Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 2 stycznia 2010

Cataclysm nadchodzi: Blizzard komentuje doniesienia graczy
Cataclysm nadchodzi: Blizzard komentuje doniesienia graczy

fsm, 2 stycznia 2010, 14:12

Wszyscy zainteresowani z pewnością dobrze wiedzą, że w tym roku powinniśmy spodziewać się trzeciego rozszerzenia do World of Warcraft. I wiedzą też, że Cataclysm przyniesie dużo istotnych zmian w świecie Azeroth, z solidnym rozwaleniem krajobrazu włącznie. I wygląda na to, że Blizzard powoli wszystkich przygotowuje do tego wiekopomnego wydarzenia.

Sprzedaż konsol i gier na eBayu w ostatnim miesiącu 2009
Sprzedaż konsol i gier na eBayu w ostatnim miesiącu 2009

fsm, 2 stycznia 2010, 13:40

Giganci z branży uwielbiają się nawzajem zasypywać statystykami. A to Xboksów jest więcej niż PS3, a to Modern Warfare 2 pobiło wszelkie rekordy, ale najdroższa edycja kolekcjonerska to pudełko z Uncharted 2. Przerzucają się milionami dolarów, gigabajtami dysków i megahercami procesorów. Tymczasem naprawdę ciekawe mogą okazać się statystyki dotyczące obiegu konsol i gier z drugiej ręki.

Wirtualna posiadłość sprzedana za prawdziwe 330 tysięcy dolarów
Wirtualna posiadłość sprzedana za prawdziwe 330 tysięcy dolarów

fsm, 2 stycznia 2010, 13:28

Jest sobie takie mało znane Polakom darmowe MMO zwące się Project Entropia (lub Planet Calypso, jeśli macie dom gdzieś w USA). Dzieło szwedzkiego MindArk AB jest wyjątkowe pod tym względem, że na wyjątkowo dużą skalę oferuje przeróżne możliwości związane z obrotem gotówki, zarówno wirtualnej jak i prawdziwej.

LittleBigPlanet - wybierz najlepszy poziom stworzony przez fanów
LittleBigPlanet - wybierz najlepszy poziom stworzony przez fanów

Adrian Werner, 2 stycznia 2010, 12:15

Ludzie z Media Molecue, odpowiedzialni za stworzenie doskonałego LittleBigPlanet doskonale zdają sobie sprawę z tego, że jedną z największych zalet ich gry jest możliwość tworzenia nowych poziomów. Dlatego studio postanowiło nagrodzić najlepsze dzieła fanów.

Najwybitniejsze produkcje niezależne minionej dekady oraz najlepsze darmowe gry 2009 roku

Adrian Werner, 2 stycznia 2010, 11:05

Rozpoczęcie każdego nowego okresu (roku, czy też dekady) to zawsze doskonała okazja do podsumowania poprzedniego. Serwis DIYGamer sporządził listę 10 najlepszych gier niezależnych minionej dekady. Gamasutra z kolei zaserwowała nam 99 najlepszych darmowych gier ostatnich 12 miesięcy.

Dzisiejsza porcja promocji na Steam

Adrian Werner, 2 stycznia 2010, 07:49

Świąteczne szaleństwo cenowe na serwisie Steam powoli dobiega końca. Na jeden z ostatnich dni promocji Valve Software przygotowało kolejną porcję jednodniowych upustów.