Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 21 stycznia 2010

Nie będzie dema Alan Wake przed premierą

omadaha, 21 stycznia 2010, 14:57

Remedy Entertainment, podczas zorganizowanego przez dewelopera czatu poinformowało o planach studia wobec mającego się ukazać w tym roku thrillera psychologicznego Alan Wake.

Wieści ze świata (EVE Online, Heavy Rain, Tiger Woods PGA Tour Online) 21/1/10

Jiker, 21 stycznia 2010, 14:00

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: aktualizacja EVE Online, Criterion Games rezygnuje z dodatków do Burnout Paradise, kolejny rekord Tetrisa, start beta-testów Tiger Woods PGA Tour Online i inne. Zapraszamy do lektury.

Nowa gra twórców Titan Quest

omadaha, 21 stycznia 2010, 14:00

Studio Crate Entertainment (dawniej Iron Lore) ujawniło, że pracuje nad nową grą z gatunku action/cRPG zatytułowaną Grim Dawn, która trafi do rąk graczy najprawdopodobniej na początku przyszłego roku.

Xbox 360 w Polsce - porozumienie Microsoftu i graczy
Xbox 360 w Polsce - porozumienie Microsoftu i graczy

Jiker, 21 stycznia 2010, 12:40

Doczekaliśmy się kolejnego kroku w temacie antypirackiej kampanii koncernu Microsoft „Nie przerabiam – nie kradnę”. Organizatorzy inicjatywy domagającej się wprowadzenia do Polski usługi Xbox Live oraz polski oddział zajmujący się marką Xbox 360 postanowili opublikować wspólne oświadczenie.

Wzrosła ilość nowych marek na rynku gier
Wzrosła ilość nowych marek na rynku gier

omadaha, 21 stycznia 2010, 12:35

Wedle najnowszych danych statystycznych w ostatnich latach znacząco wzrosła ilość nowych marek na rynku gier. W zeszłym roku stanowiły one 22% wszystkich wydanych tytułów i był to najlepszy wynik od czterech lat.

W DLC do Heavy Rain zagramy również mordercą
W DLC do Heavy Rain zagramy również mordercą

Gambrinus, 21 stycznia 2010, 10:37

Nadchodząca dużymi krokami produkcja Heavy Rain, jak już informowaliśmy kilkakrotnie, doczeka się rozszerzeń w postaci DLC. Dziś poznaliśmy więcej informacji na temat tych dodatków, które razem będą tworzyć rys historyczny dla podstawki. Rozszerzenia ukażą bowiem wydarzenia poprzedzające główną oś fabularną.

Pecetowy BioShock 2 z SecuROM i obsługą Games for Windows LIVE [news uaktualniony]

Jiker, 21 stycznia 2010, 10:33

Koncern 2K Games, wydawca gry BioShock 2, ujawnił, że dzieło studiów deweloperskich 2K Marin, 2K Australia, 2K China oraz Digital Extremes w wersji na komputery osobiste będzie posiadać zabezpieczenia antypirackie typu SecuROM. Mamy także nieciekawą wiadomość dla polskich fanów marki.

Wyciek obrazków z Halo: Reach
Wyciek obrazków z Halo: Reach

Gambrinus, 21 stycznia 2010, 10:11

Do sieci wyciekły obrazki z najnowszej części cyklu Halo. Sprawcą całego zamieszania jest amerykańska sieć sklepów EB Games, która przypadkowo zamieściła zdjęcia na swojej stronie. Pomimo szybkiego usunięcia materiałów, i tak dostały się one w ręce dziennikarzy.

Wkrótce ruszy system wymiany gier w wersjach cyfrowych
Wkrótce ruszy system wymiany gier w wersjach cyfrowych

omadaha, 21 stycznia 2010, 10:00

Londyński sprzedawca gier – firma Green Man Gaming ogłosiła, że już wkrótce wystartuje platforma, która umożliwi graczom wymianę zakupionych wcześniej gier w wersji cyfrowej (np.: za pośrednictwem platformy Steam, Impulse).

BioWare wyjaśnia problemy z aktualizacją i dodatkiem Dragon Age: Początek
BioWare wyjaśnia problemy z aktualizacją i dodatkiem Dragon Age: Początek

Jiker, 21 stycznia 2010, 09:30

BioWare ciągle nie rozwiązało problemów z uszkodzoną aktualizacją Dragon Age: Origins, utrudniających przeprowadzenie premiery dodatku Powrót do Ostagaru. Z informacji zamieszczonych na oficjalnym forum dyskusyjnym gry wynika jednak, że prace postępują, a ich efekt ujrzy światło dzienne już niebawem.

Znamy wymagania sprzętowe Aliens vs Predator
Znamy wymagania sprzętowe Aliens vs Predator

Adrian Werner, 21 stycznia 2010, 09:21

Wszyscy oczekujący z niecierpliwością premiery pecetowej wersji gry Aliens vs Predator mogą już teraz sprawdzić czy ich sprzęt da radę ją udźwignąć.

Wiecej o przyszłości marki Mass Effect
Wiecej o przyszłości marki Mass Effect

Adrian Werner, 21 stycznia 2010, 09:18

Wielce oczekiwane Mass Effect 2 już za kilka dni zagości na półkach sklepowych. Twórcy gry nie planują jednak spocząć na laurach. Niedawno pisaliśmy o planach stworzenia Mass Effect 3. Okazuje się, że Bioware nie zamierza zakończyć tej serii na trzeciej części.

Kampania multiplayer w Napoleon: Total War
Kampania multiplayer w Napoleon: Total War

Adrian Werner, 21 stycznia 2010, 08:40

Od momentu premiery Shogun: Total War, jednym z największych marzeń fanów tej serii było wprowadzanie trybu multiplayer obejmującego warstwę strategiczną kampanii (dotychczas tryb wieloosobowy dostępny był tylko w samych bitwach). Dziesięcioletni okres oczekiwania wreszcie dobiega jednak końca, gdyż właśnie ogłoszono, że w nadchodzącym Napoleon: Total War znajdzie się ten upragniony tryb.

Kryzys w Nowym Jorku
Kryzys w Nowym Jorku

omadaha, 21 stycznia 2010, 08:26

Akcja gry Crysis 2 – drugiej odsłony FPSa tworzonego przez niemieckie studio Crytek będzie toczyć się w Nowym Jorku.