Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 maja 2009, 10:51

The Lost and Damned na PlayStation 3 latem?

Od momentu, gdy ujawniono czym będzie pierwsze rozszerzenie DLC dla Grand Theft Auto IV, wszyscy posiadacze PlayStation 3 zastanawiali się, kiedy im przyjdzie wcielić się w Johnny’ego Kleibitza. I wszystko wskazuje na to, że nareszcie otrzymali odpowiedź.

Od momentu gdy ujawniono, czym będzie pierwsze rozszerzenie DLC dla Grand Theft Auto IV, wszyscy posiadacze PlayStation 3 zastanawiali się, kiedy im przyjdzie wcielić się w Johnny’ego Kleibitza. I wszystko wskazuje na to, że nareszcie otrzymali odpowiedź.

Magazyn PlayStation World zamieścił w najnowszym numerze artykuł, w którym poinformowano, że umowa Microsoftu na „ekskluzywność” The Lost and Damned trwa tylko 6 miesięcy. Naturalną konsekwencją tego jest fakt, że osławione DLC trafi do PlayStation Network dokładnie 20 sierpnia. Cieszycie się? Co prawda na razie należy traktować tę wiadomość jako plotkę, bowiem Rockstar nie skomentował jeszcze tych rewelacji, ale playstationowcy już mogą zacierać ręce. Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni?

Dla niezorientowanych (są tacy?) przypomnienie: The Lost and Damned to pierwsze rozszerzenie oryginalnego GTA IV póki co dostępne tylko na X360, przedstawiające obleczone skórą z ćwiekami perypetie motocyklowego gangu The Lost. Dodatek już zrecenzowaliśmy, a Wy możecie dodatkowo obejrzeć dwie części Gramy! z TlaD w roli głównej.

The Lost and Damned na PlayStation 3 latem? - ilustracja #1
Kierunek: PlayStation 3.