Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 10 stycznia 2010

Aliens vs Predator - będzie demo!
Aliens vs Predator - będzie demo!

Elrond, 10 stycznia 2010, 14:07

Redaktorom serwisu AvPGalaxy udało się przeprowadzić wywiad z ekipą pracującą nad nadchodzącą wielkimi krokami grą akcji, Aliens vs Predator. Wśród wielu ciekawych informacji dotyczących m.in. trybu multiplayer, przemocy w grze czy scenariusza, pojawiła się ta, na którą z pewnością czekało wielu graczy – będzie demo!

Żony pracowników Rockstar San Diego „gotowe na wszystko”

Elrond, 10 stycznia 2010, 13:12

Gdyby ktoś myślał, iż życie programisty czy projektanta gier usłane jest różami bądź też zielonymi banknotami, byłby w dużym błędzie. Na łamach serwisu Gamasutra pojawiła się dość długa notka podpisana przez „zdeterminowane, oddane żony pracowników Rockstar San Diego”. W skrócie – małżonki skarżą się na warunki pracy we wspomnianym studio.

Znamy zwycięzców konkursu Star Trek Online
Znamy zwycięzców konkursu Star Trek Online

Elrond, 10 stycznia 2010, 12:27

Przedstawiciele firmy Cryptic poinformowali o wyłonieniu zwycięzców konkursu dotyczącego wymyślenia nazw dla kilku klas statków obecnych w nadchodzącej grze z rodzaju MMO, Star Trek Online (wiadomość o rozpoczęciu wspomnianego konkursu znajdziecie tutaj).

Ninety-Nine Nights 2 na wiosnę tego roku
Ninety-Nine Nights 2 na wiosnę tego roku

Adrian Werner, 10 stycznia 2010, 09:26

Konami uaktualniło japońską stronę oficjalną gry Ninety-Nine Nights 2, dzięki czemu wiemy już, że tytuł ten zasili półki sklepowe na wiosnę tego roku.

Tylko 15% graczy kupuje DLC
Tylko 15% graczy kupuje DLC

Adrian Werner, 10 stycznia 2010, 09:00

Firma doradcza Frank N. Magid Associates przeprowadziła niedawno wśród 800 graczy sondę na temat ich stosunku do płatnych materiałów DLC. Rezultaty są całkiem zaskakujące.

2K Boston wraca do nazwy Irrational Games
2K Boston wraca do nazwy Irrational Games

Adrian Werner, 10 stycznia 2010, 08:26

Jak donosi GameInformer, odpowiedzialne za stworzenie gry Bioshock studio 2K Boston, już wkrótce zostanie przemianowane na Irrational Games, ponieważ uznano, że nazwa ta (którą deweloper posługiwał się przed 2007 rokiem) posiada zbyt dużą wartość, by o niej tak po prostu zapomnieć.