Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePS2PSP
Okładka Aces of War (PS2)
OkładkaAces of War (PS2)

Aces of War

Aces of War to pozycja, będąca symulacją lotów samolotami. Akcja niniejszej pozycji została usytuowana w czasie II Wojny Światowej, w związku z czym użytkownik ma szansę na wzięcie udziału w wielu ekscytujących bitwach z tamtego okresu.

Symulacje | II wojna światowa | samoloty | tytuły ekskluzywne PlayStation

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Aces of War Premiera

30cze2006

PS2 PSP

producent: Taito wydawca: 505 Games Strona oficjalna

Aces of War to pozycja, będąca symulacją lotów samolotami. Akcja niniejszej pozycji została usytuowana w czasie II Wojny Światowej, w związku z czym użytkownik ma szansę na wzięcie udziału w wielu ekscytujących bitwach z tamtego okresu. Każde z zaimplementowanych starć militarnych zostało przedstawione zgodnie z rzeczywistością.

Siadając za sterami samolotów, wykorzystywanych w trakcie wspomnianego konfliktu zbrojnego, staje się do walki z wrogimi jednostkami. Podczas powietrznych potyczek należy nie tylko atakować oponentów czy zrzucać bomby na ich naziemne odziały. W głównej mierze gracz powinien nieustannie obserwować poczynania nieprzyjaciół i unikać ich strzałów. Do dyspozycji użytkownika oddano szerokie spektrum samolotów, jednak nie wszystkie zostały udostępnione na samym początku gry. Sukcesywnie odnosząc kolejne zwycięstwa odblokowuje się nowe maszyny, a następnie umieszcza się je w przygotowanym do tego hangarze.

Developerzy zaproponowali kilka sposobów na udaną rozrywkę. W trybie Mission gracz podejmuje się wielu niebezpiecznych zadań, mających na celu doprowadzenie do ostatecznego zwycięstwa jego frakcji. Zdecydować się również można na system stricte zręcznościowy bądź czystą symulację. Chcąc połączyć oba wymienione elementy wybiera się moduł Free Play.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran   Liczba graczy: 1-2  

Nośnik: 1 DVD

Klasyfikacja PEGI Aces of War

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra może przestraszyć młodsze dzieci.

Aces of War Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8 MB
PlayStation Portable

PlayStation Portable

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 32 MB
PS2
PSP