Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePSP
Okładka Ace Combat: Joint Assault (PSP)
OkładkaAce Combat: Joint Assault (PSP)

Ace Combat: Joint Assault PSP

Świetna gra zręcznościowa z elementami symulatora o podniebnych walkach myśliwców bojowych. Gracz wciela się w pilota i bierze udział w potyczkach nad Tokio, Londynem czy San Francisco. Twórcy serii wprowadzili do zabawy nowe rozwiązania oraz poprawili mnóstwo elementów (np.

Zręcznościowe | samoloty | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Ace Combat: Joint Assault Premiera PSP

31sierpnia2010

pudełko PL

1października2010

producent: Project Aces wydawca: Bandai Namco Entertainment wydawca PL: Cenega S.A. Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Ace Combat: Joint Assault

Air Conflicts

Aces of War

Ace Combat X: Skies of Deception

Ace Combat: Joint Assault to kolejna część znanego cyklu gier lotniczych, które łączą zręcznościową mechanikę rozgrywki z atmosferą znaną z symulatorów. Za stworzenie tej produkcji odpowiedzialni są ojcowie serii - studio Project Aces.

Jako przynależni do międzynarodowego sojuszu piloci bierzemy udział w podniebnych potyczkach nad takimi miastami, jak Tokio, Londyn, San Francisco czy Kair. Zaawansowany moduł sztucznej inteligencji modyfikuje postępy kampanii na podstawie tego jak poradziliśmy sobie w poszczególnych misjach. Nowością jest system „Enhanced Combat View", dzięki któremu przeciwnicy ukazani są bliżej niż kiedykolwiek przedtem, co zwiększa wrażenie prędkości i omija problemy, jakie mógłby powodować mały ekran PSP.

Gra posiada opcję multiplayer, w której do 8 graczy może toczyć między sobą pojedynki powietrzne. Dostępny jest też powiązany z kampanią tryb kooperacyjny dla maksymalnie 4 graczy. Dodatkową atrakcją jest „Joint Assault Mission System”. Polega on na tym, że gracze równocześnie samodzielnie grają w różne misje, a po ich ukończeniu rezultaty poszczególnych potyczek wpływają na sytuację wszystkich grających.

Ace Combat: Joint Assault wyciska z PSP ostatnie soki, będąc najładniejszą grą lotniczą, jaką kiedykolwiek ukazała się na tę platformę. Zespół Project Aces zadbał o zdobycie odpowiednich licencji, co powoduje, że wszystkie z ponad 40 dostępnych samolotów odtworzone są z najmniejszymi detalami.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-8  

Nośnik: 1 UMD

Ocena użytkowników: 8,1 / 10 na podstawie 64 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 9.1 / 10 na podstawie 15 głosów czytelników.

Ace Combat: Joint Assault cena w dniu premiery: 139,99 PLN

Klasyfikacja PEGI Ace Combat: Joint Assault

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.