Tecmo Koei - słabe zainteresowanie Samurai Warriors 3 i Ninja Gaiden Sigma 2

Sarge, 20 maja 2010, 11:21

Japońska firma Tecmo Koei podsumowała wczoraj swoje wyniki w ostatnim roku fiskalnym zakończonym 31 marca. Firma zanotowała spadek przychodów względem poprzedniego roku, a złożyło się na to przełożenie premier kilku kluczowych tytułów na późniejszy termin, a także niezadowalająca sprzedaż produkcji, które już się ukazały.

KOEI szczegółowo o Dynasty Warriors: Strikeforce na X360 i PS3
KOEI szczegółowo o Dynasty Warriors: Strikeforce na X360 i PS3

Jiker, 20 listopada 2009, 11:48

Firma KOEI przedstawiła szczegółowe informacje na temat anglojęzycznych, next-genowych wersji gry akcji Dynasty Warriors: Strikeforce, wydanej oryginalnie w pierwszej połowie bieżącego roku na przenośną konsolę Sony PSP. Do ich premiery dojdzie w lutym 2010 roku.

Fuzja Koei i Tecmo już oficjalnie

Jiker, 19 listopada 2008, 10:27

Square Enix nie dało rady przejąć firmy Tecmo. Propozycja popularnego producenta gier jRPG okazała się zbyt niska, by właściciele dewelopera odpowiedzialnego za zaprojektowanie gier z cyklu Ninja Gaiden zgodzili się na zatwierdzenie transakcji. Sytuacja okazała się zgoła odmienna w przypadku oferty zaproponowanej przez Koei. Wczoraj okazało się, ze zarząd Tecmo zgodził się na warunki wydawcy serii Dynasty Warriors.

Koei zapowiada trzy nowe gry z serii Dynasty Warriors
Koei zapowiada trzy nowe gry z serii Dynasty Warriors

vampire, 10 października 2008, 14:40

Podczas trwających właśnie targów Tokyo Game Show firma Koei zapowiedziała trzy nowe gry z Dynasty Warriors w tytule. Pierwsza z nich to samodzielny dodatek do Dynasty Warriors 6 - Empires, który podobnie jak podstawka zostanie wydany na konsolach Xbox 360 i PS3.

Fuzja Tecmo i Koei staje się faktem

vampire, 22 września 2008, 10:29

Pod koniec sierpnia dowiedzieliśmy się, że japoński deweloper i wydawca, Square-Enix, znany głównie z serii Final Fantasy, zapragnął wchłonąć swojego konkurenta - Tecmo (serie Ninja Gaiden i Dead or Alive). Przejęcie miałoby nastąpić poprzez wykupienie akcji firmy, zresztą po całkiem atrakcyjnej stawce – o 30% wyższej niż wynosi ich wartość rynkowa.

Fatal Inertia EX w złocie
Fatal Inertia EX w złocie

vampire, 12 czerwca 2008, 11:57

Jak poinformowała firma Koei, futurystyczna ścigałka, Fatal Inertia EX, osiągnęła złoty status i 19 czerwca będzie do nabycia za pośrednictwem usługi PS Network w cenie 29,99$ (ok. 65zł). Tego samego dnia będziemy mogli pobrać również demo, zawierające tryb multiplayer.

Samurai Warriors 2 na PC w czerwcu
Samurai Warriors 2 na PC w czerwcu

vampire, 29 kwietnia 2008, 12:38

Firma Koei (znana z serii Dynasty Warriors i Romance of the Three Kingdoms) poinformowała dziś o dacie premiery Samurai Warriors 2 dla PeCetów. Gra powinna ukazać się 27 czerwca. Samurai Warriors 2 to kontynuacja bijatyki TTP osadzonej w burzliwym okresie Sengoku Jidai.

