Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 2 października 2007, 13:29

autor: Misiek

Koei zapowiada demo Bladestorm dla Xboxa 360 i PS3

Bladestorm: The Hundred Years’ War to najnowszy tytuł Koei, który pod koniec września zadebiutował w Japonii. Wersja na PS3 błyskawicznie wskoczyła wtedy na drugie miejsce najlepiej sprzedających się gier w ówczesnym tygodniu. Już wkrótce będziemy mogli przekonać się, czy dobre wyniki na japońskich listach idą w parze z jakością, bo wspomniana firma zapowiedziała grywalną wersję swojego tytułu.

Bladestorm: The Hundred Years’ War to najnowszy tytuł Koei, który pod koniec września zadebiutował w Japonii. Wersja na PlayStation 3 błyskawicznie wskoczyła wtedy na drugie miejsce najlepiej sprzedających się gier w ówczesnym tygodniu (ustępując pola jedynie Final Fantasy Crystal Chronicles: Ring of Fates na DS-a). Już wkrótce będziemy mogli przekonać się, czy dobre wyniki na japońskich listach idą w parze z jakością, bo wspomniana na wstępie firma zapowiedziała grywalną wersję swojego tytułu.

Demo będą mogli sprawdzić zarówno posiadacze PS3, jak i użytkownicy Xboxów 360. Według Koei, stosowna próbka powinna pojawić się na Xbox Live oraz PlayStation Network już w najbliższy czwartek, 4 listopada.

Koei zapowiada demo Bladestorm dla Xboxa 360 i PS3 - ilustracja #1

Przypomnijmy, iż Bladestorm: Hundred Years' War jest grą strategiczną, stworzoną przez ojców takich serii jak: Dynasty Warriors, Kessen i Samurai Warriors. Jeśli chcecie dowiedzieć się o niej więcej, zapraszamy do naszej encyklopedii. Pełna wersja omawianej produkcji ma pojawić się w Europie 2 listopada na obu konsolach.