Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 maja 2009, 16:40

Perfect Dark trafi do Xbox Live Arcade

Plotki na temat klasycznego już pierwszego Perfect Dark na Xboksach pojawiały się w sieci od jakiegoś czasu, a teraz mamy ich potwierdzenie. Wysoko oceniana gra FPS z konsoli Nintendo 64 na pewno zawędruje na Xboksa 360.

Plotki na temat klasycznego już, pierwszego Perfect Dark na Xboksach pojawiały się w sieci od jakiegoś czasu, a teraz mamy ich potwierdzenie. Wysoko oceniana gra FPS z konsoli Nintendo 64 na pewno zawędruje na Xboksa 360.

Pierwszą wskazówką było „przypadkowe” umieszczenie ikony przywodzącej na myśl skojarzenia z Perfect Dark na obrazku pokazującym nowy temat do konsoli Xbox 360 związany z inną marką od RareBanjo-Tooie. Po drugie - autorzy xboksowego portu tej gry, firma 4J, wyrażali chęć współpracowania z Rare i przeniesienia innych klasyków z ich portfolio na nową platformę. I wreszcie mamy potwierdzenie – Perfect Dark pojawi się w katalogu gier na Xbox Live Arcade. Prócz tej informacji, jest pewnym, że brytyjski developer pracuje nad zupełnie nowym, dużym tytułem, którego ujawnienia powinniśmy się spodziewać w najbliższej przyszłości. Czyżby wraz z nadchodzącymi targami E3 Rare miało odzyskać dawną sławę i chwałę? Czas pokaże.

Perfect Dark trafi do Xbox Live Arcade - ilustracja #1
Xboxy welcome to...