Premiera Romance of the Three Kingdoms XI na PC w lipcu
Premiera Romance of the Three Kingdoms XI na PC w lipcu

vampire, 24 kwietnia 2008, 10:29

Firma Koei będąca zarówno producentem jak i wydawcą gier z serii Romance of the Three Kingdoms zapowiedziała, iż jedenasta odsłona tego cyklu w wersji dla PC trafi na sklepowe półki również w Stanach Zjednoczonych. Premiera zapowiedziana został na trafić 29 lipca bieżącego roku. Podobnie jak poprzednie części również ta odsłona bazuje na czternastowiecznej historycznej powieści o tym samym tytule.

Amerykańska premiera gry Opoona 25 marca
Amerykańska premiera gry Opoona 25 marca

Metatron, 9 lutego 2008, 14:44

Nowa produkcja twórców odpowiedzialnych za oprawę graficzną serii Dragon Quest, firmy ArtePiazza, nosi zabawny tytuł Opoona i będzie dość oryginalnym RPG stworzonym specjalnie z myślą o konsoli Wii. Jak poinformował wydawca, firma Koei, tytuł zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych 25 marca. Nie wiadomo jeszcze, kiedy możemy spodziewać się go w Europie.

Warriors Orochi również na PC i PSP (25/01/08)
Warriors Orochi również na PC i PSP (25/01/08)

Metatron, 25 stycznia 2008, 15:02

Wydany we wrześniu ubiegłego roku projekt, Warriors Orochi, połączył uniwersum serii Samurai Warriors i Dynasty Warriors, pozwalając samurajom zmierzyć się z chińskimi wojownikami. Gra ukazała się na konsole X360 oraz PS3, teraz zapowiedziano również wersję na PSP oraz komputery PC.

Fatal Inertia na PS3 ukaże się na wiosnę 2008 roku
Fatal Inertia na PS3 ukaże się na wiosnę 2008 roku

Misiek, 22 listopada 2007, 12:35

Z Fatal Inertia związana jest ciekawa historia. Koncern Koei najpierw zapowiadał ten tytuł jako exclusive dla PlayStation 3 (była to zresztą jedna z pierwszych potwierdzonych produkcji na tę konsolę). Potem okazało się, że firma planuje wydać tę gre także na Xboxa 360. Problem w tym, że o ile wersja na 360-tkę już dawno leży w sklepach, odpowiednik na PS3 cały czas jest przekładany.

W Dynasty Warriors 6 zagramy jeszcze w pierwszym kwartale przyszłego roku

Jiker, 20 listopada 2007, 12:01

Japońska firma Koei podzieliła się dodatkowymi informacjami poświęconymi szóstej odsłonie cyklu Dynasty Warriors. Zdradziła w ten sposób daty amerykańskiej oraz europejskiej premiery najnowszej produkcji studia Omega Force.

Samurai Warriors: Katana także poza granicami Japonii
Samurai Warriors: Katana także poza granicami Japonii

Jiker, 17 listopada 2007, 15:56

Z grami z serii Samurai Warriors mogli się do niedawna zapoznać posiadacze jedynie czterech platform: PlayStation 2, Xbox, Xbox 360 oraz PSP. Dwa miesiące temu takową sposobność otrzymali także japońscy właściciele Wii. Na początku przyszłego roku swoje umiejętności w machaniu japońskim mieczem będą również mogli sprawdzić Amerykanie.

Dragoneer's Aria zmierza do Europy
Dragoneer's Aria zmierza do Europy

Thorwalian, 14 listopada 2007, 14:19

Firma KOEI poinformowała o planach sprowadzenia na Stary Kontynent Dragoneer's Aria dla użytkowników PlayStation Portable. Za tego przedstawiciela fantasy RPG, odpowiedzialne jest dobrze znane miłośnikom gatunku, studio Nippon Ichio. Programistom pomagała także ekipa Hitmaker (m,in. seria Crazy Taxi).

Bladestorm: The Hundred Years' War w
Bladestorm: The Hundred Years' War w "złocie"

Krystian Smoszna, 29 października 2007, 08:35

Amerykański oddział koncernu KOEI opublikował w ubiegły piątek oficjalne oświadczenie prasowe, z którego dowiedzieliśmy się, że gra Bladestorm: The Hundred Years’ War osiągnęła „złoty” status. Oznacza to, że produkt jest gotowy i już wkrótce trafi na rynek elektronicznej rozrywki.

