Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 9 maja 2009

Perfect Dark trafi do Xbox Live Arcade
Perfect Dark trafi do Xbox Live Arcade

Filip Grabski, 9 maja 2009, 16:40

Plotki na temat klasycznego już pierwszego Perfect Dark na Xboksach pojawiały się w sieci od jakiegoś czasu, a teraz mamy ich potwierdzenie. Wysoko oceniana gra FPS z konsoli Nintendo 64 na pewno zawędruje na Xboksa 360.

3D Realms żegna fanów. Pracownicy ujawniają fotki z Duke Nukem Forever
3D Realms żegna fanów. Pracownicy ujawniają fotki z Duke Nukem Forever

Szymon Liebert, 9 maja 2009, 13:47

Na oficjalnej stronie internetowej 3D Realms pojawiła się bardzo krótka informacja pożegnalna oraz zdjęcie pracowników. Jakiś czas później Joe Siegler, wieloletni webmaster firmy, poinformował, że fotka została zrobiona całkiem niedawno. W sieci pojawiły się również liczne grafiki koncepcyjne oraz obrazki związane z ostatnim dużym projektem studia, czyli tworzonym ponad 12 lat Duke Nukem Forever.

Weekendowa oferta na Steamie: cena Universe at War: Earth Assault obniżona o 75%

Szymon Liebert, 9 maja 2009, 12:12

Wszyscy miłośnicy RTS-ów powinni zajrzeć na Steama, który do końca weekendu oferuje bardzo udaną produkcję Universe at War: Earth Assault w promocyjnej cenie. Po gigantycznej tymczasowej obniżce - aż o 75% - gra kosztuje jedyne 5 euro, czyli mniej więcej 22 polskie złote. Dzięki temu tytuł przez te kilkadziesiąt godzin kupić można o wiele taniej niż w wielu polskich sklepach internetowych.

Kontroler z Scratch: The Ultimate DJ ujawniony
Kontroler z Scratch: The Ultimate DJ ujawniony

Szymon Liebert, 9 maja 2009, 11:32

W sieci pojawiły się fotki oraz opis kontrolera, który będzie sprzedawany wraz z grą Scratch: The Ultimate DJ. Będący sporą konkurencją dla DJ Hero tytuł ma oferować urządzenie oczywiście przypominające gramofon i wyposażone w kilka dodatkowych elementów. Za jego stworzenie odpowiada firma Numark, która zajmuje się również produkowaniem prawdziwego sprzętu turntablistycznego.

Czy pojawił się nowy film z Beyond Good and Evil 2?
Czy pojawił się nowy film z Beyond Good and Evil 2?

Filip Grabski, 9 maja 2009, 11:15

Prawie rok temu, po konferencji Ubidays, mieliśmy okazję ujrzeć pierwszy zwiastun gry Beyond Good and Evil 2. Miłośnicy niedocenianej jedynki zawyli z zachwytu i przez kolejne miesiące musieli się zadowalać jedynie ochłapami informacji.

Szef Eidosa o nowym Hitmanie, Kane and Lynch 2 i innych sprawach
Szef Eidosa o nowym Hitmanie, Kane and Lynch 2 i innych sprawach

Filip Grabski, 9 maja 2009, 10:30

Oj, jak my lubimy, gdy wysoko postawiona figura dzieli się z ludem informacjami wprost z bebechów firmy. Po przejęciu Eidosa przez Square Enix szefem tego pierwszego został Brytyjczyk Ian Livingstone i to właśnie on w obszernym wywiadzie dla serwisu GamingIndians podzielił się kilkoma rewelacjami.