Fatal Inertia na PS3 dopiero w przyszłym roku
Fatal Inertia na PS3 dopiero w przyszłym roku

Metatron, 9 października 2007, 08:28

Gra Fatal Inertia w wersji na PS3 wciąż jest w produkcji, jednak zadebiutuje na rynku dopiero w przyszłym roku, poinformował serwis Gamasutra. Przypominamy, że wspomniany tytuł to wzorowane na grze Wipeout futurystyczne wyścigi wydawane przez firmę Koei, które w edycji na X360 trafiły do sprzedaży w minionym miesiącu.

Koei zapowiada demo Bladestorm dla Xboxa 360 i PS3
Koei zapowiada demo Bladestorm dla Xboxa 360 i PS3

Misiek, 2 października 2007, 13:29

Bladestorm: The Hundred Years’ War to najnowszy tytuł Koei, który pod koniec września zadebiutował w Japonii. Wersja na PS3 błyskawicznie wskoczyła wtedy na drugie miejsce najlepiej sprzedających się gier w ówczesnym tygodniu. Już wkrótce będziemy mogli przekonać się, czy dobre wyniki na japońskich listach idą w parze z jakością, bo wspomniana firma zapowiedziała grywalną wersję swojego tytułu.

Fatal Inertia na X360 w złocie
Fatal Inertia na X360 w złocie

Metatron, 2 września 2007, 13:59

Fatal Inertia to futurystyczne, ultraszybkie wyścigi przywodzące na myśl serię Wipeout. Ta debiutancka produkcja studia KOEI Canada, nad powstawaniem której czuwał twórca serii Dynasty Warriors, Takazumi Tomoike, została już ukończona i trafiła do tłoczni. Dotyczy to jednak wyłącznie wersji na X360. Posiadacze PS3 będą musieli jeszcze poczekać.

Wersja demonstracyjna gry Fatal Inertia w ofercie Xbox Live Marketplace

Jiker, 2 sierpnia 2007, 13:39

Larry Hryb, aka Major Nelson, poinformował za pośrednictwem własnego blogu o najświeższej aktualizacji amerykańskiej i japońskiej oferty usługi Xbox Live Marketplace. Zostały one wzbogacone o wersję demonstracyjną gry Fatal Inertia.

Europejskie demo Dynasty Warriors: Gundam „na dniach”
Europejskie demo Dynasty Warriors: Gundam „na dniach”

Misiek, 23 lipca 2007, 13:58

Posiadacze Xboxów 360 i PlayStation 3 w Ameryce już od jakiegoś czasu mogą ściągać grywalne demo Dynasty Warriors: Gundam. Jak dowiedzieliśmy się od Koei, europejska wersja demonstracyjna powinna pojawić się na Xbox Live Marketplace w najbliższych dniach.

Unreal Engine 3 sprawia problem twórcom gry Fatal Inertia
Unreal Engine 3 sprawia problem twórcom gry Fatal Inertia

Krystian Smoszna, 20 lipca 2007, 08:44

Twórcy gry Fatal Inertia mają problemy z okiełznaniem silnika Unreal Engine 3 i najwyraźniej to właśnie jest powodem opóźnienia programu w wersji na konsolę PlayStation 3 – takie wnioski można wysnuć z informacji, którą wczoraj opublikował serwis Games Radar.

Fatal Inertia powraca na PlayStation 3
Fatal Inertia powraca na PlayStation 3

Krystian Smoszna, 18 lipca 2007, 11:01

Twórcy gry Fatal Inertia mają problemy z okiełznaniem silnika Unreal Engine 3 i najwyraźniej to właśnie jest powodem opóźnienia programu w wersji na konsolę PlayStation 3 – takie wnioski można wysnuć z informacji, opublikowanej wczoraj serwis Games Radar.

Znamy datę europejskiej premiery gry Dynasty Warriors DS: Fighter's Battle
Znamy datę europejskiej premiery gry Dynasty Warriors DS: Fighter's Battle

Major Doktor Upiorna, 15 czerwca 2007, 10:10

Pierwsze informacje o tym, że gra Dynasty Warriors DS: Fighter's Battle zostanie wydana poza granicami Japonii pojawiły się pod koniec kwietnia. Wówczas dysponowaliśmy jedynie wiedzą na temat lipcowej premiery owej pozycji w Stanach Zjednoczonych. Natomiast dzisiaj możemy oficjalnie przekazać Wam, że wymieniony tytuł pojawi się na europejskich półkach sklepowych już 31 sierpnia.

Aterlier Iris 3: Grand Phantasm pojawi się w Europie
Aterlier Iris 3: Grand Phantasm pojawi się w Europie

Major Doktor Upiorna, 17 maja 2007, 09:19

Atelier Iris 3: Grand Phantasm to pozycja należąca do serii gier z gatunku RPG rozpowszechnianych głównie w Japonii. W Kraju Kwitnącej Wiśni pojawiła się ona pod koniec czerwca ubiegłego roku. Amerykańscy posiadacze konsoli PlayStation 2 mogą spodziewać się jej już 29 maja br. Niestety na półki sklepowe w Europie owa pozycja trafi na samym końcu i będzie to miało miejsce w lipcu.

Dynasty Warriors: Gundam zmierza na X360 oraz PS3
Dynasty Warriors: Gundam zmierza na X360 oraz PS3

BK, 11 maja 2007, 07:17

Wszyscy fani konsolowych slasherów i klimatów science-fiction jeszcze tego lata będą mogli sprawdzić w akcji nową, ciekawie zapowiadającą się pozycję – Dynasty Warriors: Gundam. Gra ukaże się w wersji na PlayStation 3 i Xboxa 360.

Dynasty Warriors DS: Fighter's Battle zostanie wydane poza granicami Japonii
Dynasty Warriors DS: Fighter's Battle zostanie wydane poza granicami Japonii

Jiker, 25 kwietnia 2007, 09:00

Firma Koei poinformowała, że gra Dynasty Warriors DS: Fighter’s Battle zostanie wydana poza granicami Japonii. Mieszkańcy Stanów Zjednoczonych będą mogli nabyć ją w lipcu 2007 roku. Jest to pierwsza odsłona serii Dynasty Warriors, która zawita na konsolę Nintendo DS.

Pierwsze screenshoty z gry Opoona
Pierwsze screenshoty z gry Opoona

Metatron, 19 marca 2007, 11:32

Jeżeli informacja o tym, że ludzie odpowiedzialni za serię Dragon Quest pracują nad nową grą RPG na Wii zatytułowaną Opoona wydała wam się interesująca i czekaliście na pierwsze screenshoty pokazujące, jak będzie wyglądać ta produkcja, mamy dla was dobrą wiadomość. Firma Koei opublikowała właśnie 18 obrazków, które pokazują, czego można spodziewać się po tym tytule.

Zapowiedzano grę Opoona
Zapowiedzano grę Opoona

Metatron, 14 marca 2007, 13:11

Firma Koei zapowiedziała ciekawie zapowiadającą się grę na Wii pod tajemniczo brzmiącym tytułem Opoona. Biorąc pod uwagę, że nad produkcją pracować będą osoby odpowiedzialne za serię Dragon Quest, można zakładać, że będzie to jakiś rodzaj RPG, choć nie wykluczone są zupełnie inne gatunki.

Samurai Warriors 2: Empires w złocie
Samurai Warriors 2: Empires w złocie

Metatron, 19 lutego 2007, 08:28

Firma Koei ogłosiła, że zmierzająca na konsole X360 i PS2 gra Samurai Warriors 2: Empires osiągnęła status złoty, a tym samym trafiła do tłoczni. Amerykanie będą mogli w nią zagrać już 28 lutego, Europejczycy na swoją wersję poczekają do 16 września.

Samurai Warriors 2 Empires od korporacji Koei

Elrond, 9 grudnia 2006, 17:29

Już 27 lutego na północnoamerykańskich półkach sklepowych pojawią się pudełka z grą Samurai Warriors 2 Empires. Wydana przez firmę Koei pozycja, reprezentująca gatunek akcji z elementami taktycznymi, przeniesie nas do feudalnej Japonii. Gra zawita na konsole PS2 oraz Xbox 360.

Fatal Inertia zalicza opóźnienie
Fatal Inertia zalicza opóźnienie

Vercetti, 21 listopada 2006, 16:50

Jeszcze kilka tygodni temu wielu dziennikarzy było zgodnych co do tego, że wyścigi o nazwie Fatal Inertia ukażą się w drugiej połowie listopada, wzmacniając tym samym startowy line-up konsoli PLAYSTATION 3. Niestety ojcowie nadchodzącej pozycji nie mają dla nas najlepszych wieści.

Fatal Inertia w nowych screenach
Fatal Inertia w nowych screenach

Elrond, 17 września 2006, 17:14

Korporacja Koei, przygotowująca z myślą o konsoli PS3 futurystyczne wyścigi, Fatal Inertia, postanowiła zaprezentować kilka nowych screenów z rozgrywki. Przy okazji poinformowano, iż pierwotny termin premiery nie uległ zmianie i gra ukaże się na półkach sklepowych wraz z rynkowym debiutem najnowszego dziecka Sony w Japonii.

Koei na targach Tokyo Game Show

Elrond, 11 września 2006, 10:58

Do japońskich targów, Tokyo Game Show, pozostał już nieco ponad tydzień, tak więc firmy, które będą na nich obecne powoli zaczynają podawać listy gier dostępnych na ich stoiskach. Dołączyła do nich właśnie korporacja Koei. Co ciekawe, na liście tytułów prezentowanych przez wspomnianą firmę nie ma żadnej gry przeznaczonej na Xboxa 360 – w pewien sposób obrazuje to popularność tej maszyny w Kraju Kwitnącej Wiśni.

Znamy europejską datę premiery gry Dynasty Warriors Vol. 2 (PSP)
Znamy europejską datę premiery gry Dynasty Warriors Vol. 2 (PSP)

Jiker, 8 września 2006, 12:47

Firma Koei ujawniła europejską datę premiery Dynasty Warriors Vol. 2, kontynuacji Dynasty Warriors wydanej na konsolę Sony PSP w zeszłym roku. Gra trafi na nasze półki sklepowe 29 września.

Jak prezentuje się Fatal Inertia na PS3?
Jak prezentuje się Fatal Inertia na PS3?

BK, 27 czerwca 2006, 06:52

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich oczekujących na premierę gry Fatal Inertia – powinna pojawić się ona w sklepach wraz z konsolą Playstation 3 (czyli w przypadku Europy, 17 listopada tego roku).

Gitarzyyysta zaatakuje posiadaczy konsoli PSP
Gitarzyyysta zaatakuje posiadaczy konsoli PSP

Jiker, 25 maja 2006, 10:38

O tym, że firma Koei pracuje nad konwersją gry Gitaroo Man (pierwotnie PS2) na przenośną konsolę firmy Sony, czyli PSP, wiemy od kilkudziesięciu dni. Informacje na jej temat ukazywały się m.in. w momencie opublikowania przez wymienioną wyżej grupę listy gier, które zaprezentowane zostały w trakcie targów E3. Dzisiaj poznaliśmy kilka nowych faktów na jej temat.

Koei na E3 2006

Jiker, 2 maja 2006, 11:55

Do grona firm prezentujących swoją ofertę na zbliżające się wielkimi krokami targi E3, dołączył wczoraj japoński Koei. Czeka nas bardzo interesujący pokaz, uwzględniający m.in. Samurai Warriors 2 w wersji na konsolę Xbox 360, a także dwie gry tworzone z myślą o PlayStation 3.

WinBack 2: Project Poseidon debiutuje na rynku
WinBack 2: Project Poseidon debiutuje na rynku

Krystian Smoszna, 25 kwietnia 2006, 07:23

O odrobinę cierpliwości poprosili przedstawiciele firmy KOEI fanów gier akcji z serii WinBack. Amerykańskiemu wydawcy nie udało się dotrzymać zapowiadanego wcześniej terminu premiery nowej odsłony cyklu, dlatego też debiutuje ona dopiero dziś.

Złoto dla Dynasty Warriors 5 Empires
Złoto dla Dynasty Warriors 5 Empires

Elrond, 15 marca 2006, 14:18

Przedstawiciele firmy KOEI poinformowali, iż kolejna odsłona serii Dynasty Warriors, tym razem oznaczona numerem 5 i z podtytułem Empires, weszła w złotą fazę. Oznacza to, iż w niedługim czasie jej kopie pojawią się na półkach sklepowych. Amerykańska premiera gry w wersjach na PS2 i Xbox 360 będzie miała miejsce 28 marca.

Samurai Warriors: State of War w
Samurai Warriors: State of War w "złocie"

Krystian Smoszna, 17 lutego 2006, 10:20

We wrześniu ubiegłego roku dowiedzieliśmy, że firma KOEI planuje opublikować grę Samurai Warriors: State of War na konsolę PSP. Prace nad ekskluzywną edycją cyklu, który wcześniej znany był użytkownikom PlayStation 2, trwały kilka miesięcy. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że zostały one już zakończone, a gra trafiła do tłoczni.

Dynasty Warriors 5 (Xbox) skąpane w złocie
Dynasty Warriors 5 (Xbox) skąpane w złocie

Kull, 30 sierpnia 2005, 09:06

Firma KOEI oznajmiła, iż piąta część serii Dynasty Warriors w wersji na konsolę Xbox weszła w złotą fazę produkcji. Gra ukaże się w amerykańskich sklepach już 13 września, a na starym kontynencie zawita ponad tydzień później. W Polsce program pojawi się, jak tylko znajdzie jakiegoś wydawcę. Warto też przypomnieć, iż Dynasty Warriors 5 na PS2 dostępne jest (ale również nie u nas) już od pół roku.

Dynasty Warriors 5 na konsolę Xbox 360
Dynasty Warriors 5 na konsolę Xbox 360

Krooliq, 15 sierpnia 2005, 10:15

Firma KOEI poinformowała właśnie, że zajmie się wydaniem rozszerzonej wersji gry Dynasty Warriors 5 na konsolę Xbox 360. Debiut rynkowy tej produkcji jest zaplanowany na koniec bieżącego roku.

Kiedy posiadacze konsoli Xbox zagrają w Dynasty Warriors 5?

Kamen, 22 lipca 2005, 08:44

29 marca bieżącego roku miała miejsce zarówno amerykańska, jak i europejska premiera piątej odsłony cyklu Dynasty Warriors w wersji dedykowanej konsoli PlayStation 2. Wczoraj dowiedzieliśmy się, kiedy wspomniana pozycja ukaże się na Xbox’a.

Colosseum: Road to Freedom w
Colosseum: Road to Freedom w "złocie"

Krystian Smoszna, 12 lipca 2005, 08:04

Japoński koncern KOEI poinformował wczoraj, że jego najnowszy produkt – gra akcji Colosseum: Road to Freedom osiągnęła „złoty” status i powędrowała do tłoczni. Program przygotowany przez firmę Goshow zadebiutuje równocześnie w Europie i Stanach Zjednoczonych już 19 lipca bieżącego roku. W Polsce na razie nikt nie zapowiada wydania tego produktu.

Podwójna dawka historii od Koei

Krooliq, 4 kwietnia 2005, 12:39

Szykuje się podwójna dawka historii dla posiadaczy konsol PlayStation 2 - firma Koei podała właśnie do wiadomości, że aktualnie pracuje nad dwiema nowymi grami pt. Romance of the Three Kingdoms X oraz Colosseum: Road to Freedom.